Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיפגש מועדון פיאט ישראל 18.5.07

צביקוש25
שימו לב! השרשור הזה בן 6209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 18.5.07 יתקיים במחניית איקאה בנתניה מיפגש ראווה של מועדון פיאט ישראל.

כל בעלי הפיאט על כל סוגיו דגמיו ומכל השנים מוזמנים בהחלט!

מצורף קובץ עם פרטי המיפגש.

מועדון פיאט ישראל www.doc

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כ "פיאטולוג" מוסמך אני כמובן שאגיע ואהיה שם ואשמח לראות מבחר של רכבי פיאט אספנות עם בעליהם.

אני מקווה לשכנע 2 מחברי להגיע גם כשהאחד עם פיאט 500 ביאנקינה 1961 והשני עם פיאט טופולינו 1944.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם נהוג שלא לחשוף כלה לפני שסיימו להלביש ולאפר אותה אבל בהזדמנות זו אגיע עם הכלה החדשה שלי,ה-238 שעדיין נמצאת בשלבים אחרונים של שיפוץ, אקווה לראות נוכחות פיאטית (ואיטלקית בכלל) קלאסית חזקה....

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב למיטב ידיעתי יש באילת או באזור אילת לפחות 2 משאיות פיאט שנוסעות ביום יום. החזית שלהם כמה שהבנתי די דומה לרכב שבתמונות.

את התמונות האלה אני מכיר,תמונות של אחרי יתקבלו בברכה.:-P

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיים מתקילים אותנו לפעמים.. יצא ודווקא ביום חמישי הקרוב עלי לצאת לחו"ל ולא אוכל להגיע למפגש מועדון פיאט.

:evil::-(:x:cry::mm_nah::crazyeyes:?

חבל חבל... מאד רציתי .

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...