Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רום כרמל 81 יומן "מסע"

rotemgl96
שימו לב! השרשור הזה בן 3626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רותם תלמיד בן 17 אוהב כל מה שקשור למכוניות (וחלש בתחום הכתיבה והפורומים) ואבא שלי טל גם בעניין, לקחנו על עצמו בשיתוף פעולה פרויקט שעד עכשיו-שבעצם רק התחלנו נראה מגניב. זה מתחיל ככה, אני רואה קבוע מאמין כמו רובכם את התוכניות שיפוץ מכוניות בדיסקברי ( Wheeler Dealers,Fast N' Loud) ואז נזכרתי שיש לדוד של אבא שלי מונית ישנה צ'אקר מדהימה כמו ספינה שנת לא זוכר (אם זה מעניין מישהו אני יכול לבדוק), בקיצור ישבתי איתו ואחרי שעה וחצי של סיפורים למה לא כדי לי הוא הוריד אותי מזה וחזרתי הביתה בבאסה..

אז כמו שספרתי כבר בקבוצה המעולה "פיברקלאב" אבא שלי קנה רום כרמל שעמדה הרבה שנים בישוב שלנו, והחלטתי להניע תרתי משמה את הפרויקט הזה. ופה מתחיל סיפור שלם שבו אני אשתף אתכם בתמונות, חווית ואשאל שאלות למיניהם אני מקווה שזה לא יהיה מוגזם.

וכבר אני אומר תודה רבה לכל משתפי הפעולה שעונים על השאלות בצורה מרשימה כמו שראיתי בשאר הפרסומים.

אז לילה טוב לכולם מחר מתחילה העבודה :-)

Screenshot_2014-05-18-14-38-48.jpg

20140518_150938_HDR.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוכים הבאים למשפחת המשוגעים לדבר. לפי התמונות נראה שיש לכם בסיס מצויין להתחיל איתו. אנחנו לרשותך, נעזור ככל שנוכל. אבל עוד לפני כן, ממליץ לך לתור בהיסטוריה של הפורום הזה. בארבע השנים האחרונות עלו כאן מספר שרשורי שיפוץ לרום כרמל 1301. אז למעשה, כל התהליכים שעברנו עם המכוניות האלו פרוסים לפנייך בפירוט רב.

עבור ה-1301, כמעט אין חלק שלא ניתן להשיג חדש. מה שלא - יש חלקים משומשים די לרוב. שני טיפים ראשונים: ראשית, מצאו לכם תורמת חלקים, זה תמיד חשוב; שנית, אין רום 1301 בלי סדקים בחלק הקדמי של השלדה. עוד לפני שאתם מתחילים לעשות כל דבר אחר, בדקו ביסודיות נקודה זו. אם המצב סביר - תיקון מקומי עשוי לעזור. אם המצב מצריך התערבות כירוגית יותר, יתכן שיהיה עדיף להפריד בין הבודי לשלדה, לטובת תיקון מקצועי יותר.

אז זה סדר הפעולות שלך:

1. לחרוש את שרשורי השיפוץ של ה-1301 השונות כאן.

2. למצוא תורמת חלקים.

3. לעשות רשימת חלקים ראשונית שנראה שתזדקקו לה.

4. צרו קשר עם יוחאי שנער, על מנת שינפיק לכם תעודת מקוריות עבור המכונית שלכם.

5. בדקו האם המנוע תפוס. אם לא - סבירות גבוהה ביותר שהמנוע יניע.

6. בדקו מצב שלדה.

זהו להפעם. יש לך לא מעט שיעורי בית. בהצלחה!

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=448875

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב, מציע לכם לבוא למפגשי מועדון החמש הסמוכים לאזור מגוריכם ולהתחבר שם עם בעלי רכבים וידע בתחום הנדרש.

אני בטוח שתהנו מהשיפוץ .

שתהיה לכם הנאה בהנעה!

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוכים הבאים למשפחת המשוגעים לדבר. לפי התמונות נראה שיש לכם בסיס מצויין להתחיל איתו. אנחנו לרשותך, נעזור ככל שנוכל. אבל עוד לפני כן, ממליץ לך לתור בהיסטוריה של הפורום הזה. בארבע השנים האחרונות עלו כאן מספר שרשורי שיפוץ לרום כרמל 1301. אז למעשה, כל התהליכים שעברנו עם המכוניות האלו פרוסים לפנייך בפירוט רב.

