Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הראלי היום בדרום.

אלון חלווה
שימו לב! השרשור הזה בן 6806 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במסלול מלהיב וטכני של כ 10 ק"מ נאספו 13 נהגים רובם מהקטגוריה של עד 2000 סמ"ק 2X4 למעט אימפרזה אחת, 2 ג'יפים ובאגי. היה חם, היו תקלות - אבל היה מהמם. קפיצות מרהיבות - מי שצילם בבקשה לא לשמור רק לאתר מרשלס....

:wink:

כ - 40 מרשלים ליוו את האירוע שעבר עם הפרעה קטנה אחת באמצע של פקח מרשות הגנים הלאומיים.

פעם ראשונה אחרי הרבה זמן שאני מגיע כנהג משנה (נווט) של ישראל הלפרין ונהנה מכל רגע - עד שאנחנו מפרקים את הצירייה הימנית לאחר קפיצה קטלנית בק"מ השלישי לערך.

נהגו יפה:

ניר בורנשטיין שסיים ראשון במצטבר (106 ראלי)

קובי כהן שסיים שני במצטבר אבל עם זמן ההקפה המהיר ביותר ל 2X4 (ברכב 205 ראלי 1.3)

ונדב קוניאצ'י שעד שהתפרקה לו צירייה היה מהיר מאוד (106 ראלי 1.3).

במקום השלישי סיים אהוד פוביצר עם סובארו האצ'-בק 4X4.

בג'יפים איציק בריל קבע את הזמן המהיר ביותר להקפה.

מה עם עוד נתונים ותמונות, חבר'ה...?

תודה לצוות מרשלס שצילמו במקצועיות רבה יש לציין, ולמארגני האירוע (ברוך שליט ורמי לימון? - מנהל המירוץ- מועדון מירוצי ישראל?) שהרימו אירוע מסודר מאוד - חבל על מיעוט המשתתפים (איך אני אוכל את עצמי שלא הצלחתי להעמיד בזמן את ה 106S16 שלי...).

כנהג שיותר חובב ספרינטים, נהניתי לראות סטייג ראלי שכמעט כולו נקי מבעיות ועביר לרכבי הקטגוריה הנמוכה.

מה אגיד, היה חם, היה ביש מזל, היה עיכוב מציק וגם מספר טעויות - אבל, היה כיף! באמת!

אלון חלווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זאב, נו אני רוצה לראות אותי קופץ באוויר :shock:

יהיה גם נחמד לראות את עצמי יוצא מהרכב ורואה ששברתי צירייה...

טוב, מכה לתמונות...

תודה לכולם אורי הנווט שלי שמאוד מאוד השתפר והיה כמעט מושלם הפעם אהוד לביא הגורר, צבי לייט שהתגמש בשבילי, לכל שאר החברה על התמיכה ובכלל...

מקווה שהאירוע הבא של המועדון יהיה טוב כמו זה לפחות רק עם שיפור בשני החסרונות הקטנים שהיו, זמנים וביקורות טכניות...

בברכה נדב

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אכלתי את הלב ששכחתי להביא מצלמה (מרשל 12, הסיבוב ליד התל, זה שאסור לקצר), היו החלקות מרהיבות, למרות שאת רוב הזמן העברתי בגירוש אנשים שהחליטו לנסוע על המסלול, וגם בטיפול ראשוני בפקח שמורות הטבע (בסגנון: רמי האם שומע? בוא תציל אותי!!! יש פה פקחים!!!).

היה גם ביקור מעניין של שני קריית גתים שראו שאני במירוץ עם בחורה, התלוננו למה הנשים שלהם לא באות לכאלה דברים, ואז אמרו שאצלם זה לא כמו בצפון, ואישה נשארת בבית ומבשלת, ולא מבלבלת לגבר שלה במוח יותר מדי, ואם כן, הדגימו לי איך משתיקים אותה בלאטמה ללסת. בשלב זה שותפתי בעלת הטמפרמנט הסבירה להם יפה מאוד מה דעתה בנושא.

ובחזרה לענינינו, היה ראלי מדהים, כל הכבוד לקבוצות שהתחרו, ועוד יותר לברוך רמי אריה וג'יא (ועוד כל מיני שאני לא מכיר) על הארגון הלוגיסטי למופת.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שלא הדגשתי מספיק, כל הכבוד למארגני האירוע...

הצלחתם לארגן אירוע של 10 קמ' עם סגירות יפות!

פריסה טובה של מרשלים (כך היה נראה לי לפחות)

ראלי ארוך יחסית למה שאנחנו רגילים ועם זאת חלק לגמרי ולחלוטין ידידותי למכוניות שלנו (הקטנות)

שוב כל הכבוד נהנתי מאוד, למדתי המון (זה שהבולמים יכולים לספוג בור לא אומר ששאר הרכב יכול :wink: ) ומקווה להשתפר לפעם הבאה

בתודה נדב

נ.ב. תודה לכולם על העצות והנכונות לטרום לי מנסיונם (אלון גבי דני וכל השאר!!!)

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם תורי הגיע להגיד שהיה ארוע מהנה ביותר (מרשל בתחנה מס' 7 :-P ).

נורא רציתי לראות את ה-ZX מביא כבוד אבל בסיבוב הראשון קרה לו משהו והוא עצר בצד הדרך עם בעיה כלשהי בפרונט :? .

הדברים היחידים שהפריעו היו:

העיכוב,אבל זה לא נורא.

השמשיה,שהחליטה שהיא צריכה להתעופף באויר מדי פעם.

אה! ובפעם הבאה שישאירו בירות גם לאחרונים שמגיעים :wink: .

*מצטער על זה שהתמונות לא כל כך טובות,מבטיח להשתפר בפעם הבאה.

2005_0828rally278050003.jpg

2005_0828rally278050004.jpg

2005_0828rally278050005.jpg

2005_0828rally278050006.jpg

2005_0828rally278050007.jpg

2005_0828rally278050008.jpg

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד קצת תמונות:

2005_0828rally278050009.jpg

2005_0828rally278050010.jpg

2005_0828rally278050011.jpg

2005_0828rally278050012.jpg

2005_0828rally278050013.jpg

2005_0828rally278050015.jpg

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואחרונות:

2005_0828rally278050017.jpg

2005_0828rally278050018.jpg

2005_0828rally278050020.jpg

2005_0828rally278050021-1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דאם... עשיתם לי חשק.

אחרי כל פעם שאתם מפרסמים תמונות מעוד ראלי, הדבר היחיד שאני מצליח לחשוב עליו הוא מהיכן לארגן את הכסף לרכב + עגלה + גורר +תיקונים....

Fazer (ירוק מקנאה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הולך לנהג של סיאט איביזה?

הפעם לא הלך לנתן כל כך טוב. מישהו פתח לו את מכסה המנוע ב"פיטס" ללא ידיעתו והוא עלה לסטייג' בצורה כזו שמכסה המנוע לא מאובטח. זה הסתיים בשמשה שבורה ודקה וחצי אבודות!!! נתן ויתר וחזר ל"פיטס" - אכן, האיביזה ידעה אירועים מוצלחים יותר...

זה גם היה לקח לכולנו לא לסמוך על כל מי שמסתובב ב"פיטס" ("אורחים" למיניהם...)

אלון חלווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להודות לכל המרשלים שהגיעו היום ותרמו לבטיחות האירוע בצורה מעוררת הערכה

תודה באופן אישי

אריה פאהן

[B][COLOR=navy]אריה פאהן מפקח בניה - אבן היסוד פיקוח בניה [/COLOR][/B] [URL]http://www.even-hayesod.co.il/[/URL]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6806 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...