Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפשת צמיגים איכותיים מידה 195/65/15

sara1988
שימו לב! השרשור הזה בן 3254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הלכתי לצמיגיה וביקשתי להחליף 2 צמיגים(לטויוטה קורולה 2009), המוכר הציע לי צמיגים זולים של הסינים והוא אמר שישנם גם צמיגים איכותיים אבל יחסית יקרים 2 צמיגים בסביבות 700-800 שקל.

ביקשתי ממנו דאנלופ או Kleber והוא אמר לי שיש הרבה סוגים ואיזה אני רוצה לא ידעתי מה לענות לו.. מה זאת אומרת הרבה סוגים? ואיזה אתם ממליצים?

אם יש לכם עוד חברה טובה של צמיגים אשמח שתציינו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרה שלום רב,

באתר טייר-קלאב תוכלי למצוא מגוון רחב של צמיגים במידה זו.

אם תצייני מה תקציבך, מה דרישותייך מהצמיג ומה כמות הנסיעה השנתית שלך, אוכל לייעץ לך לגבי דגם ספציפי.

בינתיים את מוזמנת להתרשם ממגוון המותגים והדגמים בלינק הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרה שלום רב,

באתר טייר-קלאב תוכלי למצוא מגוון רחב של צמיגים במידה זו.

אם תצייני מה תקציבך, מה דרישותייך מהצמיג ומה כמות הנסיעה השנתית שלך, אוכל לייעץ לך לגבי דגם ספציפי.

בינתיים את מוזמנת להתרשם ממגוון המותגים והדגמים בלינק הזה.

התקציב שלי לשני צמיגים 700 שקל מקסימום, הדרישות שהצמיג יהיה אמין יחזיק לי הרבה זמן (נסיעה שקטה וחלקה) נוסעת בשנה 10000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב שלך בהחלט סביר לשני צמיגים,

בעלות של 326 ש"ח לצמיג, תוכלי לרכוש את הפאלקן ZE-914,

צמיג חסכוני, רך ונוח, בעל ביצועי בלימה מעולים בכביש רטוב ואורך חיים גבוה.

בנוסף, תקבלי מאיתנו גם מתנה - Dream Card בשווי 100 ש"ח לקניות ברשתות קבוצת FOX.

אם יש לך עוד שאלות, אשמח לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההזמנה נעשית דרך האתר או המוקד הטלפוני והצמיגים נשלחים לאחת הפנצ'ריות שלנו ברחבי הארץ.

יש לנו בפנצ'ריות גם באיזור הצפון, הצמיגים נשלחים לשם תוך יום עסקים מביצוע ההזמנה.

המחירים כוללים הכל - איזון, התקנה ומע"מ ותקפים להזמנה דרך האתר או הטלפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור יבואני המותג, הדגם הזה במידה הזו מאד פופולריים ולכן יש תחלופה מאד גבוהה של מלאי.

ההתחייבות שלנו היא צמיגים עד גיל שנה, לרוב זה הרבה פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הפאלקן וגם ה-Toyo שניהם מותגים יפנים ושניהם קיבלו אותם ציונים לפי התיוג האירופאי.

ה-Toyo מיוצר ביפן והפאלקן מיוצר בתאילנד.

כך או כך מדובר בדגמי צמיגים מעולים המתאימים לדרישותייך ועומדים בתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...