Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע חדש בסיאט או מזל טוב לאלכס (GETZ) על הרכישה החדשה.

edanj
שימו לב! השרשור הזה בן 5038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לילה טוב לכולם,

כפי שכולנו ראינו סיאט יצאו במבצעים אטרקטיביים מאוד בנוגע לאיביזה החדשה.

המבצע נראה ממש כדאי ודרש מחשבה מעמיקה.

נושא המימון סודר ונבחר גם הצבע (לבן שלג).

אך רגע לפני הוסט התקציב לאיביזה אחרת לחלוטין:

איביזה FR 08 עם 14K ק"מ בלבד על הספידומטר מיד ראשונה ופרטית.

לרגל הארוע, יצאנו היום ליום צילומים ספונטני והתוצאות לפניכם.

שוב מזל טוב לאלכס, סע בדרכים טובות ומי ייתן ולא תשאר סטנדרתי הרבה זמן.

attachment.ashx (6).jpg

attachment.ashx (17).jpg

1206.JPG

attachment.ashx (8).jpg

attachment.ashx (11).jpg

attachment.ashx (15).jpg

attachment.ashx (19).jpg

1263.JPG

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תמונות נהדרות,

ברכות על הרכישה לרוכש, ולשני האחרים - סתם מאחל לעצמי לנהוג ברכבים כמו שלכם ושל אלכס..:-)

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז באמת כמו שעידן אמר, נמצאה מחליפה ראויה לקליאו ספורט 2002 (בפרמטרים שאני רציתי לפחות) אין ספק שקובי מאוטודיל בירושלים עזר לי למצוא כלה מאוד שמורה ולשריין לי אותה בכלל בבני ברק ועל כך תודה, מעבר לזה הירידה בכוח מורגשת אבל כשיסתיימו להם עוד חודשיים של אחריות, אני מאמין שאני שוב אמצא את עצמי במרכז ואחזור עם תוספת כוח, לפי מה שמסתמן אני לא אסע לבד.

attachment.ashx (12).jpg

attachment.ashx (30).jpg

attachment.ashx (43).jpg

attachment.ashx (34).jpg

attachment.ashx (37).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז באמת כמו שעידן אמר, נמצאה מחליפה ראויה לקליאו ספורט 2002 (בפרמטרים שאני רציתי לפחות) אין ספק שקובי מאוטודיל בירושלים עזר לי למצוא כלה מאוד שמורה ולשריין לי אותה בכלל בבני ברק ועל כך תודה, מעבר לזה הירידה בכוח מורגשת אבל כשיסתיימו להם עוד חודשיים של אחריות, אני מאמין שאני שוב אמצא את עצמי במרכז ואחזור עם תוספת כוח, לפי מה שמסתמן אני לא אסע לבד.

אני פשוט אוכל את הלב שלא הרגשתי טוב בצהריים

פיספסתי יום צילומים נהדר.

ואתם פספסתם יפנית מפחידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, מזל טוב וסבבה לך ושתיסע בדרכים טובות וישרות.

אבל, רכב בן 3 שנים, ממגרש מכוניות, עם 14,000 ק"מ? :shock:

שו הדא ?

הכל בסדר איתך בחור? או ששמו לך משהו במשקה?

GOLF TDI

תמונות של הרכב

אם היה לי אוגר רוסי הייתי קורא לו איגור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איך האוטו בן 3?

האוטו עוד חודשיים יהיה בן שנתיים מהרגע שהוא עלה לכביש בארץ, דבר שני יש לי מכר טוב שעובד באוטו דיל בירושלים שעליו אני יכול לסמוך שהמליץ לי בחום על הרכב וציין כי הרכב חדש בכל קנה מידה, הרכב נלקח לבדיקה במכון שאני בחרתי במרכז ולאחר בדיקה מקיפה האוטו יצא תקין בכל פרמטר ללא תיקון צבע, אני יודע מי היה הבעלים הראשון שהוציא את הרכב מהחברה וגם יודע לאיזה טרייד אין הוא החליף את הסיאט הזאת בצ'מפיון, כמו כן חבר שהוא מנהל את מוסך מורשה של סיאט סקודה אודי וכו' בעפולה "מאשרקה" בדק לי את הרכב לפני ואישר שהרכב עבר טיפולים בחברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איך האוטו בן 3?

האוטו עוד חודשיים יהיה בן שנתיים מהרגע שהוא עלה לכביש בארץ, דבר שני יש לי מכר טוב שעובד באוטו דיל בירושלים שעליו אני יכול לסמוך שהמליץ לי בחום על הרכב וציין כי הרכב חדש בכל קנה מידה, הרכב נלקח לבדיקה במכון שאני בחרתי במרכז ולאחר בדיקה מקיפה האוטו יצא תקין בכל פרמטר ללא תיקון צבע, אני יודע מי היה הבעלים הראשון שהוציא את הרכב מהחברה וגם יודע לאיזה טרייד אין הוא החליף את הסיאט הזאת בצ'מפיון, כמו כן חבר שהוא מנהל את מוסך מורשה של סיאט סקודה אודי וכו' בעפולה "מאשרקה" בדק לי את הרכב לפני ואישר שהרכב עבר טיפולים בחברה.

סבבה, שיהיה בהצלחה.

GOLF TDI

תמונות של הרכב

אם היה לי אוגר רוסי הייתי קורא לו איגור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אהבתי איביזות לבנות, מאוד מחמיא להן.

תתחדש!

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לזה הירידה בכוח מורגשת

האיביזה מרגישה לך חלשה מהקליאו:?:

בכל אופן, תתחדש, אחלה תמונות, כל רכב יפה באופן שונה, הצבע האדום הכי מתאים ללאון הנ"ל משלל הצבעים האפשריים.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...