Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות עם האישה בנוגע לשיפוץ חדר אמבטיה

renaultfreek
שימו לב! השרשור הזה בן 3647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכותרת קצת מפחידה, אבל היא מציאותית.

הגיע הזמן לשפץ את חדר האמבטיה, שזה אומר צנרת, אמבטיה, אסלה ריצוף ועוד.

חדר האמבטיה שלנו הוא בגודל של 10 מטר מרובע, לא גדול מדי אבל מספיק, לצורך השיפוץ הרצון להוציא בסביבות ה15 אלף פרנק.

קבענו מספר פגישות בכל מני חנויות אשר מספקות את הציוד, אבל לא מבצעות את העבודה.

יושבים אם היועצת אשר שואלת ורוצה לדעת מי "הגבר במשפחה" (כמובן אישתי קופצת), ואז מבצעים סיבוב באולם תוצגה כדי לקבל פרופורציות על המוצרים, וכאן באה הבעיה, רואים מוצר, כמובן שהיועצת מובילה אותנו ישר לכמעט הכי יקר, ומתחילה להגיד ששהבדל בין יותר זול לזה הוא רק 150 פרנק, אישתי כמובן ישר נדלקת ואומרת " נו זה רק 150 פרנק, זה לא מה שיהרוג אותנו", אחרי מספר סיבובים היועצת בכלל לא מדברת איתי (כי אני תמיד מבקש את המחירים של היותר זולים), ופונה רק לאישתי, מגיעים לקטע של הדוש, רואים ראשי דוש, יש אחד ב140 פרנק רגיל לגמרי , ועוד אחד שכבר בא עם סוללה עם טרמוסטט וראש ענקי למסאג' וכל השטויות האלו, כמובן אישתי נדלת, המחיר? 1200 פרנק :cry:, בלי לחשוב ישר זורקת, את זה נקח, אני מדבר על חברות שגורמות להנס גורהה להראות כמו מוצר שוק מבחינת מחיר, לפני שנה החלפתי ברז באמבטיה עלה כ450 פרנק, הברז עדין חדש, היועצת אומרת אבל זה לא מתאים לעיצוב הכולל :shock::shock: ושולחת אותי לברז של 980 פרנק :shock::shock: אסלה עוד 900 פרנק ללא מושב מפלסטיק אשר עולה עוד 120 פרנק.

כמובן שבסוף קיבלנו את ההצעת מחיר (רק המוצרים 14 אלף פרנק), ואני קיבלתי חום, כל הנסיונות לדבר עם בת הזוג נכשלו, והיא נצחה במערכה.

יש טעם בכלל לנסות לריב? האישה רואה את זה בתור השקעה לטווח ארוך, ואני רואה את זה בתור כאב ראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• אחראי פורום

היה על זה פרק קלאסי של נשואים פלוס.

נגמר בזה שאל באנדי נתן מס.2 כבד מאוד בשירותים של פגי והחזיר לעצמו את השליטה.

במקומך הייתי מיישם את זה עוד בחנות, אשתך לא תחזור לשם בחיים.

בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכותרת קצת מפחידה, אבל היא מציאותית.

הגיע הזמן לשפץ את חדר האמבטיה, שזה אומר צנרת, אמבטיה, אסלה ריצוף ועוד.

חדר האמבטיה שלנו הוא בגודל של 10 מטר מרובע, לא גדול מדי אבל מספיק, לצורך השיפוץ הרצון להוציא בסביבות ה15 אלף פרנק.

קבענו מספר פגישות בכל מני חנויות אשר מספקות את הציוד, אבל לא מבצעות את העבודה.

