Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טנדר סוסיתא12

אבי38
שימו לב! השרשור הזה בן 4303 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מ

במשפחת אוטוקרס

אבי יש לי ידיות פנים חדשות אתה מוזמן לבוא לאיזור מודיעין ולקחת זוג "מתנה" (תמורת שיטוף מידע:lol:)

אסף 0502102004

כנ"ל עדן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף תודה לך על המתנה שתה רוצה לתת לי אפשר לקבל את הפלאפון שלך בי אבי מס שילדה נימצא על הרלס בצד ימין מקדימה

סוסיתא 10 מבציר 1965.

רום כרמל מבציר 1978.

טנדר סוסיתא 1965.

:-Dטנדר סוסיתא12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה יושב המ"ס שילדה ברום כרמל טנדר?

יש לי אחת כזאת עם מנוע פורד .

הי אסף. בדוק מתוך תא המנוע, על קורת השלדה הימנית בחלקה העליון, בערך באמצע הדרך בין גשר המתלים לנקודת החיבור עם גוף הפיבר.

בהצלחה!

ומזל טוב, אבי! הנסיעה ברום כרמל שלך לצורך הכתבה במגזין "הגה", לפני כמה שנים, הייתה הזרז שלי למצוא ולקנות את הטנדר שלי. אם צריך עזרה, רק תשאל.

יש מצב שהטנדר הזה נראה על משאית הגרר באזור הוד השרון לאחרונה?

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=448875

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריר נזל לי! ובאיזה מצב הטנדר (אני מתכוון למרכב ופנים תא הנהג)! - ממש שלם!

איפה הוא התחבא כל השנים? היתה תקופה שחיפשתי לי אחד כזה (שיהיה אח לסטיישן שמתייבשת באיזו חצר) וממש לא מצאתי. הם נעלמו הרבה לפני הסטיישנים.

תחזקנה ידיך!

דב קרדו

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי תתחדש יש לי 2 כאלה סטיישן אחת פורד אחת טריומף ואני משפץ טנדר דוכס 1973

הסוסיתות בתמונה השלישית והרביעית מלא חלודות,לא ברות שיפוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והמנוע מורכב לאחר שעבר פקונג ראש מנוע ומצמד חדש ופקקי מים וזר שינים חדש שניקנה אצל אמיר וסטרטר משופץ והסוסיתא בנסיעה לפחחות וצבע כללי וריפוד

IMG_1786.jpg

סוסיתא 10 מבציר 1965.

רום כרמל מבציר 1978.

טנדר סוסיתא 1965.

:-Dטנדר סוסיתא12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4303 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...