Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אנחנו לא ברחובות?! [כי אנשים כותבים כותרות מסתוריות, אז לא מבינים אותם]

עירא מורסטין
שימו לב! השרשור הזה בן 5626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא נמאס כבר?

קראתי את הכתבה בMOTOCAR.CO.IL על הנהג אוטובוס ועל הבעיות בתשתית בדרך לאילת ולא משנה הסיבות לתאונה כבר אבל למה אנחנו לא ברחובות?

למה אנחנו כותבים על כל הבעיות שאנחנו יודעים שיש בתשתיות וכל הפשעים של המדינה בנושא הזה בין עצמנו, אנשים שאוהבים נהיגה, אוהבים מכוניות, כבישים, תחושה מהירה.... למה אנחנו לא יוצאים לרחובות ומודיעים לכל האנשים שלא מודעים לזה? האם אנחנו לא צריכים להיות השומרים בנושא זה בנוסף לאהבתנו של הספורט המוטורי? האם אנו לא רוצים לשמור על משפחותינו, ילדינו וחברינו? האם זו לא חובתנו להביא את הנושא למרכז הדיון, אפילו בארץ שלנו שמוטרדת מכל דבר אחר יותר מחיינו שלנו?

הפורומים לבדם יכולים להוציא מאות אנשים לרחובות אם נפעל ביחד. אני לא יודע אם זה נעשה כבר אבל האם זו לא יוזמה שחובתנו לעשותה?

אני חושב שכן. ימים, שבועות, חודשים, שנים קוראים על מחדלים נוראיים בכבישים, 500 מתים כל שנה ואנחנו(!) שהכי מודעים להם מכולם, חייבים לעשות בנידון ולפעול למען תיקון המצב. זה עלינו!

אני קורא למעשים, אירועים בעניין, תוכנית משווקת היטב שתזיז את המדינה הזאת למקום טוב יותר. אנשים צריכים לדעת....

אם יש לנו אגזוזים שעושים הרבה רעש, אז בואו נעשה רעש בעניין הזה!

עירא מורסטין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה צודק ב100%,ורוב הפורומים המועדונים וכו' יסכימו.

יש כמה בעיות בעניין,

-זה לא פעם ראשונה שמישהו קם ואומר דברים כאלה, מקבל תמיכה בתגובות, אך כאן זה נגמר!.

-למדינה יזיז משהו?,לא נראה לי.

לא פעם ראשונה שמישהו יוצא לרחובות , סיפור דומה היה לא ממזמן עם נהגי המשאיות בעניין מחירי הדלק,עזר במשהו?,לא חושב.

כמו בעבר, המדינה תחפש דרכים "לדפוק" אותנו את חובבי הרכב,ולהוציא אותנו אשמים.

עד לרגע שלא יהיה לנו מישהו שיושב גבוהה אי שם בכנסת אין לנו סיכוי,ולא משנה כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפורום בו הקולות הדומיננטיים הם של אלה המתקוממים על נהג שנוסע לאט מדי לדעתם,על אוטו שהם החליטו שמותר רק למשוגע לקנות ובכביש שהם ניכסו לעצמם כמסלול מירוצים , אתה באמת מחפש את הקהל שלך למטרה יפה זאת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה פעם איש בעל חזון שבין יתר פרקי משנתו דיבר על 5 הממים

מזון

מלבוש

מעון

מרפא

מורה

כשיש אנשים במדינה הרעבים ללחם ולובשים סמרטוטים, כשיש אנשים מחוסרי יכולת הנזרקים לרחוב בגלל חוסר יכולתם להחזיק בית ואח"כ המדינה תיקח להם את הילדים בצו של פקידת סעד, כשיש חולים שלא מסוגלים להציל את חייהם כי התרופה לא בסל, וגם אם היא בסל היא יקרה מידי, וכשיש לנו מערכת חינוך שאין מה להתפאר בה -

אני חושב שלפני הדאגה לתרבות המוטורית, לדרכים המשופרות ולהובי - צריכים לדאוג קודם כל לנזקקים.

