Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיברקלאב!

פיברקלאב
שימו לב! השרשור הזה בן 2874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פיברקלאב. תודו שזה שם מדליק....

אז מה, עוד מועדון "סוסיתא" או "רום כרמל"? ממש לא! ראשית, כי במועדון שלנו חברים גם בעלי לוטוס – שחולקות גוף פיבר וגם כמה וכמה מכלולים מיכניים עם המכוניות הישראליות. אבל בנוסף, אם בעלי רילאיינט או "איילה" יבקשו להצטרף – הפיברקלאב שלנו פתוח גם עבורם...

אז למה בכל זאת? אנחנו רוצים לרכז תחת במה אחת את כל המידע הקיים על המכוניות שלנו. בין אם בקישורים רלוונטיים לכתבות בנושא; לשרשורי שיפוץ בפורום זה; בסיוע והדרכה לבעלי מכוניות שרוצים לשפצם; באיתור מכוניות לשיפוץ ומציאת בעלים עבורם; באיתור מכוניות שאינן ברות שיפוץ אך יכולות לשמש כתורמות; אבל יותר מכל ובראש ובראשונה – חשוב לנו "להעביר את זה הלאה".

אף אחד מאיתנו לא ייעשה עשיר מלמכור חלק בחמישים-מאה או חמש מאות שקלים. אז וויתרנו על תמורה כספית, עבור חלקים שביכולתנו להעביר למי שצריך (למי שצריך = בעלים מוכח ומוכר של מכונית. לא סוחר וגם לא אספן שרוצה יהיה לו עוד חלק כזה חלופי. "שיהיה"). למי שבאמת צריך.

בנוסף, יש לא מעט חלקים ששוכבים אצל אספנים פרטיים (ואין אנו מדברים כאן על סוחרים שזה מקור פרנסתם. חלילה לנו מלפגוע בהם), לפעמים כאבן שאין לה הופכין. האבן הזו היא אוצר בלום עבור משפץ אחר, המחפש בנרות חלק כזה – ואינו מוצא. אז מי שרוצה לתרום את ערמת החלקים המיותרת שלו למחסן החלקים שלנו – יבורך. אנחנו נדאג שהיא תגיע למי שאמת צריך אותם. ומי שרוצה להשתמש בפלטפורמה הזו בכדי "להעביר את זה הלאה", באופן ישיר - וגם אם בתמורה לתשלום – הריכוז המדויק של מודעות המכירה בשרשור הזה, יקל על המחפשים.

ודבר אחד אחרון, לפני שאתם מכניסים את המכונית ברוורס לחניה של המחסן שלנו. אנחנו אמנם לא רוצים תמורה, אבל תרומה אתם צריכים לתת: תרומה לפי ראות עיניכם לעמותת "גדולים מהחיים", המסייעת לילדים חולי סרטן. רוצים לקבל חלק. תביאו קבלה על תרומה לעמותה.

הצוות "המייסד" של הפיברקלאב הם, חברי פורום זה קובי, רענן ואון. אבל הם בהחלט לא לבד במשימה הזו. אתם מוזמנים להצטרף, להשתתף ולהעביר את זה הלאה, יד ביד איתנו.

אז זו ראשית הדבר שלנו. מכאן נמשיך ונפתח את זה הלאה. נשמח לשמוע רעיונות ובכלל את דעתם.

תמונה.jpg

צוות הפיברקלאב...

אתם מוזמנים להיכנס לשרשור שלנו:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=448875

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

lynozzkzgnlj.jpg

הכנפיים של האסקורט שלי מפיברגלס. אני יכול להצטרף?

אתה, ניר, לא רק חבר של כבוד, אלא מתוקף תפקידך - מבקר המועדון...

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי מאוד את הלוגו.

2 הערות קטנות:

- לצבוע את הדגל בכחול לבן.

- לתקן את התמונה שהגמל מחזיק בפה שלו את הדגל....

שוב לוגו מגניב :-D

לנשמה מיני 1979 -

קישור

לחוויה טנדר סובארו 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנדי, בליילנד שלך יש קבינה מפייברגלאס...

לתשומת לבך

001.jpg

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסדנא של אלון נרוב מתעסקת בפיברגלאס

אני בחרתי לאחר בחינות ב״טל פיברגלס״ האיש 50שנה במקצוע ולא ״מתעסק״ תמונות בהמשך

רענן

חבר צוות פיברקלאב

"אני מעריץ אותך," אמר הנסיך הקטן ומשך קלות בכתפיו "אבל מה יוצא לך מזה?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוזמה ממש יפה,

יש לי כ-3 טאסות במצב סביר שאני יכול לתת לאון כשיגיע לבקר :-D

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון מבורך,

כל הכבוד, במיוחד החלק של התרומה.

רק שכחתם את הקורבה עם V8 :evil:

:-D

בהצלחה

תודה! אבל מצטערים. הגבלנו את עצמנו למכוניות בעלות ארבעה צילינדרים, עם עדיפות למוצא אנגלי (האירופה של עודד בעלת המנוע רנו מקלקלת לנו - אז אנחנו מתפשרים...) :wink:

גנדי, בליילנד שלך יש קבינה מפייברגלאס...

לתשומת לבך

תודה! אבל מצטערים. הגבלנו את עצמנו למכוניות בעלות ארבעה צילינדרים ובנזין בלבד... :-D

צחוק בצד, מי שרוצה לסייע ולשתף מניסיונו - מוזמן.

אהבתי מאוד את הלוגו.

2 הערות קטנות:

- לצבוע את הדגל בכחול לבן.

- לתקן את התמונה שהגמל מחזיק בפה שלו את הדגל....

שוב לוגו מגניב :-D

שוב תודות. הלוגו הזה קצת יותר מתוחכם ממה שנראה ממבט ראשון. רמז: תגדילו ותסתכלו טוב-טוב ממה עשוי הדגל שמחזיק הגמל...

צוות הפיברקלאב...

אתם מוזמנים להיכנס לשרשור שלנו:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוזמה ממש יפה,

יש לי כ-3 טאסות במצב סביר שאני יכול לתת לאון כשיגיע לבקר :-D

אופיר. תכין לי חבילה! מסתבר שהרבה זמן לא הייתי אצלך... תודה על הנכונות לסיוע!

און

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...