Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיני-פרוייקט דיטיילינג מצולם ראשון שלי לטויוטה ספייס וורסו

שימו לב! השרשור הזה בן 3339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

סוף סוף מצאתי זמן לבצע טיפול דיטיילינג קטן לרכב שלי ורציתי לשתף אותכם בתהליך. אני די חדש בתחום ולכן אשמח מאוד לתגובות והצעות שיפור.

שלבי העבודה:

1- טרום שטיפה: עם מרסס ו-ONR כחול בדילול 90ML ל-2 ליטר מים.

2- ניקוי צמיגים וטאסות ראשוני בעזרת APC מדולל (1:10).

3- שטיפה בעזרת משאבת לחץ מים 12V.

4-

שטיפה בשיטת 2 דליים -

שמפו - CITRUS WASH AND GLOSS בדילול גבוה (2 פקקונים ל10 ליטר מים) להורדת שכבת הגנה קודמת.

5- ניקוי צמיגים וטאסות ייסודי.

6- שטיפה.

7- פלסטלינה: השתמשתי בספוג ננוסקין בהמלצת sciPoPo (המון תודה על ההמלצה - מוצר פשוט מצויין).

8- שמפו - להורדת לכלוך אחרי היישום של פלסטלינה.

9- שטיפה.

10- ייבוש טוב עם מגבת UBER לחלק העליון של הרכב ומגבת KENT לחלקים התחתונים.

11- יישום IPA בדילול 1:4.

12- יישום

אוטם צבע - מנזרנה POWER LOCK. תודה ל-

oran corolla על החומר.

13- באפינג.

14- יישום OPTI BOND על הצמיגים עם אפליקטור ייעודי לצמיגים.

זהו, מקווה שלא שכחתי משהו. אורך העבודה - 5 שעות. אני יודע שזה הרבה מאוד אבל עבדתי לאט וביידסודיות.

וכמובן התמונות:

עריכה אחרונה על ידי BoRo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תמונות לפני השטיפה (הרכב היה ממש מטונף, לא שטפתי אותו כבר חודשיים, אבל קשה לראות זאת בתמונות בגלל הצבע הלבן והתאורה.

IMG_4842 (800x600).jpgIMG_4845 (800x600).jpgIMG_4846 (800x600).jpgIMG_4847 (800x600).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטיפה עם משאבת לחץ מים:

[ATTACH=CONFIG]415456[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]415457[/ATTACH]

עריכה אחרונה על ידי BoRo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטיפה בשיטת 2 דליים: אני משתמש בכפפה של MACGUIARS לחלק העליון של הרכב וספוג מייקרופייבר לחלקים תחתונים.

IMG_4866 (600x800).jpgIMG_4867 (600x800).jpgIMG_4869 (600x800).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלסטלינה:

IMG_4874 (600x800).jpgIMG_4875 (600x800).jpgIMG_4877 (600x800).jpg

בסוף תהליך הפלסטלינה נדהמתי לראות כמה לכלוך נשאר בתחתית הדלי (שהיה נקי לחלוטין לפני). וזה אחרי טרום-שטיפה, שטיפה עם מים ושטיפה עם 2 דליים....הננו סקין פשוט מדהים, קל מאוד לעבודה ולא משאיר שום סווירלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהליך הייבוש:

אין על UBER :)

IMG_4879 (600x800).jpg

ולחלקים הנמוכים שהם בדרך כלל המלוכלכים אני משתמש במגבת KENT שגם היא מגבת מאוד טובה וזולה:

IMG_4881 (800x600).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמובן התוצאה הסופית:

IMG_4896 (800x600).jpgIMG_4897 (800x600).jpgIMG_4899 (800x600).jpgIMG_4900 (800x600).jpgIMG_4901 (800x600).jpgIMG_4906 (800x600).jpgIMG_4907 (800x600).jpg

אשמח לקבל מכם תגובות והצעות לשיפורים כי (כפי שכתבתי) אני די חדש בתחום ולא בטוח אם אני עושה את כל השלבים בצורה נכונה.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה יפה מאוד , אהבתי מאוד את הסדר בתמונות גם אם אתה מרוצה מהעבודה זה הכי חשוב ,שלבי העבודה והפעולה הם לפי השלבים והחוקים בכל מקרה נראה מצוין , ולגבי המיכלים מאיפה קניתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה יפה מאוד , אהבתי מאוד את הסדר בתמונות גם אם אתה מרוצה מהעבודה זה הכי חשוב ,שלבי העבודה והפעולה הם לפי השלבים והחוקים בכל מקרה נראה מצוין , ולגבי המיכלים מאיפה קניתה?

תודה גבר,

את המיכלים קניתי באיקאה ראשון, יש להם מלא צבעים ובעלות של 6ש"ח למיכל. מומלץ מאוד, גם לא גדולים וגם עושים את העבודה מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה יפה מאוד, הזמן שלקח לך הוא בסדר גמור בטח גם לי היה לוקח ככה.

עכשיו בקשר לשפריצרים של איקאה ממליץ לזרוק ולקנות יעודי,לפני כמה ימים מצאתי את השפריצר שלי בארון נוטף לאט לאט והחומר שהיה בפנים זה הstain extractor מדולל 1 ל3 וזה פשוט אכל את המיכל של זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...