Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[פיג'ו 307] עלות החלפת רצועת תזמון ורצועת מיכללים

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 7002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

הפיג'ו 307 2002 דגם XR של קרובי משפחה היה בטיפול במוסך מורשה. להלן פירוט המחירים. האם המחירים הגיוניים או גבוהים?

עבודות:

החלפת קצועת תזמון 134 שיניים: 429 ש"ח.

החלפת רצועת מיכללים: 0 ש"ח.

החלפת מגבים: 0 ש"ח.

חלקים:

רצועת תזמון 134 שיניים: 243.01 ש"ח.

רצועה X 1 R דגם: 6PK1147 מחיר: 138.69 ש"ח.

סט מגבים american eaqle 307 מחיר: 89.90

סה"כ עבודות: 429 ש"ח.

הנחה 10% לעבודות: 42.90 ש"ח.

סה"כ חלקים: 471.60 ש"ח.

הנחה 10% לחלקים בסך 47.16 ש"ח.

מע"מ: 137.89

סה"כ: 949.00 ש"ח!!

האם המחירים הגיוניים?! כמעט 1000 ש"ח לרצועת תזמון שבאונו שלי זה עלה כ- 400 ש"ח כולל עבודה..

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים הגיוניים מאוד...

ישנן מכוניות מודרניות שהחלפת רצועת טיימינג מחייבת את השליפת המנוע(אאודי למשל) דבר שמאריך את זמן העבודה....

מה שכן על המגבים בהחלט קרעו לך את הצורה...

לא אמור לעלות יותר מ-20-30 שקל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכן על המגבים בהחלט קרעו לך את הצורה...

לא אמור לעלות יותר מ-20-30 שקל...

אתה חושב שזה מוגזם..?

אני מזמין אותך למחסן החלפים של וולבו ברח' המסגר - שם לא מתביישים לבקש כמעט 200 ש"ח לסט מגבים ל-S40.

HFturbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר המגבים באמת מטורף. זה אמור לעלות שליש. מחיר רצועת התזמון סביר. מחיר העבודה שלה אולי מעט גבוה אבל הגיוני. עבודה+רצועה זה 700 ש"ח שזה סביר בהחלט לטיפול שעושים כל 90K(אם אני לא טועה).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי ברכב, ביצרן, בשנתון, ולא מחייב לפי קילומטראז' אלא גם מוגבל זמן(שלוש שנים כמדומני)

נו ברור, דיברתי על ה-307... או שבחדשות זה כבר 120K? לא יודע מה מגבלת הזמן אבל גם היא סבירה. 3-4 שנים לרוב.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב

הפיג'ו 307 2002 דגם XR של קרובי משפחה היה בטיפול במוסך מורשה. להלן פירוט המחירים. האם המחירים הגיוניים או גבוהים?

עבודות:

החלפת קצועת תזמון 134 שיניים: 429 ש"ח.

החלפת רצועת מיכללים: 0 ש"ח.

החלפת מגבים: 0 ש"ח.

חלקים:

רצועת תזמון 134 שיניים: 243.01 ש"ח.

רצועה X 1 R דגם: 6PK1147 מחיר: 138.69 ש"ח.

סט מגבים american eaqle 307 מחיר: 89.90

סה"כ עבודות: 429 ש"ח.

הנחה 10% לעבודות: 42.90 ש"ח.

סה"כ חלקים: 471.60 ש"ח.

הנחה 10% לחלקים בסך 47.16 ש"ח.

מע"מ: 137.89

סה"כ: 949.00 ש"ח!!

האם המחירים הגיוניים?! כמעט 1000 ש"ח לרצועת תזמון שבאונו שלי זה עלה כ- 400 ש"ח כולל עבודה..

תודה מראש.

המחירים של הטיימינג סבירים לחלוטין , רק טיפ קטן להמשך הדרך: כל מה שקשור לאביזרים כלליים - לא במוסך. (קרי - כל מה שנמצא בחנויות חלפים ולא מצריך ברוב המקרים פירוק של חצי אוטו: מגבים, נורות, נוזל לשמשות וכיוצ"ב).

בנוגע לטיימינג, קח בחשבון שבמיוחד ברכב הזה אם חו"ח נקרעת רצועת התיזמון הנזק למנוע הוא אדיר, כדאי לשלם כמה מאות שקלים יותר כתעודת ביטוח ולעשות את העבודה במוסך מורשה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו ברור, דיברתי על ה-307... או שבחדשות זה כבר 120K? לא יודע מה מגבלת הזמן אבל גם היא סבירה. 3-4 שנים לרוב.

רוני

בפיז'ו סיטרואן החדשות טיימינג כל 3 שנים או 90K ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

12,600 ק"מ בארבע שנים...??

וואו.

בכל מקרה, ברובו הגדול של המקרים ההמלצה להחלפת הרצועה היא לאחר 3 שנים, במידה ולא עברת את הנסועה בה יש להחליף את הרצועה.

לכן, מומלץ לך ביותר לאוץ למוסך להחלפת הרצועה. (אך כמובן קודם להתייעץ עם חברי הפורום המנוסים)

בברכה,

שבת שלום,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע מעט מאוד. הרכב שייך לאמא שלי שנסעה איתו כ- 3000 ק"מ בשנה. מאז שיש לי רישיון עלה מספר הק"מ לשנה וכעת הוא כ- 4000 לשנה. לרכב יש כולה 107K והוא משנת 93. (למרות שראיתי כבר אונו אוטומטית עם 85K..)

בכל מקרה תודה לכולם על התשובות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(למרות שראיתי כבר אונו אוטומטית עם 85K..)

אותי יותר מפתיע שהיא היתה אוטומטית מאשר הק"מ הנמוך.

לא נמכרה בארץ ועד כמה שאני יודע גם לא יוצרה פיאט אונו אוטומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...