Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות ורשמים משדרוג המערכת שלי במונו וסאבים חדשים

Alex Dls
שימו לב! השרשור הזה בן 4879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב

אני רוצה לפתוח ולומר ששמי אלכס ואני מתקין הבית של "אהובי שי מרכז הרכב בע"מ" (אם יש עדיין מי שלא יודע זאת :-))

כמו כן אבקש לנצל את הבמה (אם כבר אנחנו בעינייני גילוי נאות) כדי לומר שאני לא כותב את ההודעה אלא מכתיב אותה ודרור עושה לי הגהה וכתיבה שמנטרלת עד כמה שאפשר את מעט :wink: שגיאות הכתיב שיש לי

לעיניין

ברשותי רכב מסוג מזדה 626 בבעלות פרטית שלי

ברכב היה מותקן סט אילייט למיטד אדישן 3 חלקים וסאב כפול של סרווין ווגה דגם וי מקס

מגבר היי פוניקס 6404 ומגבר מונו 2500BXI דיגיטל היי פוניקס

אפתח ואציין שהייתי די מבסוט מהסאונד לאורך תקופה של כמעט שנה אם כי תמיד היה חסר לי צלילים מסוימים בטראקים שאני מכיר ועורך אותם דיגיטלית אצלי בסטודיו

כמו כן (בהתקפת טירוף שקורה בדרך כלל שנגמרים לי התרופות :-D:wink:) היה חסר לי עוצמות כשמצב רוחי היה בכיוון של SPL

האמת שנחשפתי ל DLS הרבה לפני שהגעתי ל"אהובי שי" אבל מטבע הדברים לא היו לי את אפשרויות המחיר שיש לי היום כדי שיתאפשר לי להחליף למה שתמיד רציתי

השדרוג החל בהחלפה של הסט הקדמי בסט דגם UR36 (שנכון להיום שודרג ב DLS ונקרא NORDICA) היה לי שינוי בסאונד והכל בכללי נשמע טוב יותר אבל עדיין זה לא הספיק ושדרגתי את המגבר ל F45 של סוליד אודיו

אני יכול לומר שבשלב הזה אני מאושר מתוצאת החלק הקדמי ברכב

לאחרונה החלפתי את מגבר המונו הישן למגבר DLS דגם A6 השינוי היה עצום הסאבים החלו לייצר גם SPL כשרציתי וגם SQ כשרציתי (על ידי משחק בכיוונים במכשיר, שכחתי לציין שהמכשיר הקדמי שלי הוא פיוניר 9800BT)

אבל איך אומרים אם האוכל בא התיאבון, והסאבים נשמעו לי פתאום כלא מנצלים את מלוא היכולת והאפשרויות של המגבר

השדרוג הטרי החדש הוא החלפת הסאבים בזוג SUBZERO של EARTHQUAKE שמורכבים על תיבה בייצור מיוחד

אני לא יכול לתאר את מה שקורה ברכב ועד כמה המגבר משרת אותי בכל תחום SQ או SPL לפי ההטרפה

אני כבר חופר מידי ודרור כבר מת לצאת מהמשרד אז אני יעצור פה ואתן לתמונות ולדעתכם הנכבדה את הבמה

כמו כן כולם ללא יוצא מין הכלל מוזמנים תמיד להגיע ולהתרשם באופן אישי מהסאונד ברכב (נא להודיע מראש כי בדרך כלל אני לא מגיע עם הרכב לעבודה)

אלכס (עובד אצל "אהובי שי" כמנהל התקנות :lol:)

דרור (האיש עם האצבע על המקלדת)

מאחלים לכם סופשבוע מהנה טוב ובטוח בכבישים

DSCF2242.jpg

DSCF2253.jpg

DSCF2264.jpg

DSCF2508.jpg

DSCF2509.jpg

DSCF2505.jpg

DSCF2510.jpg

DSCF2512.jpg

Hu: Pioneer 9800 BT Comp:

DLS-UR36i

SubWoofers: Double Eartquake SubZero 2000RMS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אלכס

ככה הת'רד הזה היה צריך להפתח מלכתחילה!

