Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות ברכישת רכב 2000 סמ"ק עד 155 אלף שקל

yosikocv
שימו לב! השרשור הזה בן 6320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אבי בעוד מספר חודשים מחליף את רכבו לרכב חדש, ואשמח לקבל את הצעותכם האישיות על איזה רכב כדאי ללכת(מניסיונכם האישי).חשוב שהרכבים לא יהיו פחות מ-2000 סמ"ק וגם לא יותר מכך.חשוב שיהיה מרווח(מדובר באדם נכה)ורק אוטומט.

התביטתי כרגע על שלושה דגמים אך אני אשמח לשמוע המלצות על עוד

להלן מספר דגמים שנראים לי מתאימים:

סוברו B4 סדאן R2 -לפי מה שהבנתי היא מגיעה אם הכי הרבה אבזור(חישוקי סגסוגת,קסנון,כ"ס הכי גבוה,וצריכת דלק הכי טובה).

מאזדה 6 אקסלוסיב-מאוד מרווחת

פגו 407 SR-שהיא עם תיבת הילוכים טיפטרוניק

הונדה אקורד-עיצוב מנהלים מאוד מרווחת וגם טיפטרוניק.

אשמח לקבל את חוות דעתכם על המכוניות הנ"ל ונוספות שעומדות בקריטריונים אלו.

תודה מראש

יוסי

HU: Pioneer DEH-1650 Front: JBL GTO 6506

Amp: ORION 4004 Sub: Kenwood W3009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באופן אישי לא אוהב יפניות, לכן נראה לי שהאופציות הן:

1) 407 SR

2) C5

3) VW JETTA (משפחתית גדולה, לא מסווגת במנהלים)

4) אופציה למיניוואן דוגמאת ה Mazda5 או רנו סניק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הופיעו מספר שרשורים בנושא. הסובארו היא הבחירה שלי ואם תרצה תקבל את הנימוקים - לדעתי היא פשוט טובה יותר בכל הפרמטרים מכל המכוניות שהזכרת - במיוחד כשאתה זקוק לרכב נוח מאוד ואמין מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולן טובות, לך לפי הטעם האישי שלך - לא לפני שאתה מבצע נסיעת מבחן בכולן !

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

C5 היא ללא ספק הנוחה שבחבורה, ואני מדגיש את זה כי בנסיעת מבחן של חצי שעה באיילון לא תמיד מרגישים בהבדלים. אחרי ניסיון מוצלח עם C5 בעבר אני קונה עכשיו עוד 2 כאלו למנהלים בחברה, שעושים קילומטרז' גבוה, והשיקול העיקרי הוא הנוחות.

הונדה אקורד לטעמי היא המהנה לנהיגה מבין האוטומטיות 2.0 ליטר בקטגוריה הזו, היא מרגישה קלילה יחסית, מגיבה ומתנהגת היטב, ובמצב ידני איננה מתערבת בהעברת ההילוכים - עד המנתק ועד בכלל (ככה שגם אתה תוכל להנות ממנה, בהזדמנות...)

ומעבר לזאת - יאללה לנסיעות מבחן!

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ מאוד על סובארו B4, אמא שלי קנתה אותה לפני חודש וחצי בערך, כל השפחה נהנית ממנה מאוד, מרווחת, "נצמדת" לכביש, יחסית די חסכונית בדלק, וסובארו כפי שידוע היא חברה די אמינה, ולכן אינה מאבדת מערכה יותר מידי, ולא מבלה הרבה במוסכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...