Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור בלמים ב-ZX

שימו לב! השרשור הזה בן 7073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כידוע (או שלא :wink: ) ברשותי ZX 1600 (שלפי התוכנית בקיץ אמורה להפוך ל-2 ליטר :-D ). אחד הדברים היחידים שמפריעים לי באוטו הזה זה הבלמים שפשוט מרגישים קטנים וחלשים. בעבר חשבתי לשים סרן אחורי של וולקן ובכך לשפר את הבלימה (דיסקים גם מאחורה) אבל אמרו לי שזה לא יורגש וכמו שהבלמים היו חלשים כך הם גם ישארו.

אז חיפשתי פתרון אחר וחשבתי על לשים בלמים של ברלינגו מקדימה.

עשיתי חיפוש בפורום והבעיה היא שלא הצלחתי להבין בדיוק מה אני אצטרך להחליף - צלחות,רפידות,קאליפרים,צינורות זה מספיק או שצריך גם משאבה ועוד דברים נוספים.

אז אם מישהו יכול להגיד לי מה בדיוק אני צריך תודה לו.

דבר שני,קראתי שבשביל להכניס מערכת בלימה של ברלינגו לג'אנט 14'' צריך לשייף את הקאליפר ובת'רד אחר קראתי שזה נכנס לג'אנט של וולקן (שהוא 14''),אז האם מישהו יודע אם זה נכנס כמו שזה או שצריך לשייף את הקאליפר?

תודה לכולם

סאשה.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא יכול לעזור לי :| ?

בבקשה אם מישהו יודע אז שיחלוק את המידע הזה גם איתי...

(מצטער שאני מקפיץ אבל זה חשוב לי)

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החלפתי בוולקן שלי (2.0) את כל מערכת הבלימה הקדמית - צלחות (266 מ"מ) + קאליפרים (ברלינגו) + רפידות - הכל נכנס לג'אנטים המקוריים שלי על המ"מ (14").

השינוי בבלימה מורגש ביותר לחיוב ואפילו בגדר MUST בוולקן.

ליום יום -כבר אין - פיג'ו 306 עם 167 כ"ס.

לסופ"ש (וליום יום)- קליאו ספורט עם 182 כ"ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום להשקיע על סרן דיסק, אתה יכול להחליף לקיט של ברלינגו עם רפידות ספורטיביות!

כמו כן צינורות בלם שזורים ממתכת!

אתה תריש הבדל משמעותי בבלימה!

חבר הפורום רמי מינץ נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך.

DFC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה.

האם ידוע לך גם על הבדל במערכת הבלימה של הברלינגו (עד שנת 97/8 ואחרי 97/8)?

או שיותר פשוט המערכת שהתקנת אצלך היתה של ברלינגו חדש יותר מ-97?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע מורכבים הדיסקים המקוריים שאין לי מושג מה הקוטר שלהם :oops: .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן אתה יכול לבדוק דסקים מחוררים/מחורצים ומאוררים לרכב שלך +רפידות ספורטיביות, יתנו תמורה מלאה!

אם אתה מעונין בזוג כזה אתה יכול לפנות אלי בה"פ

חבר הפורום רמי מינץ נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך.

DFC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שוקל את זה אבל מביאים לי דיסקים ורפידות של ברלינגו בחינם וכל מה שאני צריך לקנות זה קאליפרים,בגלל זה אני מברר אם זה יכנס לי לג'אנט 14'' ואם זה בכלל מתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...