עבור ה-1301, כמעט אין חלק שלא ניתן להשיג חדש. מה שלא - יש חלקים משומשים די לרוב. שני טיפים ראשונים: ראשית, מצאו לכם תורמת חלקים, זה תמיד חשוב; שנית, אין רום 1301 בלי סדקים בחלק הקדמי של השלדה. עוד לפני שאתם מתחילים לעשות כל דבר אחר, בדקו ביסודיות נקודה זו. אם המצב סביר - תיקון מקומי עשוי לעזור. אם המצב מצריך התערבות כירוגית יותר, יתכן שיהיה עדיף להפריד בין הבודי לשלדה, לטובת תיקון מקצועי יותר.

אז זה סדר הפעולות שלך:

1. לחרוש את שרשורי השיפוץ של ה-1301 השונות כאן.

2. למצוא תורמת חלקים.

3. לעשות רשימת חלקים ראשונית שנראה שתזדקקו לה.

4. צרו קשר עם יוחאי שנער, על מנת שינפיק לכם תעודת מקוריות עבור המכונית שלכם.

5. בדקו האם המנוע תפוס. אם לא - סבירות גבוהה ביותר שהמנוע יניע.

6. בדקו מצב שלדה.

זהו להפעם. יש לך לא מעט שיעורי בית. בהצלחה!

און תודה רבה רבה על התגובה המפורטת והמועילה..

חרשתי כבר את הפורומים וקבלתי איזה פרספקטיבה.

את הרשימת חלקים הבסיסית כבר התחלנו להרכיב והספקנו לסמן ווי על חלקה, כמו צמיגים, פילטר אויר, מצבר זמני, פלטינה, 4 פלגים ופילטר שמן. חוץ מזה דברתי עם הבחור שמוכר חלקים לרכבי אספנות וביום ראשון נעשה קניה מרוכזת.

המנוע משוחרר ואפלו הסטרטר פועל ומסובב אותו.

לא הבנתי את הסיפור של התעודה המקורית? האא כם את הרישיון האחרון מצאתי נקי בתא כפפות.

אז שוב תודה ושיהיה שבת שלום!!

הא נזכרתי במשהו המנוע שיש לכלה זה מנוע קרייזלר 1300 יש למישהו חוות דעת עליו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגניב ביותר ! בהצלחה !

תודה רבה!!

מזל טוב, מציע לכם לבוא למפגשי מועדון החמש הסמוכים לאזור מגוריכם ולהתחבר שם עם בעלי רכבים וידע בתחום הנדרש.

אני בטוח שתהנו מהשיפוץ .

שתהיה לכם הנאה בהנעה!

אנחנו רוצים להגיע.. מה המפגש הכי צפוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהליך תחילת דרך שאון ציין אכן מאד עקרוני ברכבים אלו. נתקלנו באכזבות קשות שנבעו מרקבונות וסדקים בלתי אפשריים לתיקון.

מציע שתוסיף לרשימה המטלות שאון ציין, העברת בעלות רשמית במשרד הרישוי, לפני שבכלל מתחילים לגעת ברכב. כבר ראינו מכוניות שבעליהם לא מאותרים ו/או מכוניות מעוקלות. חיוני לכן לוודא שהמועמדת אכן חופשיה ומאושרת לשיפוץ ובסיום השיפוץ תהיה כולה שלך.

המנוע שברכב הוא המנוע המקורי שתעשיות רום כרמל - אוטוקרס ציידו בו את הרכב. בגילם המופלג 33 ויותר יש בינהם מעולים ויש מאכזבים (שמן ומים כתערובת שגרתית ).רק לאחר טיפול ובדיקה תוכל לדעת מה נפל בחלקך.

במפגש געש שמתקיים כל יום שישי בין 16:00 ל 19:00 יש נציגות נכבדת לפיבר בכלל ולרום כרמל בפרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו רוצים להגיע.. מה המפגש הכי צפוני?

המפגש הצפוני של מועדון החמש מתקיים מידי יום שישי מ 16.00 עד 19.00. חפש במקום את עדי גולדנברג איש סוסיתא ופיבר ידוע.

