Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה בגיר - גולף 2010 DGS

brodner
שימו לב! השרשור הזה בן 2328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לדעת אם למישהו קרה דבר כזה:

אתמול נסעתי עם הרכב, פתאום הרגשתי שהטורים קופצים. עצרתי את הרכב, כיביתי והדלקתי שוב, ואז שמתי לב שנורת מצב ההילוך מהבהבת וגם כשאני שם את ההילוך על D, הרכב כאילו תקוע על ניוטרל. הרכב עבר החלפת מצמדים של הגיר לפני שנה וקצת, אבל אז הסימפטומים היו שונים [הרכב לא היה מתניע, היה נכבה באמצע נהיגה, הילוכים לא היו עוברים, היו רעידות וכו']. ברור שהרכב נגרר למוסך ואמור להגיע אליהם בהמשך היום.

קראתי ברשת שייתכן שלא מדובר בתקלה של כל הגיר, אלא בחיישן שנדפק. מישהו נתקל בתקלה כזו בגולף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליהם ? מוסך צ'מפיון ? זה הולך להיות מעניין. לכאורה הם נותנים אחריות של שנתיים על החלפת מצמדים .יש המון תקלות חיישנים במודלים האלה אבל אצלך זה מריח יותר כמו מכטרוניק (מח גיר). אם כן , זו תקלה מאד נפוצה . אני מקווה שיחליפו לך חינם במסגרת הריקול שהיה. תבקש מהם שיצרו קשר עם היבואן כי זו תקלה ידועה. אחרת זה ₪8000.

החליפו לך בעבר כבר מח גיר ?

בכל מקרה בהצלחה ותעדכן ( אולי זה רק חיישן בשקל וחצי.)

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש שירשור שפתחתי לפני איזה חודשיים על איביזה עם אותה תקלה בגיר המקולל הזה.

תמצא שם את כל האפשרויות שעומדות בפניך

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכאורה הם נותנים אחריות של שנתיים על החלפת מצמדים

אל תתן לעובדות לבלבל אותך. מרוב הארס שאתה מטפטף בשרשורי צ'מפיון, אתה כבר מתבלבל.

בשנתון הזה הייתה אחריות מורחבת ל-5 שנים. לא שזה עוזר לפותח השרשור.

יש המון תקלות חיישנים במודלים האלה

תוכל להרחיב? אני מכיר בעיות מצמדים ומח גיר. על איזה חיישנים מדובר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הראשון ולא האחרון שמתלונן על חיישנים . ציטוט לא שלי :"...ומנסיון קרוב יותר של חבר שהיתה לו סקודה אוקטביה (עם אין סוף בעיות עם חיישנים ,חשמל,מחשב "

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3553553

ולא נזכיר עדויות של מקס שהיה קצין רכב בחברה גדולה. באמת חסרות לך דוגמאות ?!

בא נסכם ששנת 2010 לא היתה שנת הזוהר בקונצרן ואג.

מחדד מה שכתבתי : היתרון בהחלפת חלף במוסך המרכזי :חיישן X (מכטרוניק או מצמדים) זה שמקבלים עליו שנתיים אחריות. בכל מוסך אחר: חצי שנה.

אתה באמת מצפה ,שפות"ש, שהחליפו לו לפני שנתיים מצמדים יקבל איתם עוד 5 שנים אחריות? (כלומר 2020?)

האחריות שלו על הגיר נגמרה ב 2015 .

בא נעזוב רגע את הארס .

פות"ש : כמה אחריות ספי נותן למח משופץ?

האם השווית הצעה מול מוסך רון ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

save,

"תקלת חיישנים" ממש לא מאפיינת את VAG - על שרשור בודד מלפני אי אלו שנים לבסס טענה?

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקס,ברוך הבא לדיון. זוכר את מכונית ה״פהלקה״...?

בכל מקרה כנראה שלנו היתה גולף לימונית .רק 8 חודשים על הכביש וחיפשו יום שלם חיישן סורר ... אני מאמין שכל השאר רכבים מעולים.

לגבי הארס: מסכים. פשוט חורה לי שהיבואן יודע על בעיות סדרתיות בייצור ומתעלם מהלקוח באלגנטיות .פשוט מחכה שהוא ישלוף את פנקס ההמחאות. הם כמובן לא היחידים (ע״ע לובינסקי ומנועי THP באותן השנים). זו תופעה שצריך להלחם בה ולעקור מהשורש.

לא נראה לכם שפות״ש זכאי להחלפת מכטרוניק אחת על חשבונם ? כי מה? הוא פספס את הריקול השקט ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...