Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשת עזרה בשכנוע מוכר פוטנציאלי

y9853
שימו לב! השרשור הזה בן 5757 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגן של הילדה שלי עומדת למברטה קבורה בחול. כמובן לא כולה, אלא רק עד מחציתה.

הגננת לא מבדילה בין למברטה לווספה, ומבחינתה שתיהן זהות.

שמתי עין על הלמברטה הזאת כבר מזמן, וגיששתי אצל הגננת, אך היא לא מוכנה לשמוע על למכור / להחליף.

הצעתי לה שאביא לה ווספה במקום מה שיש לה היום, אוציא את הלמברטה מהחול, ואקבור במקומה את הווספה. אמרתי לה שהווספה שאביא במקומה תהיה במצב הרבה יותר טוב מהלמברטה שיש היום בגן. כמובן שמצב מכאני לא מעניין, אלא מצב חיצוני כמו דפיקות, פנסים, ריפוד המושב וכד'.

הגננת שאלה למה אני רוצה דווקא את האופנוע הזה, ואמרתי לה שהחברה שמייצרת את הווספה הזאת, כבר לא קיימת, והיא שונה במעט מהווספה הרגילה.

אמרתי לה שאת החלפת האופנועים נעשה בחופש הגדול, ע"מ לא להפריע למהלך העניינים הרגיל בגן - והכל הכל אני אעשה, אחלץ את הלמברטה מהחול, אקבור את הווספה ה"חדשה" במקום, והיא לא תצטרך לנקוף אצבע, למעט לפתוח לי את הגן ביום ההחלפה, ואני אפילו מוכן לקחת ממנה את המפתח ולהחליף לבד, בשביל שהיא לא תצטרך לבוא במיוחד...

כמובן שהבטחתי בית חם ואוהב ללמברטה, ושאדאג לשיפוץ שלה, ואני משוכנע כי גם הילדים שלי שהיו אצלה בגן, מאוד ישמחו שהאופנוע מהגן ייסע על באמת...

אפילו סיבוב הבטחתי לה (ואולי דווקא בגלל זה היא לא רוצה לשחרר)...

הלמברטה לא רשומה על שמה של הגננת, אלא על שמו של מישהו אחר (שנתן את הלמברטה לגן לפני למעלה מעשור, ויש הטוענים כי זה לפני יותר משני עשורים), שכמובן גם איתו עוד צריך לדבר. בכל מקרה, אני לא רוצה לדבר איתו לפני שאני מקבל את ההסכמה של הגננת, למרות שהיא לא צד בעניין ומבחינת החוק אני יכול לעקוף אותה - אבל אני ממש לא רוצה לעשות כן.

למרות כל הדברים האלו, ועוד לפני שדיברתי עם הבעלים הרשומים של הלמברטה, הגננת עומדת בסירובה ולא מוכנה להחלפה. היא טוענת שהיא לא רוצה שהבעלים יחשוב שהיא עושה "עסקים" על הגב שלו.

אשמח לקבל עוד רעיונות לשכנוע הגננת, ולאחר שאצליח לשכנע אותה, אצטרך רעיונות לשכנוע הבעלים להעברת הלמברטה על שמי (מנסיון של רכב אחר, כדאי לדבר עם אשתו של בעל הרכב הרשום), אבל עוד חזון למועד.

תודה!

אלבום השיפוץ של הלמברטה שלי

יש עוד למברטה (עם סירה) העומדת מפורקת לחלוטין.

משפץ גם כרמל דוכס בפיברקלאב... =]

ואפילו יש גם טריומף הראלד המשתפצת לה אט אט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המלצה שלי,

בקש ממנה שתתן לך לפנות למוכר (תורם) ולהסביר את המצב והרצון העז שלך לשפץ את האופנוע. אם הוא הבעלים של הלמברטה אין שום סיבה שהוא לא ירצה לראות את האופנוע היקר שלו (אני בטוח שבשלב כלשהוא בחיים שלו האופנוע הזה היה שווה לו יותר מכל) לשיפוץ.

לאחר שתקבל את הסכמתו וברכתו לך לגננת והסבר לה שדיברת עם התורם והוא נותן את ברכתו, ואז היא לא תרגיש שהיא עושה עסקים על הגב שלו, הוא יהיה מרוצה כי האופנוע האהוב שלו ישופץ ואתה תהיה מרוצה כי קיבלת את הלמברטה! :)

לילה טוב,

נאור

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לבעלים לפני קבל אישור

אחרי שהיא על השם שלך היא לא יכולה לעשות כלום

חבר צוות פיברקלאב טוב כלב חבר מחבר כלב מיצר צינורות ברקס ממתכת 0522790303

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי כמה זה חשוב לך.

אם אתה מוכן להרוס את ייחסיך עם הגננת (ואני לא אומר שיש "יחסים" אלא עדיין- היא מטפלת בבתך) אז נהג כמו שאמר קודמי.

אם לא, חכה שנה עד שבתך תסיים את הגן ואז עשה כך.

אני הייתי מעביר את הבת שלי גן בשביל למברטה, אבל זה אולי כי אין לי בת :)

בכל מקרה, לאחר שתשיג את הסכמת הבעלים לשיפוץ הלמברטה, גש אל הגננת ובצע איתה עיסקת חליפין.

לחילופין, תוכל לפנות לעירייה בטענה שיש "מפגע בטיחותי חמור" עם המון חלודה וברזלים חדים בגן, ככה יהיה יותר קל ;)

בהצלחה.

עריכה: אפשר תמונות של הכלי המדובר?