יושבים אם היועצת אשר שואלת ורוצה לדעת מי "הגבר במשפחה" (כמובן אישתי קופצת), ואז מבצעים סיבוב באולם תוצגה כדי לקבל פרופורציות על המוצרים, וכאן באה הבעיה, רואים מוצר, כמובן שהיועצת מובילה אותנו ישר לכמעט הכי יקר, ומתחילה להגיד ששהבדל בין יותר זול לזה הוא רק 150 פרנק, אישתי כמובן ישר נדלקת ואומרת " נו זה רק 150 פרנק, זה לא מה שיהרוג אותנו", אחרי מספר סיבובים היועצת בכלל לא מדברת איתי (כי אני תמיד מבקש את המחירים של היותר זולים), ופונה רק לאישתי, מגיעים לקטע של הדוש, רואים ראשי דוש, יש אחד ב140 פרנק רגיל לגמרי , ועוד אחד שכבר בא עם סוללה עם טרמוסטט וראש ענקי למסאג' וכל השטויות האלו, כמובן אישתי נדלת, המחיר? 1200 פרנק :cry:, בלי לחשוב ישר זורקת, את זה נקח, אני מדבר על חברות שגורמות להנס גורהה להראות כמו מוצר שוק מבחינת מחיר, לפני שנה החלפתי ברז באמבטיה עלה כ450 פרנק, הברז עדין חדש, היועצת אומרת אבל זה לא מתאים לעיצוב הכולל :shock::shock: ושולחת אותי לברז של 980 פרנק :shock::shock: אסלה עוד 900 פרנק ללא מושב מפלסטיק אשר עולה עוד 120 פרנק.

כמובן שבסוף קיבלנו את ההצעת מחיר (רק המוצרים 14 אלף פרנק), ואני קיבלתי חום, כל הנסיונות לדבר עם בת הזוג נכשלו, והיא נצחה במערכה.

יש טעם בכלל לנסות לריב? האישה רואה את זה בתור השקעה לטווח ארוך, ואני רואה את זה בתור כאב ראש.

אם הדבר לא שווה מלחמה מבחינתך ואתה יכול לחיות עם ההחלטה, עזוב את זה בשקט.

אם אתה חושב שיש עוד מה לדבר וללבן בנושא, תדבר ותדון בנושא עד ששתיכם תוכלו לחיות עם ההחלטה שתתקבל, או במילה אחת, פשרה!

השקעה לטווח ארוך מבחינתך זה לא לוותר ולהרים ידיים על דברים שחשובים לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה למי מיועד חדר האמבטיה?

מדובר על נושא שיש לכם חילוקי דעות ולא הסכמה,לפי התאור שלך הדעה שלך מבוטלת וככה לא מתנהלים בחיי זוגיות, צריכים ויתורים והסכמות בין שני בני הזוג.

זאת הסיבה שרשמתי לך:

"

אם הדבר לא שווה מלחמה מבחינתך ואתה יכול לחיות עם ההחלטה, עזוב את זה בשקט.

אם אתה חושב שיש עוד מה לדבר וללבן בנושא, תדבר ותדון בנושא עד ששתיכם תוכלו לחיות עם ההחלטה שתתקבל, או במילה אחת, פשרה!

השקעה לטווח ארוך מבחינתך זה לא לוותר ולהרים ידיים על דברים שחשובים לך ".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שקבעתם כמה פגישות, זאת הייתה הצעה של יועצת אחת, מה עם כל השאר?

אני לא מכירה את אישתך, אבל אתה יכול אולי לנסות להגיע לעמק השווה בכמה פשרות באמצע. לאו דווקא ללכת על הדברים הכי בסיסיים והזולים, אלא להגיע להחלטה הכי רציונלית שתספק את שניכם.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לחיות עם הבחירה שלה, יש לה טעם טוב, היועצות האחרות לא היו כל כך מועילות , ומסתמן שלא היה להם כל כך רצון לעבוד איתנו, זאת אחת הסיבות שבסופו של דבר הלכנו על הגירסה היקרה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

15000 פרנק - בתרגום חופשי זה 60000 ש"ח. מספיק לחומרים "לבנים" לשיפוץ יוקרתי של דירה גדולה, לא חדר אמבטיה אחד - אפילו בשטח 10 מ"ר, שזה חדר אמבטיה ענק. כולל ברזי הנס גרוהה אסלות של דלאפון וניאגרות נסתרות של גבריט. ואפילו ראש מקלחת בקוטר 20 ס"מ (שאין בו שימוש, כי כולם מעדיפים את הטלפון). אני יכול להעלות את רשימת הקניות שלי לקראת שיפוץ הדירה שלי, טבלת אקסל בגודל של 5 דפי A4 בפונט של 6 נקודות עם מרוחים של נקודה אחת. אה. וזה הסתכם ב-60000 ש"ח.

