Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנחנו כועסים!!!

kobyiso
שימו לב! השרשור הזה בן 6404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מילים כדורבנות ליאור, מילים כדורבנות.

למרות שהענף מושך אותי פחות משאר הענפים בספורט המוטורי, אני עדיין חושב שמה שאתם עשיתם כאן זו עבודת קודש. מקומם לראות את הביטול, ואפשר לראות זאת גם מהכתבה.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק השופר, העבודה נעשתה כולה בשיתוף פעולה מלא של כל חברי העמותה:

קובי שבתאי

אלי אליהו

רן שמולביץ'

אריק גולדשטיין

דייגו מלאמוד

בן ארד

ואנכי...

כולנו ביחד עומדים מאחורי כל הארגון, ההכנות, ההשקעה הכספית, כולנו עמודים מאחורי כל מילה שנעמרה עד-כה. אני אמנם זה שמזיז את השפתיים (או מקליד...), אך המילים הן מילותינו כולנו.

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לליאור ועמותת IDRO !

נדב - [email protected]

למכירה אוסף ענקי של דגמי מכוניות - *52 דגמים*

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1730383#post1730383

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומשום מה אתם שמים לב שהכתבה הזאת לא מגיע לעמוד הראשי של ynet למישהו יש אינטרס רק להראות את הרע

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על רתימת התקשורת למאבק בצורה שלדעתי היא חסרת תקדים.

אני מאמין שזו הפעם הראשונה שחלק גדול מהאוכלוסיה נחשף בכלל לכל הנושא.

ומשום מה אתם שמים לב שהכתבה הזאת לא מגיע לעמוד הראשי של ynet למישהו יש אינטרס רק להראות את הרע
לא הכל בחיים זה תיאוריות קונספירציה. צריך להבין שכלי תקשורת המונים מביא את מה שמעניין את הקהל הרחב, ולמרבה צערנו רוב רובה של האוכלוסיה אינו מתעניין בספורט מוטורי ולא ממש מזיז לו שבוטל מירוץ.

ההתייחסות התקשורתית המצויינת שהושגה הפעם יכולה לשנות את המצב וליצור מודעות והתעניינות. אולי בזכות זה יום אחד זה כן יהיה ISSUE שעורכים ירצו להבליט. כרגע מדובר מבחינתם באיזוטריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאמר מצויין - אני מקווה שהוא יתן את התגובה המבוקשת.

אנחנו מאחוריכם

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...