Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בצרפתייה - רנו קליאו 2012 ידנית

yulianx
שימו לב! השרשור הזה בן 2606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"טוב,אין מה לעשות אתה צריך שיהיה לך גם רכב" אמרה אישתי את המשפט שכול אחד רוצה לשמוע,רכב שלי,שרק אני נוהג עליו,אחח חזרנו לימי הפיאט פנדה שלי.

מה מחפשים?

התקציב ההתחלתי היה באזור ה10 אלף,גיר ידני,חיסכוני,אמין,סופר מיני וזהו.

במהרה הבנתי שצריך לעלות מעט את התקציב לאזור 15-20 אלף למשהו נורמלי ויחסית שמור.

האופציות שחיפשתי יונדאי גטס,פיגו 206,פולו וגרנדה פונטו. גטס ידנית קשה מאוד למצוא ברמות גימור שהם לא GLF ושהיו גם שמורות,206 גם לא היה משהו מעניין,פולו יחסית יקרה לשנתון,וגרנדה מצאתי רק 1.2 ולא את ה1.4.

חשבתי שיהיה לי זמן לחפש לאט לאט אבל בעקבות אילוצים הייתי צריך להזדרז,התחלתי לבדוק מה יש בגיזרת ה25 אלף וזה כבר היה תקציב סופי מבחינתי,ראיתי שהספארק אפשר להכניס לתקציב,וזה מצוין כי אני אוהב את הרכב.

ואז נתקלתי במודעה בפורום,חבר פורום benj פירסם רנו קליאו,2012,יד 2,קמ של 35 אלף,היסטורית טיפולים,שמורה אבל... 33 אלף,הרבה מעל התקציב שלי,דיבור עם האישה כי אולי באמת יש פה מציאה,והתחלתי לדבר איתו,מתברר שאחיו שהוא גם חבר פורום edanj מתעסק עם המכירה. "30 אלף מחיר אחרון" רשם,וכך מצאתי את עצמי רוכש:

359himw.jpg

בדרך לרנו עוצרים באינפיניטי

2e0nsiq.jpg

עידן לפני הפגישה שלח לי היסטורית טיפולים,צילום רישיון,תמונות של 2 שיפשופים עיקרים,ממש שקיפות מלאה כמו שצריך.

יום שישי,אני ואישתי בדרך להרצליה לסוכנות אינפינטי,עידן מסתבר מנהל מכירות של אינפיניטי והרכב ממתין לי בחניון שלהם.

נכנסים ועידן פוגש אותי,נכנסים למשרד,מציע לשתות,מדברים, ממש יש הרגשה כאליו אני הולך להזמין איזו אינפינטי.

לאחר מכן יורדים לחניון ואני בודק את הרנו,אין הפתעות כול התמונות של נזקים קוסמטים אני כבר מכיר,בפנים באמת הכול שמור,גם חיצונית המצב טוב מאוד למעט אותם 2 שיפשופים.

מניעים ועושים סיבוב,אני מתרשם לטובה וחוזרים חזרה. "זה שלי" אני אומר לעידן ומצביע על הרנו,לחיצת יד ועולים למשרד לזיכרון דברים.

בדרך עידן אומר,שאנחנו לא ניסע על הרנו לדואר אלא על משהו מעניין יותר,אינפינטי Q50,מעולה!

אז כן, ככה מצאתי את עצמי נוהג באזור הרצליה פיתוח על אינפינטי,ואיזה רכב זה.. שקט,חזק,מפואר באמת תענוג,לזה אני קורא חווית קניה!

s5kd21.jpg

2m2w3a0.jpg

אבל כמו תמיד לא הכול ורוד,נוסעים לדואר מסוים והוא סגור,טוב ניסע למרכזי עידן אומר,מעולה לא שאני מתלונן לנהוג עוד על האינפינטי,אבל סניף דואר מרכזי של הרצליה בשישי,זה לא סניף דואר של מעלות.

