Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופה של תקופה - פרידה מהמערכת שלי

dannyg
שימו לב! השרשור הזה בן 5211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בצער רב וביגון לא קודר...

כפי שרובכם יודעים החודש אני מסיים את תקופת הליסינג שלי עם הרכב, כמובן שזה אומר שהגיע הזמן להיפרד לשלום מהמערכת שלי.

היא ליוותה אותי תקופה ארוכה בשלל גלגולים שונים ומשונים והייתה שם תמיד בשבילי, בחום ובקור, ברע ובטוב, באושר ובעוני, בכל שמחה ועצב, מילאה את חיי ורוקנה את כיסי ממש כמו אישה טובה.

אין ספק שלמדתי הרבה בזכותה, אפילו המון, אפשר להגיד שעם השנים גם היא למדה איך להתחבב עלי ואפילו על רבים אחרים.

היום בשעה 9:20 נפרדו לשלום בפעם האחרונה בשיר פרידה כמיטב המסורת, בשעה 11 היא כבר הייתה עטופה וארוזה כולה באריזות המקוריות, הרכב חזר למצבו המקורי כאילו לא היו דברים מעולם.

הייתי רוצה לנצל את השרשור הזה להודות לאדם מדהים ומתקין דגול\גדול\על\מה שתרצו:

יוסי, תודה שסבלת אותי (ואת כל השגעונות שלי) ובעיקר את הרכב, היצרתיות שלך הוכיחה לי שאפשר וניתן לעשות כל שיעלה על הדעת ברכב ליסינג מבלי לחשוש מה יהיה ביום הפירוק, תודה על הכל.

תודה לכל מי שהקדיש לי זמן, לכל מי שישב שמע אהב\שנא\פרגן\העיר\תיקן וכו', לכל מי שתרם ועזר ובכלל לכל מי שסבל את הטירופים שלי והחידות היומיות. :)

אז מה היה לנו שם? טרו\פיוניר\סאנדאון\ג'נסיס\אקליפס\הייבריד אודיו\אלפין\AA\Seas\סלסטרה ועוד רבים וטובים, לכל מי שהחמיץ או שכח, הנה היא על שלל גלגוליה:

1.ההתקנה שלי (יודנאי אקסנט 2007)

2.פרוייקט מצולם בניית פודים לדלת (יונדאי אקסנט 2007)

3.החידה היומית

4.פרוייקט מצולם - המעבר שלי לשלושה חלקים

5.לפעמיים חלומות מתגשמים

באופן די סימבולי, לאחר ששקע כל האבק וכל שנותר הוא HU מעאפן של קלריון שבקושי מנגן גלגל"צ על הרמקולים המקוריים של הרכב, פתאום מתנגן לו ברדיו בדרכי החוצה מיוסי "Frank Sinatra - I did it my way", אחלה פרידה.

כמו שתמיד אומרים, כל סוף הוא התחלה חדשה, צפו פרוייקט חדש בקרוב. :twisted:

דני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני,

בקרוב גם אצלי - הרכב הפרטי הולך לעבור שינוי, עוד מעט יגמר לו עידן המוראל שלי (אני מרגיש שמיציתי ושאין לי צורך בשני רכבים עם מערכת 4WAY אקטיבית לחלוטין)

אבל גם אצלי... ברכב הפרטי - זו תהיה הפתעה :twisted:

ובעוד שנה גם אני נפרד מהרכב ליסינג - עד אז, אלוהים גדול...

נתתי לך מקודם ברכת שלום שנותנים למישהו שעוזב, נפטר ומאכלים לו דרך צלחה - לך עם האלוהים.

תחזור בקרוב :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל לטובה (מבחינתנו כמובן), עכשיו נזכה לראות התקנה חדשה ואולי שוב פעם קנייה של ציוד מטורף...

בכל מקרה, לדעתי עדיף לך לקנות רכב פרטי בגלל שבקצב הזה כל 3 שנים תצטרך לעשות את אותו הנוהל, וגם אתה חוסך מעצמך דברים שיכלת לעשות באוטו פרטי וחבל...

כמובן שאיני יודע את השיקולים שלך אז קטונתי מלקבוע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה היה לנו שם? טרו\פיוניר\סאנדאון\ג'נסיס\אקליפס\הייבריד אודיו\אלפין\AA\Seas\סלסטרה ועוד רבים וטובים, לכל מי שהחמיץ או שכח, הנה היא על שלל גלגוליה:

1.ההתקנה שלי (יודנאי אקסנט 2007)

2.פרוייקט מצולם בניית פודים לדלת (יונדאי אקסנט 2007)

3.החידה היומית

4.פרוייקט מצולם - המעבר שלי לשלושה חלקים

5.לפעמיים חלומות מתגשמים

דני.

מה הכי אהבת מכל מה שפרסמת ? היה משהו שהתחברת אליו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני , משתתף בצערך :cry:

ההתקנה הייתה כל כך יפה...בקרוב גם אצלי רכב ליסינג חדש

יש לי כמה שאלות האם אפשר להוציא את האיטום במלואו? אני מבין שזה היה קורות מפירוק נכון?

HU : LG LCF710BR PROS- RF 3Sixty.1 AMP : Xetec Vector 350.6 RCA: Knukonceptz KRY4.6M

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני, ידידי היקר,

כאחד שמכיר את תוכניותיך אני ממש לא מצטער, צפויה לך מערכת מטורפת במלוא מובן המילה והתקנה מטורפת לא פחות.

בהצלחה, נראה לי שאשרוץ הרבה אצל יוסי בזמן ההתקנה:wink:

בשביל התקנה כזאת יהיה שווה לבטל עבודה.

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני ז'י !

הרכב והמערכת שלך תרמו המון לפורום הזה (ולרכב שלי :) )

תמשיך להנות בכל מצב, ואל תשכח שאחרי השפל- תבוא הגאות.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...