Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה והבעת תודה לפרונט התחיה, סיפור מהיום.

DaMN
שימו לב! השרשור הזה בן 6845 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום האיביזה שלי עברה טסט.

הגעתי למכון הדרום בפ"ת ונגשתי למסלול מספר 4, הכל יצא תקין מלבד "כיוון גלגלים קדמיים".

ביציאה אמר לי הבוחן "תיגש לפה הם יסדרו לך את הפרונט" והצביע על מכון לכיוון פרונט הסמוך למכון הדרום, כמובן שבבעלות מכון הדרום.

אני הייתי ככה - :shock: אחרי שנאמר לי שהפרונט לא תקין, הרי שלפני פחות מחודש ביקרתי בפרונט התחיה בת"א ע"מ לכוון פרונט.

החלטתי שאני נוסע שוב לפרונט התחיה לקבל הסברים, המלצות ואפילו אם צריך תיקון בתשלום.

ברגע שהגעתי סיפרתי את הסיפור והזכרתי להם שהייתי שם לפני כחודש, בם ביקשו מימני לעלות על מה שבודק את הכיוון, כל העובדים שם בכליון עיניים הסתכלו על הצג, ואחרי שהראה מה שהראה עשו פרצוף של "נו מה" ועוד אחד העובדים שם אפילו אמר "באמת סליחה, אבל הם בני זונות".

הפרונט היה ישר לחלוטין לא סטיה ולא בטיח.

בעל המקום (אורי) אמר לי שהוא ירשום לי שעשיתי כיוון בלי לגעת ברכב ומן הסתם ללא תשלום.

שמח וטוב לב שמתי פעמיי חזרה לעירי המגעילה וחזרה למכון הדרום.

ניגשתי לבוחן והוא כמובן רצה שאביא את הרכב לבדיקה למרות שהצגתי קבלה, סביר לחלוטין.

הגעתי למסלול מספר 3 ונסעתי עם הרכב על המכשיר שבודק את הכיוון, והפלא ופלא הפרונט ישר!

ידוע לי שיש למכון הזה אינטרס לשלוח אותי לכיוון פרונט צמוד אליהם, הם מרוויחים הרבה כסף (350 ש"ח לכיוון סרן) וגם את ה-19 ש"ח לבדיקה חוזרת.

עכשיו למסקנות:

1. כל הכבוד לפרונט התחיה, הייתה שווה הנסיעה עד אליהם, הם אמינים, מקצועים, לא יקרנים כלל, ויודעים לתת שירות כמו שצריך !

2. אל תגשו למקום הכי קרוב שליד מכון הטסטים, במיוחד עם הבוחן "ממליץ" לכם עליו, הם יהיו לרוב יקרנים (ולפי ניסיוני) לא מקצועים !

פעם הבאה אני בקמפיוטסט אצל עמית, תתכונן.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי שאני אומר את זה :

ככה אנחנו נראים, ככה זה ברוב המקומות , היום קשה מאוד למצא בעלי מקצוע אשר ניתן לסמוך עליהם.

מצב קשה בשוק , המון רמאויות, עושים הכל בשביל לשלשל לכיסים השמנים שלהם עוד ועוד ועוד לחלוב את האזרח.

צריך להכין וועדה מפקחת שתסתובב בין כל המוסכים ומכוני הרישוי,אני מבטיח לך שיסגרו 70% מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי שם ביום חמישי,

רציתי להתענין לגבי עלות כיוון סרן קידמי(לאחר שאחליף בולמים בעזרת האיציק :smile::wink: ).

אמרו לי 230 ש"ח כולל (לרכב שלי)=נשמע סביר.

המקום באמת נראה מקצועי מאד ועל רמה(בדיוק ביצעו שם כיוון באותו זמן).

ניצן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטע ממש מרתיח הכיוון גלגלים בטסט, פעם מכון מסויים היה מכשיל אותי כל חצי שנה על זה, ואני לתומי בלעתי את הגלולה המרה.

איתי, מקרה כמו שלך קרה לדודה שלי במכון מ.מ.מ. בבני-ברק. הגעתי לפרונט התחיה, עברתי על המכשיר,

ואני קולט את כל המכון מסתכל עלי. מה שלא ראיתי זה שהמכשיר הראה 0-0 והכיוון גלגלים פיקס.