בקיצור, אם יש לך תקציב של 15000 ש"ח ואשתך חשובה לך - ותר על קניית עדשות משך חודשיים ותרכוש שלום בית.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכסף זה לא הבעיה, פשוט לי קשה להבין למה אסלה עולה 4000 אלף ש"ח, או ברז עולה 3500 שח, ה14 אלף פרנק לא כוללים ריצוף, צנרת, הרכבה, סיוד, פלוס באזור של האמבטיה על הקיר, במקום חרסינות יהיה פלטות זכוכית מחוסמות בצבע.

ובסוף קנית את הכל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי זה לא ברור. למשל האסלות האסלות התלויות - ערכה שכללה אסלה של חרסה, מנגנון ולחצנים של גבריט - 900 ש"ח לחיפוי השתמשתי בקרמיקה, היתה לי מחשבה על זכוכית מאחורי השיש במטבח אבל ירדתי ממנה.

עשיתי חישוב כמה עלו לנו שירותי ההורים - חדר בשטח כ-5 מ"ר, כולל מקלחת עם מזלף נייד הנס גרוהה ומזלף קבוע בקוטר 20 ס"ח, אסלה תלויה (חרסה) עם מנגנון נסתר ולחצנים של גבריט - סה"כ 6500 ש"ח. הוסף לזה עוד מקלחון, ארונית ותאורה וקיבלת שירותי הורים ברמה של מלון 5 כוכבים (כמובן ללא אמבטיה) בעלות חומרים פחות מ-10000 ש"ח (לא כולל עבודה וצנרת). וד"א - בשטח של 5 מ"ר יש מרווחים עצומים בין הפינות השונות.

כמובן שבתצוגה היו גם פריטים יקרים ויוקרתים במחירים שאתה מתאר ואף יותר מהם, אבל, בינינו, מי שיושב על אסלה בסיסית ומי שיושב על יוקרתית נהנה בדיוק באותה מידה. לא צריך להיות קמצן - נגמרו הימים של חרסינה לבנה 15X15 ס"מ, ויש מקום לעצב את הבית, אבל בהחלט צריך להציב גבולות להוצאה.

חדר האמבטיה בשטח של 10 מ"ר שאתה הוא פשוט ענק - זה גודל של חדר ילדים בדירה ישראלית מרווחת. אז או שטעית בהערכה או שבאמת יש לך חדר רחצה ענק.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליתר דיוק 9 ומשהו מטר מרובע.

האסלה שאישתי רצתה, היא אסלה תלויה כמובן, ויש עוד זרם מים בצדדים לצורך ניקוי טוב יותר של האסלה, האם באמת צריך את זה? כיור של villeroy and boch , ברזים של KWC, ואבמטיה גם של villeroy and boch, במקום ווילון תהיה דלת הזזה מזכוכית לאורך כל האמבטיה, כיור כמובן עגול שלא יושב בתוך השיש, אלא על השיש, מתחת לשיש מגירות מעוצבות, וכמובן על הקיר תיהיה מראה באורך של 1.60 + תאורה מלמעלה ולמטה :S, ויש עוד :S

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שמה שחשוב בנקיון האסלה הוא הציפוי שלה - שיהייה חלקלק ויאפשר כמה שפחות הדבקות. אבל איני מתמצא בטכנולוגיה.

הרעיון של דלת הזזה באמבטיה לא נראה לי טוב משתי סיבות: האחת היא שתהיה בעיית גישה לחצי האמבטיה, והשניה - שיהיה קשה מאד לנקות את המסילה ושהיא תצבור לכלוך ועובש. אני מעדיף דלת מסתובבת - אצלי הותקן אמבטיון באורך 2/3 האמבטיה, כאשר חציו קבוע וחציו מסתובב על ציר ונאטם עם פס סיליקון, ואני מקפיד שכאשר לא נעשה שימוש הדלת תסובב כך שסיליקון יתאוורר ויתייבש.

את הכיורים שעומדים מעל השיש אני לא סובל מבחינה עיצובית, הם נראים לי גסים וגם מחייבים ברזים מגודלים, ונדמה לי שגם את הבסיס שלהם קשה לנקות (בזוית החדה שבין הכיור לשיש), אני העדפתי ארונות עם כיור ומשטח היצוקים כיחידה אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מותק, אתה בחרת את האישה - עכשיו תשלם כמו גבר ! :lol:

(מה היא אומרת על העדשות שאתה קונה ? :p)

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...