Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בניות עבור פורד פוקוס - קורות והגבהות למידים בלדלתות

MoranLan
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 4676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

המערכת שלי בפורד פוקוס שנת 2006 פורקה ואני מוכר את הבניות שנעשו עבור סט הקומפוננט שלי ELATE 6" 3WAY.

1. קורות עבור מידרנג' 4" וטוויטר, הותקנו Morel CDM54 ו Morel MT23. אני דורש על הקורות 850 ש"ח. תקחו בחשבון שזוג קורות מפירוק יעלו לפחות 300 ש"ח, הבנייה לבד מאוד יקרה ואני מעדיף לא לנקוב במחיר שעלה לי...

2. הגבהות עבור המידבאס בדלתות - מתאים לכל רמקול 6.5", הותקנו Morel HCW65 בתחילה ו Morel Elate 6 לאחר מכן. אני דורש עליהן 100 ש"ח. ההגבהות ינתנו בחינם אם עוד ישארו אצלי למי שיקנה את הקורות.

כל הבניות נבנו ע"י רדיו באס בראשל"צ בעזרת פיברגלאס ועץ והותאמו לצבע הפנימי של הרכב.

פניות בה"פ או בנייד 050-5285577

אני גר ברמלה ועובד ברעננה

P4150218.JPG

P4150220.JPG

P4150224.JPG

P4150226.JPG

P5250037.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

UP :?

יש גם מסגרת שהופכת את המיקום הסטנדרטי של הרדיו לשתי כניסות סטנדרטיות של 1 DIN, אפשר לחבר ר"ד + שליטת פרוססור או מסך יוצא ועוד. ימכר ב-50 ש"ח או כמתנה למי שיקח את הקורות וירצה את זה (אם ישאר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • 6 חודשים מאוחר יותר...
  • שנתיים מאוחר יותר...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
  • 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תוכן חדש...