כשד"ר ברלוביץ ממשרד הבריאות אומר בטלויזיה שאמא של התינוק לביא צריכה לפנות לליבו הרחב של הציבור ולבקש את עזרתם, כי זה לא בסל,

כשד"ר ברלוביץ אומר שבשביל המקרים שלא בסל קיימים מבצעי התרמה שהציבור נענה להם...

אני חושב שאנמנו צריכים לחשבו מה סדר העדיפויות שלנו לפני כל ההתקהלות.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתך אצא לרחובות, ואם אתה גם רואה ריאלית את הסיכוי ל"שלום" (משום מה דווקא האסטרונאוטים בענין הטנגו עם הערבים , הם הדשים,-בדיבור בלבד-, ב- 5 הממים האלה) מה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

haimy,

לצערי כולם אסטרונאוטים בענין השלום.

אחד רואה ורוד מידי ועיניו טחו

השני כסומא בארובה - רואה שחור מידי.

אף פוליטיקאי, מימין או משמאל, לא יפתור נכון את ענין העימות רב השנים השורר כאן.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שיש עוד דברים שלהם סדרי עדיפויות חשובים.

אבל לכל דאגה יש את הקהל שדואג לה. אנחנו הקהל שצריך לדאוג לזו.

ואני לא מדבר על לעשות הצגה לפני משרד התחבורה וללכת הביתה אלא מאמץ ממושך ומתוקשר.

אותם אנשים שאנחנו כביכול פוגעים בהם, אנשים אשר איבדו אהובים בדרכים, אולי אם יראו שאנחנו, מהספורט המוטורי, דואגים ולוחמים למען בטיחות בדרכים ושיפור התשתיות, אז אולי הם יבינו שאנחנו לא האויב. שהאויב ומי שיכול לעשות הכי הרבה זה המדינה ומע"צ וכו'. ואותם אלפי פגועים, אם נפנה אליהם נכון יצטרפו למאבק.

להגיד סדר עדיפויות זה נכון. זה למה אני פה מדבר ולא יושב ובוהה במסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי לנו בניגוד לארצות אחרות ששובתות כול היום החיים לא כל כך יפים, במיוחד שיש לך צבא במדינה.

HU: DEH-P690UB|Rear:JBL CS3196 (6X9)|SubWoofer:JBL GTO1204D|Mono:RockFord P3001|Front:Morel Hybrid Ovation 6

Front AMP:Rockford Punch 500a2|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפורום בו הקולות הדומיננטיים הם של אלה המתקוממים על נהג שנוסע לאט מדי לדעתם,על אוטו שהם החליטו שמותר רק למשוגע לקנות ובכביש שהם ניכסו לעצמם כמסלול מירוצים , אתה באמת מחפש את הקהל שלך למטרה יפה זאת ?

יש לי הקדמה ושאלה אליך, בשיא הרצינות הפעם.

אני בפורום הזה כבר מעל 5 שנים, נדמה לי שקראתי חלק גדול מאוד מכל ההודעות שפורסמו כאן אי פעם.

מעולם לא ראיתי כאן מישהו שמטיף להשתולל בכביש וקיבל במה חופשית. להיפך. מיום ש-CF הוקם - הקבוצה שהובילה אותו קדימה תמיד ניסתה לפעול (רוב הפעילות מעל גבי האינטרנט, אבל גם בחיים האמיתיים, ואני עד לכך, כולל מעורבות אישית) לשינוי תרבות הנהיגה בארץ. אני באמת מאמין שהפורום הזה שינה לא מעט את צורת המחשבה של הרבה אנשים - בעיקר ילדים בני 17-20 שהגיעו לכאן חסרי הבנה מוטורית כלשהי, ובזכות הידע וההכוונה שקיבלו כאן - רכשו לעצמם ידע ותרבות נהיגה טובים בהרבה מארשר היו להם כשהגיעו.

בסך הכל, אנחנו רוצים בבטיחות ובמניעת נפגעים (הרוגים ופצועים) לא פחות ממך או מכל צדקן אחר.

