Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נבחרת CarsForum בוחנת את שברולט אורלנדו החדש

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשברולט מאמינים שהמיניוואן החדש שלהם, האורלנדו, הוא רכב מצוין. האמת, לאחר שנהגנו בו במסגרת מגזין הרכב של האתר אנחנו נוטים להאמין להם. אבל אנחנו, מה אנחנו מבינים?

לכן יזמנו, ביחד עם חברת UMI (יבואנית שברולט לישראל) מבחן דרך יוצא דופן שיערך כאן לראשונה בישראל. שלושה מהגולשים הוותיקים באתר יקבלו כל אחד מהם שברולט אורלנדו לשבוע, ישתמשו בו כרכב היום-יומי שלהם ויחזרו לפורום לדווח לנו על המסקנות. המטרה היא לקבל חוות דעת אוביקטיבית ככל הניתן על טיבו של הרכב.

בשרשור זה אתם, חברי הפורום, מוזמנים להפנות שאלות לגבי הרכב ואופי השימוש בו אל שלושת חברי הפורום, שינסו לענות עליהם מניסיונם עם הרכב. כמו כן, במהלך שלושת השבועות יפרסמו שלושת חברי הפורום את חוויותיהם מהרכב בשרשור זה.

לאחר שלושת השבועות נעלה כאן סיקור מתומצת של חוות הדעת מכל הגולשים, עם כל מה שצריך לדעת לפני רכישה של שברולט אורלנדו.

אנחנו ב-CarsForum מקווים שיבואני רכב נוספים ירימו את הכפפה ויאפשרו לגולשים נוספים לתת לכם חוות דעת על רכבים אחרים.

attachment.php?attachmentid=322378&stc=1&d=1358070400

IMG_4514.JPG

IMG_4555.JPG

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדיף שיהיה כתוב ברור, אם כבר נבחרו...

או שזה טיזר למתחננים למינהם?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה הקודמת שלי נכתבה עם קריצה. אם זה לא היה ברור אז אני מקווה שעכשיו הבהרתי את עצמי.

שלושת הגולשים שיקבלו את הרכב הם מחברי הנבחרת של קארספורום. אין טעם להתחנן מכיון שהם כבר נבחרו, וממילא זוהי אינה מטרת השרשור.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוזמה ברוכה!

כן ירבו.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK. הגיע זמן לצאת מהארון. עמוס השרת בחר אותי בהסתמך על הצטלבות הכוכבים ופרופיל דמוגרפי.

אי לכך התייצבתי היום בבוקר במשרדי UMI בראשל"צ להדרכה ושיחה עם אנשי UMI.

יש לציין שזוהי פעם ראשונה שמי מיבואנים עושה דבר כזה ועל כך יש לציין לשבח את אנשי UMI שמאמינים במוצר שלהם ומוכנים לעמוד מול דעה אובייקטיבית של אנשים מהשורה.

משיחה עם גלית עיני, מנהלת תחום רכבים פרטיים בחברה, הבנתי שהייתה להם התלבטות מאוד חזקה לגבי הרכב.

החלטה להביא אורלנדו בגרסת דיזל בלבד הייתה מאוד אמיצה בנוף הבנזין של ימינו. אותי לא צריך לשכנע שדיזל זה טוב.

אבל הוא באמת טוב ועל זה בהרחבה אחר כך.

תדריך קצר על ידי מורן החייכנית, מפתחות וקדימה. אני יוצא לדרכי.

סביבת הנהג נראת בסדר גמור. לא אפורה מדי וגם לא צבעונית במיוחד. שום דבר שגורם לפולני שבתוכי לשחרר איזה קיטור קטן.

רכב המבחן מצוייד בכול טוב מהמפעל וגם נראה לי התקינו לו כמה שטויות בארץ. לחיוב תצויין אינטגרציה מעולה של IGO לתוך מערכת הפנימית. מהצד זה נראה כאילו ככה זה הגיע מהמפעל ורק מי שיודע מבין כמה קשה להתאים GPS מקומי למערכת מובנת בצורה כה מושלמת.

בשני רכבים שלי יש לי GPS מובנה כך שיש לי למה להשוות.

פניה ראשונה והנה נקודה שלילית ראשונה. האיתות משמיע קול חלול, זול ומעצבן. אפשר לחיות עם זה, אבל זה מעצבן.

אמרתי לכם שאני פולני?:wink:

מגיעים לכביש גהה וכאן השמש מתחילה לזרוח. ביום יום יוצא לי לנסוע על כמה רכבים דרך קבע. שנים מהם משושי הבוכנות ובעלי הספק של 250+ כ"ס ומומנט של 30+ קג"ם. טוב. אורלנדו הרגיש לי בבית. הדיזל המודרני שלו שקט להפליא, בעל רצועת כוח רחבה שממש לא אופיינית לדיזל ומומנט חזק של דיזל. יחד עם תיבה חלקה זה נותן הרגשה של מנוע 3 ליטר בנזין מינימום.

הזמן שלוקח לו לטפס למהירות תלת ספרותית הוא כמעט אפסי. המנוע הוא בהחלט גולת הכותרת כאן וכל הכבוד לUMI שהימרו על דיזל. הגיע זמן שכמו שעם ישראל למד לאהב סטיישנים, נתחיל להכיר יתרונות של מנוע דיזל מודרני.

