Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שטיפת רכב ללא מקור מים זורמים ובלי שקע חשמל - סקירה קצרה למוצר.

שימו לב! השרשור הזה בן 2500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר במכשיר (משאבה) לשטיפת רכב ללא צורך במקור מים זורמים או בשקע חשמל, המכשיר

מתחבר לשקע המצת ברכב ומקבל מים מדלי או ג'ריקן.

דיסקליימר - זה לא ג'רניק, אל תצפו ממנו ליותר מדי.

אחרי שזה נאמר, אפשר לעבור לצדדים החיוביים - המכשיר פשוט מאוד וכל אחד יסתדר איתו ויוכל "לתפעל" אותו בקלות יתרה.

העוצמה אומנם איננה ברמה של ג'רניק (כפי שכבר הוזכר), אך לטעמי היא חזקה מספיק לשטיפת רכב.

בשטיפה הראשונה עם המכשיר השתמשתי בדלי מים כמקור למים עבור המשאבה - הכמות הספיקה להרטיב את הרכב היטב,

אך בשלב הזה כבר נשאר פחות משליש מהמים בדלי.

הפתרון הפשוט ביותר הוא לגשת להום סנטר ולרכוש ג'ריקן של 20 ליטר בעבור 50 ש"ח (אכן לא זול עבור חתיכת פלסטיק, אני בטוח שאם

יש לכם זמן וסבלנות, תמצאו ג'ריקן דומה במחיר זול יותר).

הצינור שמסופק בערכה ארוך מאוד, כך שללא בעיה אפשר להשאיר את המשאבה ואת המיכל (ג'ריקן/דלי) במקום אחד לאורך כל שטיפת הרכב.

בסיום השימוש המשאבה וכל האביזרים נכנסים לקופסה קטנה בגודל של כ 3/4 קופסת נעליים, כך שבהמתנה לשטיפה הבאה

זה גם לא תופס כמעט מקום.

הנתונים הטכניים של המשאבה עצמה, למי שמתעניין:

IMG_20170514_144150_HDR.jpg

הערכה (כוללת פיוז ומחברים ספייר):

IMG_20170514_144128_HDR.jpg

לסיכום - לדעתי מדובר בפיתרון מעולה, בטח ובטח בהתחשב במחיר.

הדגמה קצרה:

קישור לעמוד המכירה של המוצר:

http://www.gearbest.com/other-car-gadgets/pp_575955.html?wid=21&lkid=10788076

קוד קופון (מוריד כמה דולרים מהמחיר): TWITTER

יש משאבות דומות של אותה חברה בגירבסט, חלקן שונות מעט, ניתן לראות כאן:

http://www.gearbest.com/bojin-_gear/?lkid=10788367

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מגניב תודה :)

נראה לי שאזמין לי אחד כזה.

רק דבר אחד שאני רוצה להבין, הכבל של החשמל עובר דרך המטען/דלת אל תוך תא הנוסעים שלך ומתחבר למצת? זה לא הורג את החוט?

עריכה: לא חשוב הזמנתי :p

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרוסאובר יש שקע גם בתא המטען ;-)

תודה על ההמלצה אבל מי שרוצה יש אותה באיבי ב35 דולר כולל המשלוח :)

עם קוד הקופון שצירפתי זה יוצא אותו דבר (ואפילו קצת פחות), אבל כמובן שכל אחד יקנה מאיפה שיבחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בדבר דומה לזה: http://www.ebay.com/itm/12L-Portable-Manual-Pressure-Power-Washer-Hand-Pump-65psi-Sprayer-Brush-Car-Wash-/201915493691?hash=item2f0319ed3b:g:OO0AAOSwuMZZCsP2

לא דורש חשמל.

לחץ מים אומנם לא גבוה, אבל הרבה יותר טוב מדלי ולא גומר את המצבר. כמובן שאני לא משתמש במברשת מוות שבאה בקיט, אלא רק בראש להתזת מים. משתמש בפתרון הזה כבר כמה שנים טובות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כ-3 שנים משתמש בערכת שטיפה 12V.

סך הכול- פתרון מעולה למי שגר בקומות ואין לו אפשרות להשתמש בצינור מים\ גרניק.

לחיוב- אחלה זרם לשטיפת הרכב.

הבעיה- המשאבה הזאת שואבת מים והמים נגמרים מהר.

הפתרון- לקנות ג'ריקנים בהום סנטר בעלי קיבולת 20 ליטר.

אני משתמש ב-3 ג'ריקנים בשביל לשטוף כמו שצריך את הרכב.

ג'ריקן 1- שטיפה\ הרטבה ראשונית של הרכב.

ג'ריקן 2+3- שטיפה סופית של הרכב מסבון.

