Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט אבאו ואופל קורסה שנתון 2008

dorban3
שימו לב! השרשור הזה בן 2596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבנתי ששתי הרכבים זהים מבחינת המנוע. מדובר במנוע GM - 1.4L .

לא הבנתי למה יצא שם רע כל-כך לאבאו ושם דיי טוב לקורסה. אני מעוניין ברכב ידני ומצאתי עד עכשו רק שברולט אבאו ידנית בשנתון 2008. האם האבאו אופציה טובה כרכב ידני? או שבאמת הרכב לא אמין

אני מחפש רכב חסכוני בדלק ואמין לנסיעות עירוניות שאוכל לטפל בו באופן עצמאי ולא במוסך עד כמה שאוכל.

מנוע ה-ecotec של GM הוא מנוע עם 16 שסטומים עם 94 כ"ס. האם הרכב סוחב/זריז כמו הנתונים היבשים שלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות ברמת הבטיחות השברולט זה פחנוע קוריאני שלא הייתי מסיע בו את היקרים לי והאופל זו עוצמה גרמנית.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוצמה גרמנית במיטבה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=622264

לשאלתך, כנראה שיונדאי גטס. לא עוצמה גרמנית, לא הכי חסכוני בעולם, אבל פשוט, אמין יחסית ויעשה את העבודה. לא GLF, אם אפשר (בשביל הבטיחות).

למיטב זכרוני, לאבאו ציון ריסוק ביזיוני. מוזמן לחפש ב-euroncap.

אם תגדיר תקציב, אולי יפתחו עוד אופציות מעניינות. בתקציב של 20 למשל כבר אפשר לדבר על קליאו דור 3, שתהיה חדשה ואמינה יותר, וגם הרבה יותר בטיחותית.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...