Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך הפחדתי אישה ברמזור

alon79
שימו לב! השרשור הזה בן 5209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיפור שהיה לי היום בבוקר.

יצאתי כרגיל עם הקטנוע בדרך לעבודה. בעודי מזגזג בין רכבים עומדים ברמזור אדום, אני מבחין שהרכב הראשון ברמזור עם אורות רברס.

אני נעצר מימין לרכב - סמוך לדלת הקדמית. יושבת שם בחורה בת 50 בערך.

אני מנסה להגיד לה לפתוח את החלון. היא בוהה בי. אני מצביע לה לכיוון ידית ההילוכים (אוטומט) שמראה שהיא על רברס.

הבחורה נלחצת ומחזיקה חזק את התיק שלה שיושב על המושב ליד.

אני מבין שיש לנו פה בעיה, אבל לא נשבר. אני מבקש שתפתח את החלון. כלום. אני מסמן עם האצבע. כלום. אני מסמן שוב. היא פותחת צוהר קטן.

אני צועק לה כדי להיות בטוח שתשמע - "את על רברס - שימי לב לפני שתלחצי על הגז שהרמזור מתחלף".

היא עדיין אוחזת את התיק בכח, ממלמלת משהו לא ברור ואני בינתיים נוסע לקידמת הרכב להמתין לרמזור.

ואני שואל אתכם. מה איכפת לי שתדפוק את הרכב שעומד מאחוריה, לעזאזל. אולי ככה היא תלמד שעדיף לה לא לעלות על הכביש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרוב פחד היא דפקה פול גז כדי לברוח ממנו. האוטו שלה זינק אחורה וטיפס על האופל אסטרה שעמדה מאחוריו. הנהג של המיצובישי נבהל נורא ודפק פול גז גם הוא, אז האוטו של האישה טיפס עוד יותר ונעמד לו על הגג.

ככה זה נראה:

10-parked-on-top-car.jpg

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי גם יש סיפור של הפחדה. בשלהי שנות ה90 העליזות הבאתי לחבר שלי מבלגיה מצית דמויית אקדח של ברטה. 1:1.

הוא שם את זה בתא כפפות של אריקה 84 שלו והיה מבסוט. יום אחד בהיר עצר החבר ברמזור, פתח את תא הכפפות והוציא משם את המצית כדי להדליק סיגריה. פתאום הוא קולט בחור בהונדה אקורד לידו מחליף צבע ודופק פול גז באור אדום. כנראה נבהל מסכן שערס באריקה שחורה הולך להוריד אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מבוא יפה, אמצע מעניין, אבל שכחת את הסוף.

מה קרה כשהתחלף לירוק?

נסעתי...

אבל מהסקרנות כמובן שהסתכלתי במראה וראיתי שהיא יצאה ב 3 או 4 שניות עיכוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי גם יש סיפור של הפחדה. בשלהי שנות ה90 העליזות הבאתי לחבר שלי מבלגיה מצית דמויית אקדח של ברטה. 1:1.

הוא שם את זה בתא כפפות של אריקה 84 שלו והיה מבסוט. יום אחד בהיר עצר החבר ברמזור, פתח את תא הכפפות והוציא משם את המצית כדי להדליק סיגריה. פתאום הוא קולט בחור בהונדה אקורד לידו מחליף צבע ודופק פול גז באור אדום. כנראה נבהל מסכן שערס באריקה שחורה הולך להוריד אותו.

סיפור גדול.

ת'כלס, מבין את נהג ההונדה. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחת, כשהיינו שמינסטים מפגרים ורק קיבלנו רשיון, יצאנו לסיבוב דאווין ערב אחד, ועמדנו ברמזור אדום.

לפתע מגיעה לרמזור נהגת ונעמדת לצידנו, כששתי המכוניות על נתיב הנסיעה ישר.

תוך כדי הרמזור האדום, חברי שנהג נתן קצת "פול גז בניוטרל" (כזכור, היינו שמיניסטים מפגרים).

הבחורה כנראה נבהלה ונכנסה לפאניקה, ובלי להתבלבל- הכניסה לראשון ברחה... ברמזור אדום... :lol:

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבוע נסעתי בכביש החוף דרומה, לעבודה. מנתיב ההשתלבות של מחלף כפר שמריהו התפרצה מישהי בג'יפ מרצדס לנתיב שלי, בלי לאותת, בלי לתת זכות קדימה, ובלי ממש סיבה (אלא אם כדי לעקוף את אלו שלפניה בנתיב ההאצה זו סיבה). עקפתי אותה ונסעתי לפניה. במראה, ראיתי שהיא עסוקה בשיחת טלפון (טלפון בין הראש לכתף שמאל), וביד ימין מחזיקה ספל קפה גדול (ספל חרסינה ביתי, לא הספלים התרמיים למכונית). את המשך הסיפור אתם יכולים לנחש לבד.:evil:

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עושה את זה לעיתים קרובות לאנשים שמדברים בטלפון בזמן נסיעה.

