Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טריפל C - מישהו ניסה?

mazinya
שימו לב! השרשור הזה בן 2342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין לנו יס ולא הוט. התנתקתי סופית. אבל האישה רואה המון תכנים של ערוץ 2 ו 10 (הכוכב הבא, המיליון והמון ריאליטי). היינו רואים דרך הקודי עד שסגרו את ההרחבה של ערוצים ישראלים. כרגע רואה דרך הלפטופ שמחובר ל TV אבל זה לא להיט ולפעמים נתקע. יש לי SMART TV עם אנטנה מובנית של עידן פלוס, קניתי אנטנה שוט אבל לא רואים כלום. רק תחנות רדיו. כנראה צריך התעסקות עם אנטנות גדולות יותר ואין לי סבלנות לזה. גם זו דירה שכורה אז לא הולך להוציא אנטנות מחוץ לבית. בגדול, הרצון הוא רק תכנים של עידן פלוס. ניסיתי לחפש מה יתן לי את זה בהכי זול וראיתי שיש את הטריפל C ב 50 שח לחודש.

הבנתי שזה על גבי האיטרנט אבל לא מבין בדיוק איך זה עובד. יש לי אינטרנט 15 מגה. יש את זה למישהו שיכול לתת לי דעה? עובד סבבה? מקרטע? איך בכלל זה עובד? WIFI יעבוד? כי אין לי אפשרות לחבר חוטי ל TV

עריכה אחרונה על ידי mazinya
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לקוח אינטרנט שלהם לא מעט שנים ולפחות בענין הזה אין אין תלונות.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש אינטרנט שלהם כבר כמה שנים ולא נתקלתי בבעיות מיוחדות. אינטרנט רגיל, עושה את מה שחיבור אינטרנט אמור לעשות. אני רואה כל הזמן נטפליקס ולפעמים מודיד משהו, עובד סבבה.

אני לא יודע לגבי השירות לקוחות שלהם כי לא הייתי צריך אותו, חוץ מפעם אחת שהתקשרתי לשדרג ל 100 מגה ולא היו בעיות עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי... אז האם אני צריך את האינטרנט שלהם או שאני יכול להישאר עם שלי? האם 15 מגה יספיקו כדי לראות טלוויזיה ובאותו זמן להוריד משהו נגיד? האם 15 מגה יספיקו בכלל בשביל הטלוויזיה שלהם? יקרטע, לא יקרטע?

יש לי קופסת אנדרואיד שעליה מותקן גם הקודי. אפשר להתקין עליה גם את האפליקציה שלהם? האם אני חייב ממיר שלהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי... אז האם אני צריך את האינטרנט שלהם או שאני יכול להישאר עם שלי? האם 15 מגה יספיקו כדי לראות טלוויזיה ובאותו זמן להוריד משהו נגיד? האם 15 מגה יספיקו בכלל בשביל הטלוויזיה שלהם? יקרטע, לא יקרטע?

יש לי קופסת אנדרואיד שעליה מותקן גם הקודי. אפשר להתקין עליה גם את האפליקציה שלהם? האם אני חייב ממיר שלהם?

גם אני לא מעריץ של Yes ו-HOT, אבל במחיר הזה אתה יכול לבדוק גם את StingTV של Yes. במחיר של 40 ש"ח ע"פ האתר שלהם תקבל גם את הערוצים השיראליים ועוד חבילה לבחירה (סרטים/סדרות).

מעבר לכך בהפרש לא גדול יש פרטנר (בלי Netflix) ואחריה סלקום, שנותנים תמורה לא רעה לכסף בהתחשב ל"ציר הרשע" של יס והוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא מעריץ של Yes ו-HOT, אבל במחיר הזה אתה יכול לבדוק גם את StingTV של Yes. במחיר של 40 ש"ח ע"פ האתר שלהם תקבל גם את הערוצים השיראליים ועוד חבילה לבחירה (סרטים/סדרות).

מעבר לכך בהפרש לא גדול יש פרטנר (בלי Netflix) ואחריה סלקום, שנותנים תמורה לא רעה לכסף בהתחשב ל"ציר הרשע" של יס והוט.

סיקרנת אותי.. האם אני יכול להשתמש בקופסת אנדרואיד הפשוטה שיש לי בבית? או שזה צריך להיות סטרימר עם תכונות ספציפיות?

אינטרנט של 15 מגה יספיק פה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תהיה שלילי\עצלן, אנטנת "יאגי" (החל מאיזור 45 ש"ח דרך banggood\ebay וכד') עושה עבודה נהדרת גם במקומות שהקליטה בהם דיי בעייתית (כיסוי לוקה בחסר) ומעבר לחוט אנטנה אתה לא צריך כלום !

אם מדובר בבניין שיש לו אנטנה על הגג, נסה להתחבר לשקע בקיר שמתחבר לאותה אנטנה (בהנחה והתשתית וכל מה שמסביב עדיין עובד\תקין\מחובר).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תהיה שלילי\עצלן, אנטנת "יאגי" (החל מאיזור 45 ש"ח דרך banggood\ebay וכד') עושה עבודה נהדרת גם במקומות שהקליטה בהם דיי בעייתית (כיסוי לוקה בחסר) ומעבר לחוט אנטנה אתה לא צריך כלום !

אם מדובר בבניין שיש לו אנטנה על הגג, נסה להתחבר לשקע בקיר שמתחבר לאותה אנטנה (בהנחה והתשתית וכל מה שמסביב עדיין עובד\תקין\מחובר).

איציק

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=880504

זה גם טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלנק המצורף מדובר באנטנה פנימית, אני דיברתי על חיצונית. אני ממליץ על החיצונית.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, אין לי אפשרות להוציא אנטנה. המרחק מה TV לחלון יחסית גדול ובנוסף אין לי איפה לשים אותה בחוץ. האם האנטנה הפנימית בלינק שצירפתי לא תעשה את העבודה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר, ממליץ ללכת לאיבורי לקנות אנטנה עידן פלוס של יונדאי. קצת גדולה, אבל טובה.

בנוסף עידן פלוס עובד עם טכנולוגיה דיגיטלית שהיא די אמינה. נכון שיש לפעמים הפרעות חשמליות, אבל עם אנטנה טובה ויציבה, הקליטה תהיה מצוינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לזאת

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=10670&site-search=%D7%90%D7%A0%D7%98%D7%A0%D7%94

אז קראתי עליה ביקורות רעות שהיא מתפרקת. מעדיף לא לנסות אותה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשתות מתפרקות אם מזיזים את האנטנה. תמיד אפשר להדביק את הרשת עם דבק.

בנוסף אם אתה לא רוצה לבזבז הרבה כסף:

קנה אנטנה חיצונית פשוטה, תמצא גם בבית פקק של מתכתי של צנצנת. חבר את האנטנה מעל הצנצנת (הרי מתחת לאנטנה יש מגנט). זה יעזור למרכוז האות.

הבעיה באנטנות האלו הן הפרעות חשמליות מהחוט עצמו. בגלל זה כדאי לשים את האנטנה במקום סטטי שלא יגעו בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...