לדברי עובד המכון, בטסטים היד של הבוחן קלה מאוד על העט, ועל כל נגיעה הכי קטנה של הנהג בזווית גלגל ההגה

בזמן המעבר על מכשיר בדיקת הגלגלים, הוא יכשיל אותך. מיותר לציין שהחברה בתחייה לא ביקשו מאיתנו שקל.

פעם הבאה אתה במכון הדרום ביפו (אם אני לא טועה הכניסה למכון גם מרחוב התחיה או מהרחוב המקביל).

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיים, אבל בחיים לא הכשילו אותי בקומפיוטסט ראשון על דבר שאינו נכון.

פעם אחת נכשלתי שם על כיוון גלגלים שבוצע במקום ועלה 150 ש"ח=סביר.

אני כבר 8 שנים מעביר שם טסט באופן קבוע -המכון מומלץ ואמין ביותר.

(כמובן שגם בזכות האנשים שעובדים שם-עמית,רומן...:smile: ).

ניצן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני את כל "הצי" העברתי בדינמומטר בתל אביב מסיבה פשוטה - אין להם הרבה מהמכשירים המפחידים שמכשילים אותך...

עם מחירי הדלק של היום צריך להיות יצירתיים...

"...торможу редко, но метко"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכון התחיה קוצר שבחים בפורום בזכות ולא בחסד - ומגיע לו כל הכבוד (ושימשיך כך כמובן, המוניטין שנצבר עם השנים רק מוכיח אמינות ושירותיות לאורך זמן - וזה מעולה).

למכוני הטסטים שעושים זאת יש לי רק דבר אחד לומר: שיהיה להם לתרופות (אמן).

"מצטער", אני לא מאמין בגנבים...

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיזהרו גם ממכון "טסטקאר" בתל חנן. גנבים בלי בושה. בפעם האחרונה שהעברתי את האוטו טסט הם דחפו לי כיוון גלגלים ב- 50 ש"ח. אם לא תשלם, אין טסט.

לפני שנתיים רצו שאני יחליף את 2 לוחיות הרישוי. אחרי צעקות הם הסכימו להתפשר רק על הלוחית האחורית.

אני לשם לא חוזר בחיים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני את כל "הצי" העברתי בדינמומטר בתל אביב מסיבה פשוטה - אין להם הרבה מהמכשירים המפחידים שמכשילים אותך...
בכל מכון קיימים אותם מכשירי בדיקה(של יצרנים שונים).

הגעתי למכון הדרום בפ"ת ונגשתי למסלול מספר 4, הכל יצא תקין מלבד "כיוון גלגלים קדמיים".
מה מיקומה של פלטת בדיקת כיוון הגלגלים במכון?

האם בצעו את פעולת הבדיקה לפחות פעמיים?

לבוחן אסור להפנות למקום מסויים לשם ביצוע התיקון.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי עמית.

מיקומה של הפלטה הוא בצד שמאל של הרכב.

הבדיקה בוצעה פעם אחת בלבד.

לגבי ההפניה כבר הסברתי מדוע הפנו אותי דווקא לשם הבעלות היא אותה הבעלות.

מזמן אנחנו יודעים שהחוק בארץ לא תקף לגבי כולם...

אני לוקח את ההמלצה של שמר ברצינות ושוקל לשלוח מכתב תלונה למשרד הרישוי, אשמח אם תעזור לי במה עוד הם עברו על החוק.

איתי.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיוני מכון הדרום גם לא מקצועיים:

כשחבר שלי מכר את האיביזה שלו הקונה לקח אותו למכון דרום והיו דברים שלא היו 100% באוטו אך הבדיקה במכון לא גילתה זאת.

בכלל אני מציע לעשות רשימת מכונים ומוסכים המומלצים ע"י האתר וגם להפך: מין "רשימה שחורה" של החאפרים ועב"עינים (עבודה בעיניים).

בברכה,

איתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלונה למשרד הרישוי. לא פחות. :evil:

תלונה למשרד הרישוי. רצוי בכתב ורצוי עם צילומי טפסים מכל הנוגעים בדבר .

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6845 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...