אני פשוט נוסע לידם ומראה להם את הרשיון כאילו שזו תעודת שוטר, הדבר הראשון שהם מתחילים לעשות זה להאט ולזרוק את הטלפון, כמה שזה מצחיק זה עדיין מסוכן - אבל כשחוסמים לך שתי נתיבים ולא רוצים לפנותאז זה הפתרון הכי מוצלח.

פעם מישהי עצרה ברמזור וראיתי שהיא באמצע שיחה אז עשיתי לה את "התרגיל" הזה והיא התחילה לבקש סליחות כאילו יום הכיפורים הגיע.

מקס.

<-- זה היעד :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדול!! :lol:

אגב, יש לי בבית שני אקדחי מצית כאלה, אחד שחור והאחר ברונזה..8)

בפאביה המגבים אפילו לא צריכים לעבוד, הם לא מנגבים את הטיפות אלא מפחידים אותן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עושה את זה לעיתים קרובות לאנשים שמדברים בטלפון בזמן נסיעה.

אני פשוט נוסע לידם ומראה להם את הרשיון כאילו שזו תעודת שוטר, הדבר הראשון שהם מתחילים לעשות זה להאט ולזרוק את הטלפון, כמה שזה מצחיק זה עדיין מסוכן - אבל כשחוסמים לך שתי נתיבים ולא רוצים לפנותאז זה הפתרון הכי מוצלח.

פעם מישהי עצרה ברמזור וראיתי שהיא באמצע שיחה אז עשיתי לה את "התרגיל" הזה והיא התחילה לבקש סליחות כאילו יום הכיפורים הגיע.

מקס.

מזכיר לי שנסעתי בכביש 6 באיזה יום, נוסע בשמאלי, 130-140 ברגוע, בצד ימין כבר קלטתי מראש מה הולך להיות - גטס מעט מזגזגת (יורד טיפה לשוליים ועולה) ומלפניה משאית.

כמובן שאין טעם לשים לב אם בא רכב או לא, הגטס מחליטה לעבור שמאלה כשאני פחות מ 20 מטר ממנה. אז אחלה, אני יורד על הברקסים, מהבהב באורות, ו... כלום. הנבלה ננעלת על 90 קמ"ש ונוסעת בשמאל.

אחרי שהמשאית הבין שאני במצוקה פה, הוא עשה טובה (מלך !) והאט, ואז הנבלה הבינה שצריך לחזור לימין, שחזרה ועברתי לידה, ראיתי שהיא עסוקה בניפנופי יד ימין, ויד שמאל עם הטלפון עמוק באוזן

חיש קל שלפתי את הארנק שלי (שיש לו מן חלק נפתח כזה, כמו של התעודות משטרה שמראים בסרטים) - שלפתי, צפרתי, הצגתי.

היא כמובן נבהלה, את הפלאפון מיד שמטה, ואז הגדלתי ועשיתי לה תנועת "תעצרי בצד" עם היד, היא כמובן עצרה, ואני המשכתי בשמחה קדימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי שנסעתי בכביש 6 באיזה יום, נוסע בשמאלי, 130-140 ברגוע, בצד ימין כבר קלטתי מראש מה הולך להיות - גטס מעט מזגזגת (יורד טיפה לשוליים ועולה) ומלפניה משאית.

כמובן שאין טעם לשים לב אם בא רכב או לא, הגטס מחליטה לעבור שמאלה כשאני פחות מ 20 מטר ממנה. אז אחלה, אני יורד על הברקסים, מהבהב באורות, ו... כלום. הנבלה ננעלת על 90 קמ"ש ונוסעת בשמאל.

אחרי שהמשאית הבין שאני במצוקה פה, הוא עשה טובה (מלך !) והאט, ואז הנבלה הבינה שצריך לחזור לימין, שחזרה ועברתי לידה, ראיתי שהיא עסוקה בניפנופי יד ימין, ויד שמאל עם הטלפון עמוק באוזן

חיש קל שלפתי את הארנק שלי (שיש לו מן חלק נפתח כזה, כמו של התעודות משטרה שמראים בסרטים) - שלפתי, צפרתי, הצגתי.

היא כמובן נבהלה, את הפלאפון מיד שמטה, ואז הגדלתי ועשיתי לה תנועת "תעצרי בצד" עם היד, היא כמובן עצרה, ואני המשכתי בשמחה קדימה.

:rofl: אתה פשוט :king:

בפאביה המגבים אפילו לא צריכים לעבוד, הם לא מנגבים את הטיפות אלא מפחידים אותן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...