Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול כולל :רנו קליאו 2012 ידנית +טיימינג

coolem1987
שימו לב! השרשור הזה בן 2571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכל חברי הפורום,

לאחרונה רכשתי רנו קליאו אקסטרים 2012 ידני ( 1149 סמק )

והאוטו לא עבר יותר מידי טיפולים (ברקסים גבוליים ,צמיגים גמורים , לא עשה טיימיניג ועוד )

בנוסף בעוד שבועיים נגמר הטסט טסט.

רציתי לקבל המלצות על ברקסים טובים וצמיגים(באזור המרכז ) .

לגבי הטיימיניג ראיתי בפורום על מישהו שהמליץ על אתר עם חלפים מקוריים (ערכה קומפלט של מחזירי שמן משאבה ורצועת טיימינג )השאלה אם אני מביא את החלפים מי עושה את העבודה (כי אני מניח שמוסך לא יהיה מוכן לזה ) ומה טיב העבודה ?

בנוסף הרכב עשה רק 63 אלף קילומטר עד כמה זה משפיע על הטיימיניג והאם כדאי להחליף כבר עכשיו או אפשר לחכות עם זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טיימינג עושים כול 4 שנים או 120 אלף.

לכן אתה חייב לעשות טיימינג זה משהו שלא הייתי דוחה.

רפידות של רמסה עלו לי כולל עבודה 300 שקל במוסך.

אם יש לך מוסך שאתה סומך עליו אתה יכול לבדוק איתו אם אתה יכול להביא חלפים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיימינג עושים כול 4 שנים או 120 אלף.

לכן אתה חייב לעשות טיימינג זה משהו שלא הייתי דוחה.

טיימיניג כול 4 שנים לא 5 ?

יש לך המלצות למוסכים במרכז בנושא של טיימינג וכדומה ?

מה הסדר גודל של החלפת טיימינג ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כול 4שנים לפי חוברת הטיפולים או 120 אלף.

במרכז לא יודע.

במוסך רגיל טיפול גדול כולל טיימינג עולה כ 2000 שקל ביבואן כ 4300 עם משאבת מים מקורית.

מציע לקרוא את השירשור שלי על הרכב ויש שם גם קבלה עם כול המחיר בדיוק לטיפול שאתה צריך:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?614293-%D7%94%D7%AA%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%AA%D7%99-%D7%91%D7%A6%D7%A8%D7%A4%D7%AA%D7%99%D7%99%D7%94-%D7%A8%D7%A0%D7%95-%D7%A7%D7%9C%D7%99%D7%90%D7%95-2012-%D7%99%D7%93%D7%A0%D7%99%D7%AA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב לכל חברי הפורום,

לאחרונה רכשתי רנו קליאו אקסטרים 2012 ידני ( 1149 סמק )

והאוטו לא עבר יותר מידי טיפולים (ברקסים גבוליים ,צמיגים גמורים , לא עשה טיימיניג ועוד )

בנוסף בעוד שבועיים נגמר הטסט טסט.

רציתי לקבל המלצות על ברקסים טובים וצמיגים(באזור המרכז ) .

לגבי הטיימיניג ראיתי בפורום על מישהו שהמליץ על אתר עם חלפים מקוריים (ערכה קומפלט של מחזירי שמן משאבה ורצועת טיימינג )השאלה אם אני מביא את החלפים מי עושה את העבודה (כי אני מניח שמוסך לא יהיה מוכן לזה ) ומה טיב העבודה ?

בנוסף הרכב עשה רק 63 אלף קילומטר עד כמה זה משפיע על הטיימיניג והאם כדאי להחליף כבר עכשיו או אפשר לחכות עם זה ?

היי, גם אני בדיוק באותו הסרט עם אותו הרכב, 2012, נרכש לפני שבועיים, צריך לעשות טיפול טיימינג.

לגבי החלפים, אשמח אם תגיד לי מהיכן אתה מתכוון לקנות כי גם אני רוצה לקנות את החלפים בעצמי ולבצע את החלפת הטיימינג בעזרת חברי הכנופייה ואם לא ייסתדר אז במוסך שייקח רק על עבודה.

אם זה בארץ אפשר אפילו לקנות ביחד ולראות אם תצא איזה הנחה בקנייה גדולה יותר, דבר איתי בפרטי אם רלוונטי.

מדובר ברצועת טיימינג, רצועת מנוע, מותחנים, משאבת מים ומי קרור, נכון? כי אני כבר הלכתי לאיבוד עם כל המונחים הללו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

yulianx

קודם כול שלך נראית מעולה איך עשית את התיקוני צבע וכול השריטות הקטנות ?כי יש לי מלא כאלה ...

דבר שני

מה אתה ממליץ בנושא של מערכת רוצה להשאיר את המקורית שיהיה לי שליטה מההגה רק להחליף את הרמקולים המזעזעים שמגיעים עם הרכב

:smile:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי תיקונים קניתי את הערכה הזאת:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?612773-%D7%A1%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%A8-%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8-COLOR-N-DRIVE

מקדימה החלפתי את הרמקולים,פירוק פשוט מאוד כי הגריל פשוט נשלף עם הציפורן,אני התקנתי גם מגבר עם סאב והחלפתי לרדיו דיסק עם USB אך וויתרתי על השליטה מההגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשאלתי בפרטי לגבי מקטים של הטיימינג,כיוון שאולי בעתיד תהיה שאלה דומה אני מפרסם פה את המקטים:

משאבת מים מקורית: RE210101832R עלות החלק:700 ש"ח,לפני הנחה:739.

סט טיימינג מקורי: RE7701476745 עלות החלק:600 ש"ח לפני הנחה:631.

סט מותחן מקורי: RE7701478934 עלות החלק:362 ש"ח,לפני הנחה:381.

היבואן נתן הנחה על החלפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשאלתי בפרטי לגבי מקטים של הטיימינג,כיוון שאולי בעתיד תהיה שאלה דומה אני מפרסם פה את המקטים:

משאבת מים מקורית: RE210101832R

סט טיימינג מקורי: RE7701476745

סט מותחן מקורי: RE7701478934

יוליאן, כרגיל תודה על המענה והתשובות המהירות שלך.

האם אלו כל הדברים שצריך או שגם רצועת מנוע, רצועת אביזרים, פולי וכו'?

אני מדבר על טיימינג קומפלט, לא חלקי.

עריכה אחרונה על ידי ronaldo17
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל בהודעה מספר 4 שלי,פירסמתי שם את לינק לסיקור הרכב ושם מופיעה חשבונית עם כול מה שצריך לטיפול הגדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי תיקונים קניתי את הערכה הזאת:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?612773-%D7%A1%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%A8-%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8-COLOR-N-DRIVE

מקדימה החלפתי את הרמקולים,פירוק פשוט מאוד כי הגריל פשוט נשלף עם הציפורן,אני התקנתי גם מגבר עם סאב והחלפתי לרדיו דיסק עם USB אך וויתרתי על השליטה מההגה.

האם פירוק הגריל והרמקול לא דורש פתיחה של כל הדלת?

והאם הרמקולים הם PLUG & PLAY או שיש צורך בחיווטים כלשהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדלתות הקידמיות לא צריך לפרק את הדיפון,אתה עם הציפורן יכול להוציא את הגריל,תכניס את הציפורן ברווח בין קצה הגריל לדיפון ותיראה שהוא זז ומתרומם.

מאחור משום מה צריך לפרק את הדיפון.

לרמקולים מקדימה לא צריך תושבת מיוחדת.

לרדיו דיסק עשו לי חיבור חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...