Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק 2007 שפשוף גיר במוסך מורשה?

crazymani
שימו לב! השרשור הזה בן 3991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

לפני כחודש קניתי הונדה סיוויק 2007 בבדיקה שביצעתי בקומפיוטסט התגלה שצריך להחליף תושבת מנוע.

הכנסתי את הרכב למוסך המורשה .יש לציין שהרכב מטופל שם מאז ועד היום, והמוסכניק טען שהתושבת צקינה

לאחר סיבוב על הרכב היועץ טען שצריך לעשות פעולה שנקראת שפשוף גיר והבעיה היא בגיר ולא בתושבת.

יש לציין שהבעיה היתה רעידות בין מהירות 20 ל 30 קמש.

מישהו יודע מזה שפשוף גיר?

----------------------------------------------------

HU:JVC746,COMP FRONT:MOREL HYBRID 6.5,COMP BACK:MOREL DOTECH 6.5,AMPS:TRU S44,TRU S500,SUB:MOREL ULTIMO SC 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שפשוף גיר ? :oops: התכוון לטיפול לגיר (החלפת שמן ?) או לשיפוץ גיר.

בכל מקרה,ממליץ לוותר על המוסך ולפנות למכון גירים אוטומטיים באיזור מגוריך.

כתוב מהיכן אתה בארץ ויוכלו להפנותך למכון גירים אוטומטיים לבדיקה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה הטיפול בוצע כאשר הגיר חובר למכשיר והרכב היה באוויר על הליפט, היה קצת קשה לראות את זה כי זה היה דומה לפעולה של לתת פול גז בניוטרל ואז להעביר ל D , כמו כן הוחלף שמן גיר מקורי.

הטיפול נעשה במוסך אלקס אשדוד. ממליץ בחום. מוסך מורשה הונדה וולוו.

HU:JVC746,COMP FRONT:MOREL HYBRID 6.5,COMP BACK:MOREL DOTECH 6.5,AMPS:TRU S44,TRU S500,SUB:MOREL ULTIMO SC 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין ראשון לשני במהירות של 20 עד 30.

עכשיו פיקס! מעניין אותי מה הוא עשה שם כי הוא הסביר לי שהוא משייף את הדיסקיות משהו כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את אותה התופעה.. הייתי במוסך מורשה הונדה ואמרו לי שזאת תופעה ידועה.. שזה בעיה בקלאץ' הפנימי של הגיר, הוא התישן ובגלל זה הרעידות.

כמה עלה לך הסיפור של התיקון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה בוצע פלאשינג לגיר, ממסרה אוטומטית , לניקויי לכלוך גרדי מתכת שחוקים ושמן בממסרה .

העלות היא כ 500-700 ש"ח .

יש שתי אפשריות לביצוע

http://www.petrotech.co.il/%D7%AA%D7%9B%D7%A9%D7%99%D7%A8-%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%94-%D7%9C%D7%9E%D7%9E%D7%A1%D7%A8%D7%94-%D7%90%D7%95%D7%98%D7%95%D7%9E%D7%98%D7%99%D7%AA-%D7%A4%D7%9C%D7%90%D7%A9%D7%99%D7%A0%D7%92

http://www.petrotech.co.il/מכשיר-לריקון-ומילוי-שמן-גיר-אוטומט

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקלה ידועה, עושים הצמדה בסלד גבוה על מנת לגרום לשחיקה מוגברת בדסקיות, על מנת ליישר את פני השטח בין הדיסקים לפלטות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...