כמוך, רובנו מסכימים גם שהנהג הישראלי הממוצע הוא יצור דפוק למדי (שים לב, כתבתי נהג, ולא אדם) עקב מגוון סיבות.

ההבדל הגדול בינינו הוא שאתה מקובע על שיטת המקל והגזר, בה דוחפים לבן אדם גם את המקל וגם את הגזר לתחת, בתקווה שהכאב יחזיר אותו למוטב (ואם לא, אז נביא מקל יותר גדול, שיכאב יותר).

לעומת זאת, רוב האנשים כאן טוענים שהשיטה הזו פשטה את הרגל, ושצריך לחשוב על דרך אחרת - בה אמנם יש אכיפה, אך היא מתמקדת בנקודות שעל פי כל המחקרים (לא רק נתונים מגמתיים שמפורסמים ע"י המשטרע) שבאמת גורמות לתאונות - ובד בבד עם אכיפה זו - יש לשנות את כל מערכת לימוד הנהיגה לאחת שמתאימה למאה ה-21.

כמו כן - להוריד מעט את עניבת החנק שהממשלה והרשויות שמות לכל נסיון התארגנות של הספורט המוטורי בארץ.

בכל העולם כמעט זה עובד - נותנים לילד אפשרות לעלות על מכונית שנראית כמו צעצוע (היא לא), וללמוד את רזי השליטה הבסיסיים ברכב, ומשם הדלת פתוחה לאלה שבאמת רוצים להתקדם הלאה.

בכל העולם מאפשרים לאנשים בכל הגילאים לטפח את האהבה שלהם למוטוריקה, מתוך הבנה שזה תחביב וספורט לגיטימי ככל ענף אחר (רק יקר יותר), רק כאן מגבילים ומענישים אותך על כל צעד ושעל.

למה המדינה מרשה לך לשחק כדורגל במתקן הספורט הקרוב (שהיא עצמה(באמצעות הרשויות המקומיות הכפופות לה) הקימה !), בעוד שכל מסלול מוטורי נחרש ונהרס כמעט בו במקום ?

בבקשה אל תביא לי את התירוץ של : "במירוצי רחוב נהרגים, בכדורגל לא". חלק גדול מאלה שעורכים מירוצי רחוב היו שמחים לעשות זאת במסלול סגור ומסודר, ובאלה שיבחרו בכ"ז לחסוך את כמה עשרות השקלים שהמסלול עולה - טפל בחומרה ככל שיעלה על רוחך מצידי.

ועכשיו לשאלה -

אם אתה כ"כ נגד כל מה שהפורום הזה מנסה לעשות - למה לעזאזל אתה כותב כאן ? לך תתבטא כאוות נפשך באתר "אור ירוק", שם זה בדיוק מתאים לדיעות החשוכות שאתה מבטא.

ולמי שחיפש להקים מפלגה, הנה תזכורת מהבחירות הקודמות. זה כ"כ בוער בעצמות של כולם, עד כדי כך שיש מספר מדהים של פחות ממאה איש שהיו מוכנים לתמוך. :?

מפלגה בלי בסיס של פחות מכמה אלפי אנשים פעילים - לא תגיע לשום מקום. עד שלא תהיה התארגנות כזו - חבל על הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אנחנו לא ברחובות?

לא פעם ראשונה שמישהו יוצא לרחובות.

אם קיימת סיבה אמיתית ליציאה לרחובות...

איתך אצא לרחובות.

הייתה לי חברה מרחובות בזמן הצבא, עיר משעממת.

ממליץ לכולכם לעבור לה"פ ולצאת לראשון לציון במקום.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא כן חושב על התארגנות של כמה אלפים. לא למפלגה אלא למעשים. הצעות ורעיונות יתקבלו בברכה.

גישה חיובית נדרשת ואני מבין את זה. אני חדש בתחום ועוד לא מיואש לגמרי מהעניין. ויש מה לעשות לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...