ג'ריקן 3- נשאר עוד קצת מים והם מעולים לשטיפת ג'אנטים.

דרך אגב, יצאו משאבות חדשות.

המשאבות החדשות חזקות מאוד 120W.

שואבות מים 15 ליטר לדקה.

המחיר שלהם יקר, בסביבות 350-400 ש"ח.

זאת הרכישה הבאה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לקחתי ג'ריקנים של אוריאה , זרוקים בתחנות הדלק, זה ג'ריקן של 10 ליטר. נוח לאחסון.

משתמש בשתיים כאלה ודלי של 6 ליטר בערך.

דלי - שטיפה עם סבון על כל הרכב .

זה קצת מקציף ונוח לעבור על הרכב בחלקים. שפריץ סבון,ניקיון עם ספוג.. שפריץ סבון, ניקיון עם ספוג וכו'

ג'ריקן 1 - שטיפת הסבון.

ג'ריקן 2 - שטיפת ג'נטים וכל המגבות.

אני משתמש במשאבה כשהרכב מותנע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לשאול, מאיפה אתם ממלאים מים? מהבית? או מהחדר זבל? 20 ליטר זה המון! ועוד 20 ליטר כפול 3 זה בכלל המון! איך אתם סוחבים את זה לאוטו? לא שאני עצלן או משהו גם אני שוטף לבד אבל זה חתיכת פרויקט אשמח לשמוע טיפים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בדבר דומה לזה: http://www.ebay.com/itm/12L-Portable-Manual-Pressure-Power-Washer-Hand-Pump-65psi-Sprayer-Brush-Car-Wash-/201915493691?hash=item2f0319ed3b:g:OO0AAOSwuMZZCsP2

לא דורש חשמל.

לחץ מים אומנם לא גבוה, אבל הרבה יותר טוב מדלי ולא גומר את המצבר. כמובן שאני לא משתמש במברשת מוות שבאה בקיט, אלא רק בראש להתזת מים. משתמש בפתרון הזה כבר כמה שנים טובות.

12 ליטרים מספיקים כדי לנקות רכב?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר קומה ראשונה אז אין לי בעיה עם השינוע. וגם בגלל זה אני מעדיף להשתמש בג'ריקן של 10 ליטר, נוח לאחסון ושינוע.

גם 12 זה מספיק, אבל לא הכי נוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דורש חשמל.

תוכל בבקשה להעלות סרטון של הביצועים של זה? שנוכל להתרשם מהאופציה הזו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטף את הרכב עם מוצר דומה כבר כמעט 3 שנים, יש אפשרות כיוונון בראש מזרם חזק ודק ועד התזה רחבה ועדינה.

בזרם החזק מוריד יופי בוץ מבתי הגלגלים אחרי נסיעת שטח בבוץ, אך לפני שאומרים ג'ק רובינסון נגמרים המים במיכל.

לגבי השאלה על פגיעה בחוט החשמל, אז החוט חשמל לא נפגע מהדלת ואין בעיות.

ממלא שני מיכלים של 20 ליטר ונוסע למגרש כורכר חולי ומוצל, כך שאני לא מטנף עם בוץ את המגרש חניה בבנין.

גם אם הרכב לא עם בוץ מעדיף לנסוע למגרש ריק, שבו אף אחד לא פתוח עליך זוג עיניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמש בזה כבר יותר משלוש שניה, מבסוט עד השמיחם.

משתמש בג׳ריקן של 20 ליטר+ דלי של כ13 ליטר, סהכ כ30 ליטר לשטיפה.

הכבל לא נפגע מסגירת הדלת.

ממלא או בתחנת דלק או מהבית ויש מעלית, לגבי נשיאת הציוד והמים והכל אני ממליץ על עגלת שוק או עגלה שנמכרת באיקאה בכ60 שקל, ממש נוח ושימושי.

מוצר מושלם לאלו שאין להם גישה לצינור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי לפני כשנה את המוצר, השתמשתי בו כמה פעמים ומאז הוא זרוק במחסן.

בהתחלה הוא נוח (בהשוואה לדליים) אבל אחר כך שמים לב לזה שהעוצמה לא מספקת והזרם בקושי מוריד סבון מהרכב. שלא נדבר על כל הלוגיסטיקה - 2 ג'ריקנים 20 ל' כל אחד + דלי + ציוד. מתפלא על מי שמספיק לו ג'ריקן אחד ודלי. לי 2 ג'ריקנים לא מספיקים לשטיפה נורמלית (שטיפה ראשונית, ריסוס גלוריה, שטיפה, קרצוף סבון, שטיפה וג'אנטים).

חשוב לשים לב, לעבוד עם המכשיר כשהרכב מונע. זולל חשמל.

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...