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצתי לך לך תמיד אם האמת,[אותיות אמת יושבות על בסיס רחב...]חוץ מזה לך לבעל הלמברטה ותאמר לו על העניין בכול מקרה תצטרך להגיע אליו,עדיף לפני הגננת בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגננת צודקת.

היא קיבלה תרומה וע"כ היושר והתום מצביעים על כך שאין היא צריכה לעסוק בביזנס ובוודאי לא לזלזל בתורם בכך שתעשה איזו עיסקה (גם ללא תמורה) ותחליף עם רכב אחר, שכן אם מישהו חפץ דווקא בגרוטאה, סימן שיש לו תועלת מעיסקה/החלפה הזאת, והתרומה לא ניתנה כדי שמישהו אחר יפיק תועלת

אם הגן הוא גן עירוני, והתרומה הגיע בזמנו דרך העיריה - על אחת כמה וכמה שלגננת אסור בתכלית האיסור לעשות דבר בענין, גם אם מה שאתה מציע יהיה טוב יותר. במקרה שכזה עליך לפנות לעיריה ולהסדיר הענין מולם.

אם בעל הלמברטה הוריד אותה מהכביש = ביטל את רישיונה, כל התהליך שאתץה חפץ בו לא ממש יעזור לך להעלותה לכביש, שכן משרד הרישוי לא ינפיק עבורה רישיון תנועה.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, תודה לכל העונים.

שנית, הילדים שלי סוגרים שנה חמישית בגן שלה, והדרך המשותפת שלנו אמורה להיות עוד ארוכה - שלוש שנים נוספות לפחות, והקשר עם הגננת (ואגב, זה גן פרטי) עוד יימשך זמן רב. בכל מקרה, גם אם הקשר עם הגננת היה מסתיים עכשיו, אני חושב שמן ההגינות והיושר הוא להגיע דבר ראשון להסכמה עם הגננת, ורק אח"כ ללכת ולדבר עם הבעלים על העברת בעלות.

אם אצליח לשכנע אותה, אעלה תמונות של הלמברטה, ואשתף במהלך השיפוץ (שהולך להיות ארוך ומייגע, אבל גם כייפי...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחילופין, תוכל לפנות לעירייה בטענה שיש "מפגע בטיחותי חמור" עם המון חלודה וברזלים חדים בגן, ככה יהיה יותר קל ;)

מה עובר עליכם, אנשים?!?!:evil: -אפילו לא בצחוק! אתם הייתם רוצים, שמישהו יתלונן על הרכב, או על רכוש שלכם לעיריה?! באיזו זכות מחליטים לדפוק מישהו אחר לטובתכם?!?:evil::evil::evil::evil::evil::evil:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עובר עליכם, אנשים?!?!:evil: -אפילו לא בצחוק! אתם הייתם רוצים, שמישהו יתלונן על הרכב, או על רכוש שלכם לעיריה?! באיזו זכות מחליטים לדפוק מישהו אחר לטובתכם?!?:evil::evil::evil::evil::evil::evil:

כמה שהוא צודק:evil:

אני הייתי רוצה לראות אתכם אחרי שמישהו יתלונן על גרוטאה שיש ברשותכם שמזהמת ומסכנת את הסביבה

תאמינו לי לא יהיה לכם נעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי רוצה לראות אתכם אחרי שמישהו יתלונן על גרוטאה שיש ברשותכם שמזהמת ומסכנת את הסביבה

זאת בכלל לא היתה אופציה עבורי, ואני בהחלט מקווה שזאת גם לא אופציה עבור מישהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בכלל לא היתה אופציה עבורי, ואני בהחלט מקווה שזאת גם לא אופציה עבור מישהו אחר.

חברים, אני רואה שגרמתי להתלהמות קלה (ואני מתנצל על כך) אז למען הסר ספק:

זה היה כהלצה גמורה!

לא חשבתי לרגע שזו אופציה.

ייתכן ואני צריך להיות זהיר יותר להבא (או להכניס סמיילי גדול יותר.:?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה כהלצה גמורה!

אכן הסמיילי יכול להיות פתרון טוב...

אבל יש התפתחות...

היום שוב דיברתי איתה... שאלתי אותה מה היא אומרת על מה שהצעתי לה, והיא אמרה שאין סיכוי, והיא דיברה על כך גם עם בעלה, ואין מצב.

ואז שלפתי את התמונות של רכב האספנות שלי - לפני ואחרי...

אמרתי לה שהיא בטח תשמח לראות את האופנוע הזה נוסע במצב משופץ, (ולא רק היא) בו בזמן שאצלה בגן תהיה ווספה אחרת.

הבטחתי לה סיבוב גם ברכב אספנות שלי, וגם בלמברטה (בעוד X שנים).

בסופה של השיחה יצאתי מעודד קלות, בעיקר אחרי שהיא אמרה שהיא תדבר שוב עם בעלה, שהוא חובב רכבי אספנות.

אם אצטרך לקחת אותם לסיבוב ברחבי העיר ברכב אספנות שלי, ובתמורה לזה אקבל שחרור של הלמברטה, אהיה מאוד מאוד מרוצה.

במידה ויהיו התפתחויות - לטוב, או חו"ח לרע, אעדכן כאן על גבי הפורום.

ושוב תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הסמיילי יכול להיות פתרון טוב...

הסמיילי במקור.

מכל מקום, לדעתי אם תבוא כשהסכמת הבעלים המקוריים בידך, יהיה לך (או לה) אסמכתא שאתה לא עושה "עסקים" על חשבונה.

בהצלחה והמשך לעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5757 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...