Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש עם נהג מונית - ונקמה מתוקה

אנלוגי
שימו לב! השרשור הזה בן 5049 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על כמה שנהגי המוניות חושבים שהם בעלי הכביש לא צריך להרחיב. אתמול שמחתי ללמד אחד מהם לקח, קטן ככל שיהיה.

אתמול בערב אני נוסע לי ברחוב החשמונאים בת"א, בנתיב הימני לכיוון דרך בגין, בכוונתי לפנות ימינה בבגין. מהנתיב השמאלי נהג מונית שנסע די מקביל אלי מתחיל לסטות לתוך הנתיב שלי, בלי לאותת ובגסות. בלמתי כדי למנוע התנגשות. הוא השתלב לנתיב הימני, גם הוא פונה ימינה.

מגיעים לרמזור (אגב, הפניה ימינה מותרת משני הנתיבים הימניים, כך שהתמרון שלו לא היה רק חצוף, אלא גם מיותר לגמרי) - אני עומד בנתיב השמאלי מבין השניים, לצידו, ומסמן לו עם האצבע לצד הראש "משהו הסתובב אצלך שם". בשלב הזה אני עם חלון סגור כמובן, ולא מחפש שום אינטרקציה.

אני רואה את הנהג מדבר אלי עם כל מיני תנועות, אז פתחתי את החלון. ומה אומר החצוף? "וואלאק אתה אפילו אם גמרת אוניברסיטה אין לך סיכוי על נהגי מוניות, מה חשבת שתנצח? משתין עליך יא *^₪%$".

כאן כבר התעצבנתי, ואז נזכרתי בקטע מגניב שקראתי כאן באתר (הודעה #10 והלאה). שלחתי את היד אחורה, מצאתי שם כובע מצחיה כהה שיושב באוטו קבוע, שמתי אותו על הראש, שלפתי את הארנק בתנועת תעודת שוטר ואמרתי לו בקול סמכותי "משטרה, אחרי הרמזור תעצור בצד". הוא התחיל לעשות קולות של שטיח, "סליחה אחינו, מה קרה וכו'". צעקתי עליו "תעצור בצד!" וסגרתי את החלון.

אחרי הרמזור הוא אכן עצר בצד, האטתי לידו ואמרתי "רשמתי את המספר שלך, חכה להזמנה למשפט" והפלגתי לדרכי :lol:.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שלא הייתי עושה זאת לאף אחד אחר, אבל מה הסיכוי שנהג מונית הוא שוטר מוסווה? ועוד אחד שמדבר ככה?

אני לא ממליץ על צעד כזה בכלל! קשה לי להאמין שאעשה זאת שוב, אני בכלל לא נוהג להיכנס לשיחות עם נהגים אחרים. לא ממש הכרתי את עצמי באותו רגע...

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסיכוי שנהג מונית הוא שוטר מוסווה? ועוד אחד שמדבר ככה?

תשאל את מרפי.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנלוגי, נכבד.

מצער אותי לקרוא על מקרים כאלה. אנשים נלחמים אחד בשני על הכביש.

אומנם אתה צודק, אבל אם הייתי צודק תמיד בכביש, כניראה הייתי כבר בגבס במקרה הטוב ביותר ורכב שלי היה מחליד באחד ממגרשי ברזל (לא פעם ולא פעמיים ברמזור ירוק מישהו בצומת היה דוהר ברמזור אדום שלו ועוד מלא מקרים שאני בטוח כל אחד מהנהגים יכול לספר כאן). עדיף להיות חכם מאשר צודק, אזרח רגיל נורמטיבי לא יכול לעשות את העבודה של משטרה (הם גם לא תמיד עושים את העבודה שלהם).

נהג מונית ימשיך לעשות את מה שהוא עושה, אני מאוד בספק שהצלחת ללמד אותו משהו.

יש הרבה מאוד נהגים שנוהגים בפראות, אי אפשר ללמד את כולם ואין בסמכותינו לקחת להם את הרישיונות (בספק שלקיחת רישיון הייתה עושה משהו, הם היו נוהגים בלי רישיון).

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כל כך רוצה להתגייס למשטרה, אני אשמח לעזור לך למצוא את הטלפון של לשכת הגיוס. מה שעשית זה לא בדיוק שביל הזהב, ואני לא כל כך בטוח שאותו נהג מונית יצא "מחונך" מכל הסיפור הזה.:?

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שהוא רצה להפחיד את נהג המונית ו"לנקום" בו על מנת לפרוק עצבים, לא לחנך אותו.

בכל מקרה, יפה עשית, אם הכנסת אותו ללחץ אפילו קצת אז מגיע לו על מה שהוא עשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כולם יתחילו לעשות לאחר מה שלדעתם "מגיע לו", ארץ הזאת תהפוך בקרוב מאוד למרחץ דמים. אחד יתחזה לשוטר, שני ישתמש במפתח צינורות, שלישי עוד משהו, רבעי יחליט לדרוס כמה אנשים עם ג'יפ שלו כי יש לו מגן חזירים והוא חושב "מגיע להם".

לא יהיה צריך אויבים שלא ישאר בסופו של דבר כלום.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5049 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...