Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משא ומתן עם סוכנות לקניית סקודה סופרב

almog12345
שימו לב! השרשור הזה בן 5155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אני ועוד חבר מעוניינים לרכוש סופרב חדשה דגם אלגנס, אני במזומן, והחבר בטרייד-אין על BMW Z4 שלו, שבמחירון יצחק לוי שווה 162,000 שקל, לאחר כל השיקלולים של יד וקילומטרז', נקי מתאונות במצב חדש לחלוטין.

אוטודיל שהם הטריידאין של סקודה בדקו את האוטו ואמרו שהם מוכנים לתת על האוטו 125,000 ש"ח. יותר מ 20 אחוז פחות מהמחירון.

החבר כמובן לא הסכים ואמר שנהוג לתת מקסימום 5 אחוז פחות ממחירון בטרייד אין, ואפילו מוכן להתגמש עוד אבל בטח לא 20 אחוז ויותר.

בנוסף אמרו שלא מוכנים בכלל לדבר על שום הנחה, ואמרו שחוץ מה-3000 שקל הנחה שנותנים על הנחת מזומן, אולי ייתנו לי דיבורית בלותות' :?

מה זה החרטא הזה? הם לא מעוניינים למכור שם מכוניות? למה היחס המזלזל הזה? הדיבורתית שאני בכלל לא צריך אותה שווה אולי 100 שקל, מה הם עושים צחוק?

יש פה מישהו מהסוכנות שמוכן לתת תשובה למה היחס הזה? :twisted:

GOLF TDI

תמונות של הרכב

אם היה לי אוגר רוסי הייתי קורא לו איגור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ככה זה אצלהם, אבא שלי קנה אצלם אוקטביה לפני כשנתיים ורצה לתת להם ג'מפי בת שנתיים הם היו מוכנים לתת עליה 85K, הוא מכר אותה בלי הרבה בעיות ב101K.

עדיף למכור לבד.

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה עם הנחה או משהו? מציעים לי אולי (טעון אישור מנהל מכירות) דיבורית בלוטות, וזה עוד אחרי שאני מזמין 2 סופרב חדשות!! מה זה זה החרטא הזה?? :?

GOLF TDI

תמונות של הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת חרטא. אבא של השותף שלי קנה כזו לפני שבועיים בהנחה נאה. אולי הם חושבים שאתם לא רציניים?

לגבי חבר שלך - אם הוא משוכנע בסחירות הרכב, שימכור לבד.

לגבי הדיבורית - אם זו כזו שמתחברת לרדיו, פנימית (כלומר מודול שמורכב בתוך הדשבורד), הערך שלה כמה אלפי ש"ח. תבדוק רק שהיא מתאימה למכשירים שלכם, משום שהמקוריות לא תמיד מתאימות לכל המכשירים (לכן אני התקנתי של kufatech).

לגבי הנחת מזומן - זה כמובן קשקוש והנחה סטנדרטית, מי משלם לא במזומן? גם מימון מעביר אליהם את כל הכסף ועובד מולך אח"כ.

לגבי אי הנחה אם עושים טרייד - אכן מקובלת מניסיוני הנחה פחותה במקרה זה משום שהם מממנים חלק מהטרייד.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אבא שלי מעוניין לרכוש סופרב ונמצא מולם במו"מ.

לדברי אנשי הסוכנות ב-8 לחודש אמור להיות איזשהו מבצע שהם לא יודעים לגביו פרטים כרגע.

אפשר לקבל את המחיר בהנחה שבו קנית את הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום חארטה,זו הגישה ברוב הסוכנויות.

כשניהלתי מו"מ לרכוש פוקוס סטיישן חדשה לא היו מוכנים לתת לי אפילו אזעקה.

כשחשבתי על קאיה סיד סטיישן,הסכימו לתת לי אזעקה וגם הנחה של כ-1500 ש"ח...

בסקודה קיבלתי הנחה קטנה מאד (כ-2000 ש"ח)כשהתענינתי באוקטביה סטיישן

בטרייד אין של סוזוקי התענינתי בסוזוקי וואגון R משומשת עבור אשתי,יחס משפיל קיבלתי,הנחה לא,מחירון ולא מוכנים לרדת.

לא צריך לכעוס על כך אלא לעשות חשבון פשוט ולהחליט אם רוצים את הרכב ואם מוכנים לשלם עבורו,אנחנו בסופו של דבר רכשנו אוקטביה בת שנה עם 14,000 ק"מ וללא שריטה ב"הנחה" של כ-25,000 ש"ח..אז מה אם מישהו אחר קרע את הניילונים..

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרנו מסוכנות בתל אביב, בפעם הקודמת היינו בסוכנות ירושלים.

