Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עושים אם אין מקור מים זמין?

שימו לב! השרשור הזה בן 2488 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

בדרך כלל בשיטת הדליים או בכל שיטת שטיפה אחרת משתמשים במקור מים שזה צינור בעצם ואני שואל מה עושים במקרה שאין מקור מים חוץ מדליים עם מים? איך אפשר לשטוף את הרכב אלא אם קונים חומר ייעודי לשטיפה ללא מים אם יש דבר כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שיש, כשהייתי בארה"ב קניתי בתחנת דלק שפריצר לניקוי הרכב ע"ב חומר כלשהו ללא כימיכלים(מוצר ירוק הכוונה).

מה שבטוח שזה היה ממש לא נוח.

אלה אם כן, אתה מעביר ניגוב כל יום על הרכב.

ואם היה טיפה אבק על הרכב השפריצר היה נגמר כבר בדטיפה השניה.

Sent from my Le X820 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות מרסס של גינה של 8 ליטר למשל, זה מה שאני עשיתי ביחד עם onr זה חומר יעודי למצבים כאלו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית את השירשור הזה?

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=631094

Sent from my Le X820 using Tapatalk

אני עובד עם השילוב של המשאבה החשמלית וג'ריקן של 25 ליטר בערך עם מרסס ידני כפי שיוליאן ציין, המרסס נועד לסבון..

החיסרון עבורי, שהרכב מונע כל זמן שאני שוטף עם המשאבה החשמלית.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניצור סיטואציה שקוראת: אני שוטף את הרכב בחנייה של הבניין(לא חנייה פרטית ואין מקור ברז או מים/צינור)

למעט שני דליים אין שום דבר אחר, אפשר שלושה דליים אם זה עוזר למשהו

איך שוטפים את הרכב מבלי לשרוט אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החשמל מקומה 7

המיכל אני מעריך בערך 80 ליטר

מספיק לשטיפה ראשונית, פרא וואש, שטיפה של הפרא וואש, ואז שטיפה אחרונה אחרי שיטת 2 דלים, ועוד נשאר איזה 5-7 ליטר

20170614_101701.jpg

20170614_101322.jpg

20170614_112135.jpg

20170614_101731.jpg

עריכה אחרונה על ידי motorishta
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון הכי אידיאלי ללא תלות בכבלים זה הערכת שטיפה 12V.

תקנה בנוסף 2 ג'ריקנים 20 ליטר ואתה מסודר.

גם מה שטוב בערכה כזאת שאתה יכול לשטוף בכול מקום.

יש קצת קטע פיזי בנשיאת הג'ריקנים כי הם שוקלים לא מעט כשהם מלאים עד הסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני עושה הוא ממלא המון בקבוקי מים של 2 ליטר ו-4 ליטר סהכ בערך 20 ליטר.. 10 ליטר שופך לנקיון הראשוני- ואז שיטת 2 הדליים ועוד 10 ליטר מנקה את הסבון. זה המצב ועם זה אני מתמודד קצת מבאס הקטע של המילוי בקבוקים אבל אין ברירה אחרת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרון ללא מים וחשמל זה לחפש ג'ריקנים כמה שיותר גדולים ולקנות מרסס גינה כמה שיותר גדול שתמצא (בהתאם לכמה שאתה מוכן להוציא, בדרך כלל מרסס של 8 ליטר עולה בערך 150 שקל)

תקנה ONR או חומר יעודי דומה, כמובן שלא נשכח את שני הדלאים, הייתי שוטף ככה תקופה מסויימת עד שהחברים קנו אוטו חדש ונידבקו בחיידק אז עכשיו שוטף איתם(אני מספק חומרים והם את הצינור גינה+גרניק:wink:) בקרוב בע"ה חניה פרטית עם מים+חשמל ואז ליבי יהיה שקט XD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2488 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...