מפוצץ!! אנשים,לפי המספר אנחנו צריכים לחכות לפחות 45 דקות. ואז כניראה סימן משמיים מישהו נותן לנו פתק עם מספר שקיצר לנו זמן המתנה ל10 דקות בלבד,ואז מתברר שהעברת בעלות עושים רק במזומן ולא באשראי,לי אין מזומן,מסתכל על עידן ובמזל גדול הוא מוצא כסף ומשלם. אם זה לא סימן שאני צריך לקנות את הקליאו אני לא יודע מה כן.

וזהו,עידן צייד אותנו עם 2 בקבוקי שתיה,כובע מתנה,מחזיק מפתחות ויצאתי עם המפתחות של הרנו מסוכנות אינפינטי.:wink:

TOP GEAR YULIAN

החלטתי גם הפעם להציג את הרכב ע"י סיקור וידיאו,לדעתי זה יתן מידע טוב יותר ,מאשר מלל.

ישור קו

מבחינת ישור קו היה צריך לעשות לרכב טיפול גדול שכולל גם טיימינג,הצעת מחיר ראשונה כ 3 אלף שקלים, במורשה יבואן,ההורים פה תגברו אותנו כלכלית ונתנו אלף שקל מתנה ונתתי אור ירוק לטיפול.

במהלך היום מתקשרים ואומרים שצריך להחליף גם משאבת מים וכמובן רפידות בלמים קידמיות,לגבי המשאבה אמרתי אוקי,אבל רפידות אמרתי בנתיים לא להחליף כי רציתי לבדוק בעוד מקום אם באמת יש צורך.

המחיר הסופי מאוד יקר 4300 וההורים שוב פעם תגברו בעוד אלף שקל כך שבפועל זה עלה לי 2300.

בעת קבלת הרכב שמתי לב שצריך ממש לחוץ על הבלמים,אך מיהרתי לעבודה. החשד שלי היה שלא נוקז אוויר טוב,אסף מהכנופיה שהתכתב איתי גם אמר שכניראה,יום למחרת חזרתי וכן לא ניקזו טוב אוויר,הייתי מצפה שכזה דבר כן יבדק לפני המסירה.

הרכב טופל במוסך הנעות בכרמיאל:

20ia0kx.jpg

קיבלתי המלצות על מוסך המרכזי בכרמיאל שמטפל בכול הרכבים על מנת לבדוק אם באמת יש צורך בהחלפת רפידות.

ואכן זה מה שראיתי:

sw4952.jpg

החלטתי להחליף,במורשה יבואן רנו 450 שקל,פה רפידות של רמסה יצאו הרבה יותר זול:

2hnarrt.jpg

פנסים:

הפנסים היו צהובים ולכן הוזמנה ערכה:

לפני:

ix7414.jpg

אחרי:

2i6ja6q.jpg

שיפשופים:

לפני:

35879cw.jpg

אחרי:

ux8w2.jpg

לפני:

2824490.jpg

אחרי:

riulxc.jpg

סאונד:

לרנו מי שמכיר יש רדיו דיסק פשוט מאוד,לכן שידרגתי לרדיו דיסק עם USB,החלפתי רמקולים,מגבר,סאב.

סך העלות פה היא כ:2200 שקל

ביטוח:

הצעה ראשונית הייתה 3600 למקיף+חובה,בחרתי לעלות את השתתפות עצמית והמחיר הסופי היה 2900 לחובה+מקיף.

צריכת דלק:

הרכב נוסע במסלול 80/20 לטובת בין עירוני,אך גם בעיר וגם בין עירוני הוא מסלול הררי,רוב הנסיעות ללא מזגן והרנו השיגה 1/16 שזה לדעתי יפה מאוד לכביש כזה.

זהו,מקווה שהסיקור יהיה מועיל ומעניין כמובן שאלות,הערות הארות יתקבלו בברכה.

6yyxjr.jpg

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תתחדש!

כמה תיקונים: הקליאו III נמכרה עד 2013.

