Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת של low battery נדלקת רנו מגאן 2.

shimshia
שימו לב! השרשור הזה בן 2410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

מזה כשנה נדלקת

נורית low battery עם ציפצוף לשתי שניות ונכבית. הרכב הוא מגאן 2 2007, בנזין אוטו'.

בתחילה כשזה קרה זה היה מתרחש כל יומיים, לאחר מכן זה התגבר עד למצב של פעמיים שלוש בנסיעה לא ארוכה.

שמתי לב גם שכשהנורה נדלקת והמזגן עובד, יש למזגן ירידה או עלייה פתאומית בתפוקה, משהו לא סדיר.

הייתי בעבר פעמיים במוסך בקשר לעניין הזה, בדקו טעינה של המצבר שהוא יחסית חדש והכל היה בסדר.

היום לראשונה לאחר נסיעה קצרה ועצירה, הרכב לא הניע ונזקקתי לכבלים.

הגעתי מייד לחשמלאי, הוא בדק את הטעינה ואמר שאין בכלל טעינה. הוא פירק את האלטרנטור בדק אותו והגיע למסקנה שהוא תקול ולא בר תיקון והחליף אותו לאלטרנטור משופץ כשהוא מבטיח שבעיית הנורית הנדלקת לא תחזור. נפרדתי מ 750 ש"ח ולדאבוני לאחר נסיעה קצרה הנורית low battery שוב נדלקה פעמיים.

האם יש למישהו מושג מה יכולה להיות הבעייה? האם יש לה קשר לזה שנזקקתי לכבלים היום? והאם היה צורך בכלל להחליף את האלטרנטור.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהפולי מנוע מחליק ומסתובב על צירו כי הגומי קרוע.

צריך לסמן קו עם טיפקס על הפולי , להתניע ולהפעיל אורות ממזגן וכמה לחיצות בינוניות על הגז, לכבות את המנוע ולבדוק אם הקו שסימנת נשאר כפי שהיה או שרואים שהסימון ברח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון יהיה לחזור לחשמלאי,שיפתור את הבעיה.

נכנסת אליו,נתן דיאגנוסטיקה (כנראה לא נכונה) ולכן עליו להחזיר את הכסף/לתקן את הבעיה האמיתית ולקזז את מה ששילמת.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

יום למחרת (חמישי שעבר) חזרתי אל החשמלאי שהחליף לי יום לפני את האלטרנטור. אמרתי לו שהבעייה חזרה על עצמה. נראה היה לי שהוא לא יודע מה לעשות. הוא פתר את עצמו בכך שהתחבר למחשב האוטו ואמר שהוא עושה עידכון תוכנה. שעה לאחר שיצאתי מהמוסך, שוב החלה להידלק נורית

low battery עם ציפצוף כל יום, כאשר היום בבוקר האוטו שוב לא הניע, כנראה בגלל היעדר טעינה.

מחר אניע עם כבלים.

השאלה היא למה במשך כבר שנה הנורית הזו נדלקת ונכבית על בסיס יומי, ללא בעיות מיוחדות ודווקא בשבוע האחרון פעמיים האוטו לא מניע, כנראה בגלל היעדר טעינה.

בהודעת עבר שקראתי בפורום של מישהו שתיאר את אותה בעיה, הוא אמר שהחלפת אלטרנטור לא עזרה, אולם בהמשך הוחלף וסת טעינה דבר שאולי עזר לפתור את הבעיה.

האם וסת טעינה, הוא חלק נפרד מהאלטרנטור? ומה תפקידו?

אודה על רעיונות שלכם למקור הבעייה (שלושה מוסכים שבהם הייתי לא ידעו להצביע עליה)

להלן קישור להודעת העבר בנושא:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?554501-%D7%A8%D7%A0%D7%95-%D7%9E%D7%92%D7%90%D7%9F-2-%D7%91%D7%A2%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%98%D7%A2%D7%99%D7%A0%D7%94-%D7%95%D7%96%D7%9E%D7%9F-%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%A7-%D7%90%D7%9C%D7%98%D7%A8%D7%A0%D7%98%D7%95%D7%A8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שלום חברים,

כמעט חודש אחרי והבעיה נפתרה לשמחתי על ידי חשמלאי אחר. הוא ישר זיהה את הבעיה אמר שזה וסת טעינה, והחליף אותו לחדש בלי לפרק אפילו את האלטרנטור.

וסת הטעינה שהוחלף באלטרנטור המחודש (שהתקין לי החשמלאי הראשון) היה וסת ישן בן 11 שנה שכנראה אותו חשמלאי קודם, פשוט העביר מהאלטרנטור המקורי שהיה ברכב שלי, למחודש. הוא בעצם העביר את אותה הבעיה לאלטרנטור המחודש. לאחר שהבעיה כמובן לא נפתרה, הוא הגדיל והציע לי להחליף את גם את המצבר לחדש. בשלב הזה הבנתי עם מי יש לי עסק, עזבתי אותו ומצאתי לשמחתי את אותו חשמלאי מקצועי ואמין (עומר נסאר- עראבה) שפתר לי את הבעיה.

החשמלאי הלא אמין (אור הצפון- עראבה), החזיר לי את עלות הוסת החדש, לא לפני שאמרתי שאאלץ לפנות לאיגוד המוסכים עם הסיפור, במידה ולא יקח אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...