Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תידלוק באמצעות מים

gil_24
שימו לב! השרשור הזה בן 5663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 109
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נראה לי עוד טריק למצוץ לפראיירים כסף מהכיס ( מכירת החוברת ) ולאחר מכן מכירת המתקן .

בשיטה האמריקאית לעשיית כסף קל ומהיר , ישנם עשרות אלפי סיפורים על 'המצאות' כאלה .

האמריקאים המציאו את השיטה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת ברגע הראשון ועד עכשיו נשמע לי בולשיט אבל רציתי לשמוע דעה נוספת של המומחים., מה שעוד יש לציין שהם מבטיחים את הכסף חזרה תוך 14 יום.

אלנטרה 2002

שרייד 1997

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסב את רכבך עוד היום לנסיעה על מים ודלק

תדלק בתחנות מסויימות וקבל את זה בחינם, בלי צורך להוסיף תשלום! הדלק כבר מגיע עם המים!

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון לפטנט חדש: כמו שיש מדבקות NO FEAR שמגדילות הספק מנוע, לשים מדבקות NO FUEL.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רדו למטה שם מוסבר איך זה פועל. לא צריך לשלם 100 שקל בשביל לקבל חוברת מעפנה. לכל סקאם שמוכרים, קיים אתר שמראה הכול בחינם. תהנו http://spiritofmaat.com/archive/feb2/carplans_doc.html

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות הדבר,

בעזה הם שמים שמן גמור של הצ'יפסרים במוכניות דיזל שלהם רק שהם מתלוננים על ריח של פלאפל מהאגזוז

Polo 16v 6N2 -My Previous ride

EAT SLEEP BOOST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק הסיבה שאני שוקל להחליף אוטו לדיזל (מקדונלדס ניראית לי אחלה מקור לשמן שרוף)

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה זה אמיתי

עם הייתם מבינים קצת בכימיה אולי הייתם מבינים איך זה פועל .

זה חמשיר: מעשה במצלמה מז@י&ת,כל היום נהגים מצלמת, כשיסע השוטר

אז אותה ננסר ונוכל לחייך על באמת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שזה עובד. זה מפורסם בקארספורום.

אני שנים מתדלק במים.

שאני עושה "לחיצות" (מושג ששמעתי לא מזמן, משעשע משהו) אני משתמש בסודה.

New Bitmap Image.jpg

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...