Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המירוץ למליון

דרור לסט
שימו לב! השרשור הזה בן 5526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי שצפה בפרק האחרון של המירוץ למליון בודאי הרים גבה באשר למסלול ולמכוניות בהם נהגו המתחרים שהם אנשים ללא כל נסיון.

הפרטים המלאים של החברה המפעילה נמצאים באתר הבא: http://www.fantasticracing.com

המכוניות הן מכוניות עם שילדת ריינרד ומנוע דודג' שהיו בשימוש סידרת המשנה של ליגת ה צ'אמפ קארס ואכן מדובר במפלצות לא קטנות של 450 כ"ס על משקל של 1000 ק"ג.

המסלול עצמו קילארני נמצא קרוב לקייפ טאון ואירח לפני כמעט יובל מירוצי פורמולה 1.

אותי באופן אישי הפתיעו המחירים שמאפשרים בעלות מגוחכת יחסית לאירופה לחוות אימונים ומירוצים גם אם אפשר להתווכח על רמת המתחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן!

חוויה מעניינת מאוד!!!

המכוניות האלו עם מנועים של 3.5 ליטר על פחות מ600 ק"ג משקל עצמי.

גיר סינקוונסיאלי חזק מאוד וכל מה שעוד אפשר לרצות נמצא שם...

אני בהחלט מתכנן לחזור לשם, מי יודע אולי אפילו לקיאלמי ולאו דווקא לקילרני.

נדב

2מקבל_הסברים.jpg

2עקיפה.jpg

שמורת_הפינג5ווינים2.jpg

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

היתה באמת חוויה מדהימה.. מצד אחד רצון להשתולל ולנצל את כח המנוע ומנגד תחושת פחד של נסיעה במהירות כלכך גבוהה לאחר 10 דקות תידרוך בלבד. יהיו "אטרקציות" מוטוריות גם בהמשך...

טלרון מצברים בע"מ, המעיין 7 מודיעין.

טלפון 1-700-700-130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
היתה באמת חוויה מדהימה.. מצד אחד רצון להשתולל ולנצל את כח המנוע ומנגד תחושת פחד של נסיעה במהירות כלכך גבוהה לאחר 10 דקות תידרוך בלבד. יהיו "אטרקציות" מוטוריות גם בהמשך...

אתה מתכוון לנצל את כל 80 כ"ס של כח מנוע שמתקבלים כשנוסעים עם מגבל סל"ד מכוון ל-2500...

(add lightness' (Colin Chapman'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן, מהיכן המידע הזה?

אם באמת הגבילו את המכוניות עד כדי כך זה ממש מגוחך.

אגב, אין להם מגביל סל"ד אלא מגביל דוושה שלא מאפשר ללחוץ עליה עד הסוף. מגביל הסל"ד הוא קבוע עד כמה שידוע לי באיזור ה6500 סל"ד.

נדב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעו יפה מאוד שהם נוסעים על המגבל בישורת, ויש לי גם אימות לעניין מקרוב של משתתף. יכול להיות שזה לא בדיוק המספר, אבל אין לי ספק שהגבילו אותם למינימום שמאפשר נסיעה.

(add lightness' (Colin Chapman'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי שום מידע בנושא

מה שאני כן יכול לומר לך שמגבילים שם את הרכבים דרך הדוושה,

נוסף על כך אני יכול לומר לך שהם מאוד מאוד חזקים גם בטורים נמוכים וגם עם מצערת לא פתוחה לגמרי.

המכוניות האלו בניגוד לסינגלים מצויים מצויידות במנוע 3.5 ליטר עם המון המון מומנט.

נדב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...