Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטי קאר - רכב לפי שעה וקארספורום מוציאים אתכם לדייט עם מרצדס CLA

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ארוחה ראשונה אצל ההורים של החברה? פגישת מחזור? מגיעים לסגור עסקה? מה דעתכם לעשות את זה במרצדס CLA חדשה?

אנחנו שמחים להכריז על פעילות גולשים חדשה יחד עם חברת שיתוף הרכבים סיטי קאר. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לכתוב לנו למה אתם אלו שמגיעות להם 5 שעות במרצדס CLA חדשה.

את הסיפורים והסיבות שלכם תוכלו להעלות כאן בשרשר ומתוכם נבחר חמישה שיעלו לסבב ההצבעות של כלל הגולשים. שני הגולשים בעלי כמות ההצבעות הגבוהה ביותר יזכו כל אחד במרצדס CLA שתעמוד לרשותם ל-5 שעות.

אודות סיטי קאר:

חברת סיטי קאר מעניקה שירות שיתוף רכבים ״car sharing״

רכבי החברה חונים בתחנות קבועות ברחבי העיר נקיים ומתודלקים.

מנויי השירות מקבלים גישה לרכבים באמצעות צ׳יפ אלקטרוני המקודד על שמם.

צריך רכב לשעה שעתיים או יומיים? בצע הזמנה טלפונית פשוטה, גש לרכב בשעת ההזמנה, פתח אותו באמצעות השלט וסע לשלום.

מחיר השירות נע בין 5 ל-19שקלים לשעה (בהתאם למסלול ולתעריף בשעות נבחרות) + 1.6 שקלים לק״מ כולל דלק (קיימים מסלולים נוספים).

לאחרונה השיקה החברה מחלקת רכבי יוקרה, הכוללת בין היתר רכבים כמו מרצדס CLA ב-79 שקלים לשעה או 790 שקלים ליום.

האותיות הקטנות:

השכרת הרכב מותנית בכך שהנהג יהיה מעל גיל 24 ובעל וותק של מעל שנתיים רישיון.

לא כולל שבתות וערבי חג

כרטיס אשראי כביטחון

הנסיעה מוגבלת ל-100 ק"מ

לאתר החברה

2.jpgCLA.jpgLOGO.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כי בזמני הפנוי אני מנחה מפגשים בהתנדבות בהם אני מסביר על תחום המשכנתאות, ויהיה נחמד לדמיין כאילו אני בנקאי עשיר ומצליח ליום אחד XD

מה גם שאני תמיד מעלה סקירות מפורטות לאללה ככה שכולם יהיו שותפים לחוויה...

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר נשמע מגניב, זה יותר זול ממונית נראה לי. אבל לא הבנתי בקשר להחזרה של האוטו, אני משאיר אותו איפה שסיימתי לנסוע או שצריך להחזיר למקומות ספציפיים?

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגניב ובהצלחה.

מרצדס או לא מרצדס - אין תחליף לריו 1.2 ליטר ידני.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

disco אכן שגריר למופת.

את הרכבים שלכם אני רואה הרבה בירושלים כשהם ממוקדים לקהל החרדי.

ושוב לשאלה שלמעלה, לאחר שסימתי להשתמש ברכב אני צריך להחזיר אותו למקומות הקבועים או שאני יכול להחנות אותו בכל מקום?

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי רוצה לזכות לקבל את הרכב הזה ל5 שעות רק כדי לתת לאבא שלי את ההזדמנות לנהוג בו

הוא תמיד מדבר על כמה שהיה רוצה רכב יוקרה וכמה שמאז שהיה צעיר חלם לנהוג על רכב בסגנון אך מעולם לא יצא לו מכיוון שאין לו האפשרות.

ככה שזה סוג של מתנה ממני אליו וזה יוכל להיות מושלם.

בכל מקרה, סחטיין על היוזמה, לא מובן מאליו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע לי כי אני:

נהג מעל גיל 24, בעל וותק של מעל שנתיים רישיון, לא נוהג בשבתות וימי חג, יש לי כרטיס אשראי כביטחון ולא נוהג מעל ל100 ק"מ ביום.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שמח לקבל את הרכב כי מעולם לא נהגתי על רכב חדיש, ובטח שלא על מותג יוקרתי כמו מרצדס.

למען האמת גם אם לא אזכה נראה לי אשתמש בשירות שלכם, תמיד רציתי לנהוג על רכב חדיש וזאת ההזדמנות הכי זולה.

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה פרסומת,

לגבי ההחזרה, כן צריך להחזיר את הרכב לאותה תחנה שממנה לקחת אותו, בבני ברק ובירושלים (באזורים החרדים) יש המון תחנות.

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...