המערכת המקורית אמנם נשמעת זוועה, אבל היא ממש לא מערכת משנות ה-80, יש מקום לדיסקים ויש AUX, אי אפשר לצפות להרבה ברכב במחיר כזה. וזאת כניסת RCA (זה AUX) ולא יציאת RCA. לגביי המערכת - לרוב אתה יכול להוסיף מודול שליטה מההגה אם תרצה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה שהמערכת ניראית כמו משהו עתיק,אין שום תצוגה,אפילו ברדיו דיסק של 150 שקל יש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה צריך את התצוגה אם יש את התצוגה העליונה?

אגב, אתה אופטימי לגביי כביש 6, 1:18 גם בלי מזגן לא הצלחתי להוציא, 120-130 קמ"ש די רועשים ברכב הזה והמנוע מסתובב על 4000 סל"ד בערך, חסכוני זה לא וגם די רועש.

אם כבר מערכת, זה משהו שחשבתי לעשות בקליאו שלי. אם הייתי נשאר איתי זה משהו שהייתי שם, המקורית נשמעת רע. אני החלפתי את הרמקולים המקוריים בקומפוננט בסיסי מקדימה ומגש אחורי שנבנה במיוחד לרמקולים במידה 6X9, זה היה נשמע הרבה יותר טוב. (עדיין לא מדהים אבל שיפור משמעותי)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי אין כבר תצוגה של השירים בגלל ההחלפה,אבל עדיין הרדיו דיסק ניראה מאוד מאוד פשוט,אבל עזוב תצוגה,הכי הפריע לי שאין USB.

אכן לנסוע 120-130 זאת תהיה חוויה רועשת,אבל לדעתי אם נוסעים 100-110 יכול להיות,עוד שבועיים אני נוסע לאילת ואז אפשר יהיה לבדוק זאת,היא לא תהיה ספייס סטאר אבל אמורה להיות צריכה טובה.

אני מקדימה גם החלפתי לרמקולים טובים יותר של KICKER ,במקום 6*9 העדפתי לשים סאב.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,כמה ימים לפני אני ואבא שלי פינקנו את הקליאויים באוטם צבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מושך יותר מידי בעליות,ושוב,רוב הזמן ללא מזגן,אך המבחן האמיתי היה עוד שבועיים לאילת שאז כן יהיה עם מזגן,הספייס יכולה לעשות 1/22 בערך,מעניין כמה הרנו.

לגבי אסף,כבר דיברתי איתו ובהחלט שנה הבאה אני אפגש איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקדימה גם החלפתי לרמקולים טובים יותר של KICKER ,במקום 6*9 העדפתי לשים סאב.

אני חיפשתי משהו זול, כי לא רציתי להשקיע הרבה ברכב, אז שמתי מקדימה קומפוננט בסיסי מאוד (JBL CS-5C) ו6X9 של פיונייר מאחור.

התקנתי את זה ביחד עם המפקד שלי מהסדיר, בנינו מגש מיוחד לחלק האחורי כדי לא לקדוח על המקורי, את האמת, יצא יפה וגם יצא לי זול כי לא שילמתי לבעל מקצוע.

ברור לי שאם הייתי נשאר עם הרכב הייתי משקיע במערכת נורמלית, שם מקדימה מערכת טובה, קומפוננט 6.5 (עם טבעת התאמה כמובן), בידוד בדלתות, מגבר טוב וסאב נחמד. את האמת ש2200₪ זה לא הרבה.

בסוף את כל זה שמתי ב-500. :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ איך הנוחות של הרנו בהשוואה לספייס?

הקליאו יותר מהנה לנהיגה?

המושבים ברנו הרבה יותר טובים,עם תמיכה טובה יותר,גם זווית גילגול עדיפה בהרבה. מה שכן הספייס זריזה יותר.

תתחדש! מחיר מעולה לרכב בן 4.

אכן בגלל השם,אם היו קוראים לה יאריס המחיר היה בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...