סגרנו עיסקה, עם הנחה יותר רצינית ממה שנתנו בירושלים.

סגרנו דגם אלגנס צבע אפור פחם (אנטרטיק) עם ריפודי עור מלא (בלי אלקנטרה, דגם glamour), כל הפנים שחור שחור (לא רצינו בהיר כי הוא תופס ליכלוך וכתמים שחורים כמו שראיתי ברכב תצוגה).

היחס בסוכנות פה היה נחמד בהרבה, לפי מה שהבנתי מדובר באולם תצוגה ראשי של היבואן ולא בסוכנות משנה.

חוץ מההנחה אפילו צ'יפרו אותנו בהכנה לדיבורית כלל כרית, וחיווט מלא מובנה עם חיבור לרמקולים של המערכת.

שיהיה בשעה טובה :)

GOLF TDI

תמונות של הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרנו מסוכנות בתל אביב, בפעם הקודמת היינו בסוכנות ירושלים.

סגרנו עיסקה, עם הנחה יותר רצינית ממה שנתנו בירושלים.

סגרנו דגם אלגנס צבע אפור פחם (אנטרטיק) עם ריפודי עור מלא (בלי אלקנטרה, דגם glamour), כל הפנים שחור שחור (לא רצינו בהיר כי הוא תופס ליכלוך וכתמים שחורים כמו שראיתי ברכב תצוגה).

היחס בסוכנות פה היה נחמד בהרבה, לפי מה שהבנתי מדובר באולם תצוגה ראשי של היבואן ולא בסוכנות משנה.

חוץ מההנחה אפילו צ'יפרו אותנו בהכנה לדיבורית כלל כרית, וחיווט מלא מובנה עם חיבור לרמקולים של המערכת.

שיהיה בשעה טובה :)

מברוק!

קנית יופי של רכב.

מה נפח המנוע שקנית?

סער

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרייד אין הינו שירות-ואינו חובה בשום מקום-לא טוב ההצעקה שקיבלת?

אל תעשה-תמכור לבד כמו 90 אחוז מהאוכלוסיה.

אגב,אם תבדוק בלוי יצחק, לפי הגדרה של מכירה לסוכנות טרייד אין מתחילים עם הפחתה של 10% מהמחירון.בטח לא 5%

אני לא מצליח להבין מה הקשר בין אי מתן הנחה ליחס משפיל/מזלזל?

אף אחד לא חייב לת לך הנחה, אם רוצים ואם אפשר-סבבה, אם לא תחליט אם לקנות או לא.אבל אין שום קשר ליחס או השפלה.

זאת כלכלה חופשית וכל יבואן/סוכנות/לקוח רשאי לעשות כרצונו.

אגב, הסופרב מתומחרת במחיר מעולה לתמורה שלו-והכל כי היבואן רוצה להחדיר את המותג בארץ-לכן זה לא משאיר לו המון מרווח וכניראה שלא באת בזמן שהוא צריך להתפשט (רכביים טריים במלאי=אין לחץ).

תתחדשו-אחלה מכונית!

אבל אנשים כנסו לפרופורציות...

ולSPIDRMAN

אחי הפוקוס סטיישן מתומחרת באותו מחיר של הסדאן-במקום לגבות פרמיה של 5000-10000 שח על הסטיישן, היא באותו מחיר על השקל, מבין למה אין מקום להנחה????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוכנות בתל אביב מומלצת. מניסיון אישי.

הסוכנות משנה ברחובות לא הייתה מוכנה לדבר בכלל כל כלום למרות שהיו לנו בזמנו שני פאביות בבעלותנו.

בתל אביב נתנו הנחה כול כך רצינית שמשתמש פורום מסויים:roll: עוד אוסר עליי לפרסם:wink:.

נכנסת לירון? המנהל?

חוץ מזה, תתחדש על הרכב, פשוט רכב מעולה ומדהים, אישית ממש אהבתי, אין לנו צורך ברכב גדול לכן לא עשינו הזמנה בעצמנו לאחת כזו,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ישבנו עם ירון המנהל, שהיה איתנו סבבה וצ'יפר אותנו בשביל ההרגשה הטובה.

המנוע הוא TSI 1900.

אני רק תוהה אם לא טעינו שהזמנו עם עור מלא, ולא עם אלקנטרה.

העור המלא הוא איכותי? מה אתם אומרים? להישאר עם עור מלא או להחליף לחצי אלקנטרה?

GOLF TDI

תמונות של הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, אחלה בחירה.

האם ההנחה הנוספת היתה משמעותית או שפשוט נתנו לך יחס טוב שמגיע לך?

האם אבא שלך היה איתך גם בסוכנות בי-ם?

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...