Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים מאזדה 3

Fou
שימו לב! השרשור הזה בן 3268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה צמיגים הכי טובים למאזדה 3 2008 אקטיב ?195/65/15 .הבנתי שטויו היא המקורית אז היא הכי טובה למאזדה ? NE02 מתאים ?הגיוני שהוא עולה רק 380 שקל ? אני צריך 91 H או V ?תודה מראש על העזרה

עריכה אחרונה על ידי Fou
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגי הרכב אמורים להתאים לנהג ולאופי נסיעתו, לא לרכב עליו הם מותקנים.

באתר טייר-קלאב תוכל למצוא את ה-Toyo CF2 בעלות זולה יותר מ-380 ש"ח.

במידה זו ישנם הרבה מאד דגמים שיכולים להתאים לך, אם תפרט קצת יותר מה דרישותיך מהצמיג ומה התקציב, אוכל לעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגי הרכב אמורים להתאים לנהג ולאופי נסיעתו, לא לרכב עליו הם מותקנים.

באתר טייר-קלאב תוכל למצוא את ה-Toyo CF2 בעלות זולה יותר מ-380 ש"ח.

במידה זו ישנם הרבה מאד דגמים שיכולים להתאים לך, אם תפרט קצת יותר מה דרישותיך מהצמיג ומה התקציב, אוכל לעזור לך.

קניתי את המאזדה לא מזמן ואין לי יותר מידי כסף לבזבז על צמיגים -עד 1500 ש"ח ,אני לא מבין גדול בצמיגים אבל אני צריך צמיג טוב שיתאים למכונית ויהיה בטיחותי (הבטיחות חשוב לי יותר מצריכת הדלק ) הcf2 נראה לי מתאים לדרישות שלי ,כל המחירים באתרים זה עם התקנה או שאני צריך להתמודד עם הצמיג בכוחות עצמי ?הייתי בטוח שזה הולך לעלות 1600-2200 והזול זה סיני בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שהמחיר כולל גם התקנה, איזון ומע"מ.

הצמיגים ישלחו תוך יום עסקים לאחת הפנצ'ריות שלנו ברחבי הארץ.

מובן שאתה יכול להיות עם ראש שקט, אנחנו איתך לכל אורך התהליך ועומדים לרשותך במידה ויש בעיות כלשהן.

אם תרצה לבצע הזמנה אתה מוזמן ליצור איתי קשר בטלפון - 03-9005838.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד צמיג שהוא תמורה טובה לכסף זה הפאלקן 914. עולה סביב 325 שקל(דרגה V), ואם תקנה דרך טייר קלאב

תקבל 200 שקל בתווי "דרים כארד", שזה הופך את העסק לזול יותר. סה"כ צמיג טוב, אמור להיות נוח וחסכוני,

ועם זאת ברמת אחיזה טובה. מקבל הרבה ביקורות טובות, גם בחו"ל. אם אין לך יומרות ספורטיביות עם הרכב,

אני הייתי שוקל אותו בחיוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי פירלי P1 במבצע של 325 שקלים לצמיג [כלומר, 1300 לרביעייה]. צמיגים טובים כשהצד החזק שלהם הוא האחיזה ביבש [עוד לא ניסיתי ברטוב] והשקט והנוחות. סה"כ צמיגים טובים, בטח במחיר שרכשתי.

אם פאלקן, אז ZE914.

המידה היא 195/65/15?

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...