Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו פורגונט - מה זה?

shahar7
שימו לב! השרשור הזה בן 6836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש מידע לגבי הרנו הנ"ל,מאמרים טכניים מפרטים,כמה קיימים בארצנו,בעיית חלקים ,מחיר הרכב,היסטוריה.

תודה

עבודה:טיוטה 4*4 תחביב:הובי איילנד אדוונצר הדבר האמיתי:ספיטפייר mkIII

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפוש קטן בפורום, והופס, הנה יש קצת מידע:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=659823#post659823

מחפש מידע לגבי הרנו הנ"ל,מאמרים טכניים מפרטים, אולי תמצא באיזה מוסך וותיק שטיפל ברנו לפני 40 שנה. סיכוי נמוך. כמה קיימים בארצנו, היו די הרבה - נשארו בודדות. אני מעריך בין 5 ל-10. בעיית חלקים, בארץ - בעיה קשה... בצרפת - כנראה שהרבה יותר קל...מחיר הרכב, תלוי כמה המשוגע רוצה וכמה הפסיכי מוכן לשלם, בהנחה שהמספרים נפגשים. היסטוריה מסחרית קטנה וחמודה, על בסיס דגם נוסעים. הורכבה בארץ במפעל אילין בתקופה שהורכבו שם גם הדופין וה CV4.

תודה

בברכה,

קובי

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

יש שתיים בי-ם אחת על יד מוסך רנו ברח הרכבים מעל הכניסה האחורית לא ידוע לי של מי היא...

והשניה היתה נכון ללפני כשנה במושב אבן ספיר אצל הבחור ממנו איתרתי לדוב קרדו משאיות מיוחדות

אם אתה מעוניין צריך להיפגש כי ההסבר מאוד מסובך...צור איתי קשר אשמח לעזור-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרנו באבן ספיר לצערי ללא ניירות ובצב סופני

מה שכן הרכב עדיין שם....

יש לי איפשהו תמס' של בעל המקום..

הייתי ממליץ ללכת על אותה רנו שמוצעת למכירה בבמושב אלרועי ליד טבעון

מושלמת ובריאה .. בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היכן נמצא מושב אבן ספיר
המושב נימצא בהרי ירושלים על יד הכניסה לבית החולים הדסה עין כרם שוכן בתוך נוף...אופס כמעט גנבתי לאיל פלד את העבודה......רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...