Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלקים לטיפול לרנו קליאו III ידנית 1.2 מודל 2012

ronaldo17
שימו לב! השרשור הזה בן 2588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני מאזור חיפה אך בשבוע הבא אני אהיה במרכז ורוצה לקנות חלקים לטיפול לרנו קליאו:

1. שמן

2. מסנן שמן

3. מסנן אוויר

4. מצתים

חשוב לי לקנות חלקים מקוריים ואיכותיים, אשמח לשמוע המלצה היכן ניתן לקנות אותם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרנו שלי קניתי חלפים אצל אבי חלפים (אתר JustMotor) מגיע הבייתה עם שליח שעולה משהו כמו 40 שקל, שמן השתמשתי ביורול plx5w0 עולה 100 שח ל 5 ליטר מתאים לתקן של רנו rn0710, הוא גם מוכר פילטר שמן מקורי משהו כמו 60 שקל ואת שאר המסננים והמצתים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרנו שלי קניתי חלפים אצל אבי חלפים (אתר JustMotor) מגיע הבייתה עם שליח שעולה משהו כמו 40 שקל, שמן השתמשתי ביורול plx5w0 עולה 100 שח ל 5 ליטר מתאים לתקן של רנו rn0710, הוא גם מוכר פילטר שמן מקורי משהו כמו 60 שקל ואת שאר המסננים והמצתים.

לאיזה דגם רנו קנית את החלקים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם, גם אני נכנסתי לחפש חלקים לאיביזה החדשה באתר הזה, והרבה חיפושים לא הניבו תוצאות בכלל,

אתם בודקים מלאי טלפונית? כי נראה שהאתר לא פעיל, או לא מעודכן..?

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי את החלקים לרנו סניק, זה רכב שעוד פחות נפוץ מהקליאו אבל לא הייתה ב JUSTMOTOR בעייה של חלקים, אפשר ליצור איתו קשר דרך מערכת המסרים של הפורום , פלאגים קניתי מ EBAY זולים משמעותית עד חצי מחיר מהארץ, יש אתר נוסף באנגליה ששולח חלקים מקוריים של רנו לארץ לפי מקט שקניתי אצלו מספר פעמים

נקראים

http://www.allcarpartsfast.co.uk/ שמנים לא ניתן לקנות שם אבל פילטרים ואטמים כן,ובמחירים זולים יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקנייה מחו"ל של חלקים כדוגמת מסנן אוויר, מסנן מזגן, מסנן שמן, מצתים (ללא נוזלים/שמנים) מאיזה סכום עליי לשלם מכס?

והאם זה אפשרי / חוקי או שיש מצב שזה יעצר איפשהו בארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם, גם אני נכנסתי לחפש חלקים לאיביזה החדשה באתר הזה, והרבה חיפושים לא הניבו תוצאות בכלל,

אתם בודקים מלאי טלפונית? כי נראה שהאתר לא פעיל, או לא מעודכן..?

האתר פעיל לא תמיד הכל משוייך. דבר איתם בווצאפ שמופיע באתר\תתקשר. תשאל מה יש במלאי ואם יש הם ישייכו את זה לרכב שלך באתר (תגיד להם שזה לא מופיע).

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקנייה מחו"ל של חלקים כדוגמת מסנן אוויר, מסנן מזגן, מסנן שמן, מצתים (ללא נוזלים/שמנים) מאיזה סכום עליי לשלם מכס?

והאם זה אפשרי / חוקי או שיש מצב שזה יעצר איפשהו בארץ?

מישהו???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מכס על חלקי חילוף אם הם נשלחים בדואר רגיל ולא דרך חברות שילוח ולא עוברים את ה75 דולר.

מן הסתם חלקים שנמצאים בשחרור המהיר כמו מסננים.

מה כן יכול לעצור?רפידות,דיסקים,משולשים וצירייה בקיצור חלקי בלימה והיגוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוטל נוהל שחרור מהיר, לידיעתכם.

פורסם פה בעבר נוהל חדש. אני לא מול מחשב וקשה לחפש. אנסה בהמשך.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב מחו"ל קצת קשה להביא כי המשלוח יקר וכנראה שאם ייתפס בארץ עלות המסים תהיה גבוהה.

האם יש חנות בארץ מלבד JUST MOTOR שבה ניתן לקנות את חלפים מקוריים כדוגמת, פילטרים, מצתים, שמנים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם שקונים מקורי בחנויות בארץ משלמים מחירים שקרובים למחירי היבואן. מחירי החלקים התחליפיים נגזרים ממחיר החלק המקורי או שיש תחרות חזקה בגזרת החליפי.

אצל קרסו המחירים מוגזמים ושווה לרכוש מחו״ל את החלקים.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...