לשלילה יצויין הגה קל מדי, אבל באופן מוזר לא הרגשתי מנותק מהכביש למרות שהגה היה קל מדי בצורה מחרידה.

בהגעתי לעבודה הראתי את הרכב לכמה חברים בעלי מאזדה 5 לצורך השוואה.

אורלנדו בנויה על שלדה של קרוז וזה ניכר במימדי אורך בעיקר. אין תא מטען כאשר פותחים שורה שלישית של מושבים. במאזדה לפחות אפשר לשים צידנית או תיק לא גדול מאחורה. מבחינת סביבת הנהג כולם ציינו לשלילה את מיקום המפתח שנמצא קרוב מאוד להגה ויש סיכוי טוב להתקל בו ביד. לחיוב צויין פטנט של מראה פנורמית נשלפת מהתא בתקרה ומאפשרת ראות של מה שמתרחש מאחורי הנהג ברכב. דברים קטנים כאלה עושים את ההבדל והם מבחינת KILLER APPLICATION ויכולים להכריע את הקניה.

כרגע יש לי 30 קילומטר עם הרכב ואני אמשיך לכתוב ככל שיעבור הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכוערת יחסית לרכב.

מהממת יחסית למיניוואן.

מתי חברי פורום יקבלו 911 לכמה ימים? :)

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שהעיצוב ממש לא משהו.

עכברוני, מברוק על האורלנדו ;-)

יהיה נחמד לשמוע קצת יותר על סביבת הנהג, נוחות המושבים, המרווח בתוך הרכב,

בעיקר שאתם עם הילדים, ואז מתלווה בדרך כלל העמסת תיקים, עגלות, אופניים וכד'.

בנוסף, מעניין לדעת את צריכת הדלק של משתמש מן השורה, ולא במבחן דרכים,

כיוון שזה יתן מושג לאנשים מה הצריכה באמת בחיי יום-יום עירוניים, ולא על הנייר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן. כפי שאמרתי סביבת הנהג בסדר גמור. כל הכפתורים במקום והסידור הוא על הצד האירופאי משהו.

המתג של האורות מצד שמאל של ההגה במקום במנוף איתות. כפתור נעילה מרכזית בקונסולה המרכזית במקום בידית דלת הנהג.

גם כפתורי נעילת דלתות למעלה על הדופן של החלון מרמזים על קריצה אירופאית.

המושב הקדמי בסדר גמור, אם כי לי בתור בן אדם נמוך יחיסית (168) פחות נוח דווקא מבחינת תמיכה בחלק עליון. מושב אחורי קשיח קרש בלי שום יומרה כורסתית, אבל מבחינת מרווח שני אנשים 180 מתיישבים אחד אחרי השני. ילדים שרגילים למרווחי רגלים עצומים של קאמרי ובימר 7 לא התלוננו. מבחינתם הישיבה הגבוהה ג'יפאית משהו, וחלונות גבוהים וגדולים זה יתרון וכיף. כאן באמת יש יתרון על סדנים.

חבל רק שחלונות אחוריים לא כהים, מה שסטנדרטי ברכבים מסוג זה בימינו.

הצריכה כעבור כ100 ק"מ מעורב עירוני-כביש חצי\חצי עומדת על 1:10.

אני שוב חייב לשבח ולהלל את המנוע הגמיש והחזק. ממש כיף. בתור בעלים של רכב היברידי, שמכבה מנוע בעמידה, אני לא רגיל לרעידות בעמידה וכאן היה חשש גדול מבחינתי שבעמידה בפקקים אני ארגיש רעידות. זה לא קרה בצורה מוגזמת. בסוזוקי SX4 שלי זה היה הרבה יותר מורגש ובעייתי. הפעם היחידה שבאמת הרגשתי שיש לי עסק עם דיזל הייתה בזחילה איטית בין הוילות ברחובות הולנדיים של קריית אונו, כאשר רוחב המעבר הוא בערך ברוחב של רכב. כאן ההד שחוזר מהחומות היה בעל צליל דיזלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן עושה רושם שהרכב יותר "אירופאי". גם צריכת הדלק(סולר) לדעתי לא רעה בכלל,

בהתחשב בגודל הרכב.

לגבי חלונות כהים, זה אכן חובה, בייחוד בארצנו החמה. מוזר שהרכב לא מגיע ככה

כסטנדרט עם חלונות אחוריים מוכהים. אם רק העיצוב היה קצת פחות עצוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד ל UMI על יוזמה אשמח לשמוע עוד שתי דעות (משני חברי פורום האחרים.)

באמת הגיע הזמן שאנשים בראץ יתחילו להפנים שדיזל זה רק יתרון! גם בכוח וגם בחיסכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון באמת יוזמה ברוכה כן ירבו.

שאלה כללית, האם יש לרכב גם גרסא ידנית ?

ובקשה לשלושת הבוחנים, תמונות, אומנם יש במבחן אבל אני לפחות ישמח מאוד אם ישולבו תמונות, מדברים על המפתח תהיה תמונה של המפתח (שזה קרוב כן) כי במבחן לא תמיד מספיקים או שמים לב לדברים קטנים יותר.

אורי

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...