Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנה להשקת Vignale Gamine מודל 1969 של רועי צוקרמן - והתמונות שאחרי !!!

מועדון החמש
שימו לב! השרשור הזה בן 6185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השקת ויניאלה גאמין - Vignale Gamine - מודל 1969

עריכה - בשל תנאי מזג האוויר במועד המקורי, ההשקה נדחתה לתאריך 18.5.07

ב-11.05, יום ו', בשעה 17:00,

תיערך השקה לויניאלה גאמין (פיאט 500 רואדסטר), שנת 1969,

ששופצה ע"י רועי צוקרמן, חבר מועדון החמש.

יו"ר המועדון, נחום קדמיאל ישא מספר מילים על הרכב.

באירוע יוגש כיבוד קל לחברים.

האירוע יתקיים ב"קופי טו גו", רח' חיים לבנון פינת איינשטיין, אוניברסיטת ת"א.

חברים בעלי פיאט מכל הדגמים מוזמנים להגיע להשקה עד השעה 16:00!

בברכה,

סמדר- משרד המועדון.

6-09.jpg

מועדון החמש - מועדון הרכב הקלאסי והאספנות בישראל

רח' ארלוזורוב 25 ר"ג, ת"ד 1193 גבעתיים 53111. טל: 03-7318818

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדכון בעניין ההשקה-

עקב תנאי מזג האוויר נדחית ההשקה ליום ו' הבא- 18.05.07.

סוף שבוע נעים.

סמדר :wink: .

מועדון החמש - מועדון הרכב הקלאסי והאספנות בישראל

רח' ארלוזורוב 25 ר"ג, ת"ד 1193 גבעתיים 53111. טל: 03-7318818

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאד - וצוקי ומתניה קיבלו החלטה נכונה.

מין-הראוי שההשקה תערך במזג-אוויר אביבי ונאה, ולא ביום ג'יפה כמו היום, עם סיכוי לגשם...

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך בדיוק זה קשור לשירשור הזה? אולי אתה גם רוצה לדעת באיזו שעה אמריקן איידול ביום רביעי הבא?

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה כאן לפני כמה ימים הודעה על מפגש מועדון פיאט, שמתקיים באותו יום, בחניון איקאה. הם לא ציינו שם , באיזה שעה המפגש.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=156863

עידן

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך בדיוק זה קשור לשירשור הזה? אולי אתה גם רוצה לדעת באיזו שעה אמריקן איידול ביום רביעי הבא?

אירית

זה קשור, כי בוודאי יש אנשים שהיו רוצים להיות בשני המפגשים.

תסתכלי בלינק בהודעה מעלי, מדובר שם על השקה של 124 ספיידר, הופעת בכורה של ואן פיאט 238 של ספיידרמן ועוד..

זה באותו יום ובאותה שעה וחבל.

למען הסר ספק, אני בתגובה שלי לא ביקשתי לשאול, באיזה שעה המפגש, אני רק רציתי להפנות את תסומת הלב של החברים, לעובדה שיש חפיפה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי

הכל טוב ויפה,

אבל מועדון החמש עם כל הכבוד לא קובע את לו"ז האירועים שלו לפי אירועים של מועדונים אחרים

(למעט מקרים חריגים במקרה של שת"פ) כמו גם מועדון פיאט לא מתאם את אירועיו עם מועדון החמש , לכל אירוע שלנו יש תאריך חליפי ועל פי רב זה שבוע אחרי, כמו באירוע המדובר.

אני מקווה שהפעם הייתי ברורה יותר.

שבת נפלאה

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטול היה מה- זה לא לעניין- בגלל, שעשו את זה ככה ברגע האחרון, אני לא ידעתי כלום, וגם לא הלכתי בגלל ההשקה לירושליים, שמאד רציתי, וגם נשארתי "עם האף" בת"א, כי חלק גדול מאנשים ידעו וכן הלכו לירושליים!!! ולא רק אני!! וואללק יופי! תודה רבה באמת לכל החברים שידעו, ולא טרחו להודיע לי, לדימה ולעוד כמה... מה לעשות, לא כולם יושבים כל היום באינטרנט בשביל לראות את ההודעה בשעה 11 בבוקר של יום שישי!!!!:evil:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן? אתה יודע מה מעצבן?

מה שמעצבן זה שוויני לבשה שמלה אדומה (ושתי צמות) ומזג האוויר הרס לה את האירוע.

זה מעצבן! :-P

ואתה יודע מה עוד מעצבן?

מה שמעצבן זה שאחרי שנאלצתי להחליט על ביטול ההשקה, מזג האוויר התבהר בדיוק בשעות שהיא הייתה אמורה להתקיים.

זה מעצבן? וזה שכל פעם שענן בגודל 20 ס"מ מחליט להיכנס לשטח ישראל - ויני מושבתת, זה לא מעצבן?

מוקדש באהבה לארז טל :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...