יפה מאוד!!!

בלי להתייחס לרמקולים של יצרנים אחרים - כי אין צורך, תתרכז בשלך - זה טוב וזה מה שיש! נהדר שעשית את זה ככה.

הצהרת גילוי נאות שהוא בהחלט דרוש כאן ובהחלט לעבור דרך דרור זה הדבר כי נכון לעשות כרגע.

מבחינת המערכת

מגבר - סוף הדרך - אני באמת ובתמים מזיל ריר על מגברי סדרת הA של DLS אבל משיקולי תשתית ותקציב אני נמנע מלעשות את הצעד.

סאבוופרים בעיניי צריכים להיות חיות רעות וגם אמורים לתת תוצאת SPL נהדרת.

מת לשמוע את המערכת הזו.

אלכס - תתחדש ותהנה ורק תמשיך ככה ובקו הזה!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב פלויד

כמו שאתה רואה התיבה היא במידות של ארון קבורה :-) והיא תופסת חלק נכבד מהבגא"ז (מי שמכיר את ה 626 יכול לזהות עד כמה התיבה גדולה ועמוקה במימדיה)

לכן מגבר ה A6 של DLS מורכב מתחת לכסא נהג על הגבהה של סנטימטר עד סנטימטר וחצי מרצפת הרכב לטובת יציאת אויר חם מהמאורר האינטגרלי שיש במגבר

המגבר השני F45 של SOLID AUDIO מורכב מתחת למושב הנוסע

אלכס דרך דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה הצלילים המסויימים שאתה מכיר מטראקים שאתה עורך בבית ( שגם שם הם כנראה לא מתקרבים למציאות בכלל ) ושומע אותם עכשיו לא קיימים באמת , כי אני באמת לא רואה כיצד אתה שומע כל דבר מתחת ל 150 הרץ בצורה שבכלל מתקרבת למקור עם כל הבלאגן הזה , כנראה אתה שומע אותם מוגברים באיזה פי 7 .

אני גם לא מבין איך החלפת אילייט לימיטיד 3 חלקים לסט ברמה בינונית של DLS ...

אני לא מבין מה הולך פה :) יותר מדיי ניגודים ודברים מוזרים.

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אדיר מה שלומך ?

לגבי שאלתך מה זה DLS תוכל להתרשם מהלינק הזה

http://dls.se/en/car/index.html

לגבי שאלתך מה זה SKL אני לא יכול לעזור כי אין לי מושג למה אתה מתכוון :wink:

אבל אם התכוונת ל SPL אז התרגום המילולי הוא SOUND PRESURE LEVEL בתרגום פשוט מדובר במכת בום חזק מאוד שמייצר המון לחץ בפנים הרכב

לגבי מחירים אני לא יכול לענות לך אלא בפניה פרטית

אף על פי שברמת ההתקנה של רכיבים כאלו המחיר הוא לא הנושא המרכזי

מי שמרכיב רכיבים כאלו או רכיבים מקבילים לאלו סובל בדרך כלל מהפרעה חשוכת מרפא :-P שרק SPL גבוה ועצבני :twisted:עוזר להרגעת התקפה כזו של בן אדם :-D

לכן הרלוונטיות בהרכבת רכיבים כאלו היא היכולת של מכת הבום והלחץ שיש ולא העלויות

רק כדי לסבר את האוזן אז מדובר ברכב שבסך הכל מושקע בסכומים של (כולל המכשיר שתי המגברים הסט הקדמי והסאבים עם התיבה והחיווט) בין 15K-20K

דרך אגב זה לא נורא יקר ביחס לדרגת הטירוף של אלכס בנושא SPL כשבמקביל ובאותו סטאפ הוא מחפש גם SQ לעיתים

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש :)

פעם הבאה זוג 15!

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה להנדס תיבה לסאב 18 שיכנס ברכב אחד :)

אני ואתה בינתיים יצרנו אבני דרך בזוג 15 :) יקח זמן עד שמישהו יתקרב עלינו

חוץ מזוג שומאכרים, שזה יותר חזק כבר:D

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...