Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיביק 2007, מנוע מגמגם באזור ה 2000 סל"ד

galexd
שימו לב! השרשור הזה בן 2469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעיה ידועה בארץ ובעולם אתה יכול להסתכל בפורום 8thcivic על 2nd 3rd gear issue

תחליף לבד

תנתק מצבר ל10דקות ותחבר חזרה

תסע עם הרכב 1000קילומטר והאו ילמד לבד

או במסוך מורשה יעשו החלפת שמן גיר בעלות של כ400 שקל

והלימוד עולה בערך 200 שקל (חצי שעת עבודה כולל מעמ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

50:50, או שכן או שלא.

נתקלתי במורשים שלא עושים זאת, הראש צוות שלי לשעבר היה מטפל בסיויק שלו במורשה באיזור השפלה. ב90K לא הוחלף שמן גיר, ב115K התחילו הרעידות המדוברות.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי אשכול שמדבר על הבעיה בפורום של הונדה דור 8 בחו"ל.

לפי כותב האשכול הפתרון הוא לעשות פלאשינג לגיר, ולמלא שמן מחדש.

יחד עם זאת ביקרתי במוסך הונדה באשדוד והמנהל אמר לי שזו בעיה מוכרת וצריך לעשות לרכב תהליך שנקרא שפשוף גיר.

הוא אמר לי שהוא מחבר את התיבה למכשיר כלשהו לטובת הכיולים ומחליף שמן (לא את כל השמן) והעלות היא 950 ש"ח.

(3 שעות עבודה)

מישהו יודע לומר לי מה זה שפשוף גיר? ומה ההשפעה שלו לטווח הארוך על הגיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, אותו מוסך מורשה בשפלה שכתבתי עליו בהודעה הקודמת קרא לזה שטיפת גיר, בלי שיפשופים..

יש פה עוד מישהו בפורום שפתח על זה אשכול על ה "שפשוף גיר"

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?482709-%D7%94%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%94-%D7%A1%D7%99%D7%95%D7%95%D7%99%D7%A7-2007-%D7%A9%D7%A4%D7%A9%D7%95%D7%A3-%D7%92%D7%99%D7%A8-%D7%91%D7%9E%D7%95%D7%A1%D7%9A-%D7%9E%D7%95%D7%A8%D7%A9%D7%94

לפי מה שמדובר באשכול משייפים מעט את הגלגלי שיניים\דיסקיות בגיר או משהו כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...