אגב בחג השבועות 4 ביוני מתקיים אירוע גדול בכרמיאל וגם לשם יגיעו רכבים רבים.

ברוך הבא~

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך הבא בתל משפחת זוללי הפיבר

אכן קיבלת טיפים טובים מידידי און

לי עצמי יש רום 1301 ועוד אחת ועוד אחת בעצם שלוש

הסדקים בשילדה לא פסחו על אף אחת מהן !!!

אחרי שתניעו ותהנו מהצליל נכונה לכם עבודת ישור קו רצינית

נשמח לענות נדמה לי שאתה יודע את הטלפון שלי

תתחדש בהצלחה

רענן

חבר צוות פיברקלאב

"אני מעריץ אותך," אמר הנסיך הקטן ומשך קלות בכתפיו "אבל מה יוצא לך מזה?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך הבא בתל משפחת זוללי הפיבר

אכן קיבלת טיפים טובים מידידי און

לי עצמי יש רום 1301 ועוד אחת ועוד אחת בעצם שלוש

הסדקים בשילדה לא פסחו על אף אחת מהן !!!

אחרי שתניעו ותהנו מהצליל נכונה לכם עבודת ישור קו רצינית

נשמח לענות נדמה לי שאתה יודע את הטלפון שלי

תתחדש בהצלחה

רענן

אהלן רענן

כשטיפלת בסדקים הפרדת את השאסי?

כן יש לי את המספר שלך שמור בפלאפון תודה רבה!!

שבוע טוב רותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן רענן

כשטיפלת בסדקים הפרדת את השאסי?

כן יש לי את המספר שלך שמור בפלאפון תודה רבה!!

שבוע טוב רותם

אענה במקומו של רענן: מתוך 9 רום 1301 ששופצו עד כה (או בתהליכי שיפוץ), בשלוש מהן הופרדו הבודי והשלדה; בארבע אחרות נעשה תיקון שלא הצריך פירוק מושלם; אחת לפני שיפוץ מושלם שיכלול פירוק כללי; ובאחת המצב של השלדה היה כל כך גרוע, עד שהוחלט לעצור את הפרוייקט.

מהניסיון האישי שלי בשתי מכוניות אשר באחת נעשה פירוק מושלם ובשניה תיקון מקומי: בדיעבד, במכונית השניה, הזמן שלקח לנקות את כל השלדה והמכלולים, לתקן את הסדק ולצבוע את כל השלדה מלמטה (מה שאפשר) לקח לא פחות ואולי אפילו יותר מפירוק כולל והתוצאה בוודאות פחות מרשימה. לאיזה כיוון אתם תלכו? הכל תלוי במצב המסויים של המכונית שלכם ובהיקף השיפוץ אותו אתם רוצים (ומסוגלים) לבצע.

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אענה במקומו של רענן: מתוך 9 רום 1301 ששופצו עד כה (או בתהליכי שיפוץ), בשלוש מהן הופרדו הבודי והשלדה; בארבע אחרות נעשה תיקון שלא הצריך פירוק מושלם; אחת לפני שיפוץ מושלם שיכלול פירוק כללי; ובאחת המצב של השלדה היה כל כך גרוע, עד שהוחלט לעצור את הפרוייקט.

מהניסיון האישי שלי בשתי מכוניות אשר באחת נעשה פירוק מושלם ובשניה תיקון מקומי: בדיעבד, במכונית השניה, הזמן שלקח לנקות את כל השלדה והמכלולים, לתקן את הסדק ולצבוע את כל השלדה מלמטה (מה שאפשר) לקח לא פחות ואולי אפילו יותר מפירוק כולל והתוצאה בוודאות פחות מרשימה. לאיזה כיוון אתם תלכו? הכל תלוי במצב המסויים של המכונית שלכם ובהיקף השיפוץ אותו אתם רוצים (ומסוגלים) לבצע.

וואו און סחטיין על הסבלנות וההשקעה שוב תודה :-D

זהו שעכשיו אבא שלי הודיע לי שנאלץ לעצור את השיפוץ (קצת בעיות תקציב) לפחות לזמן הקרוב אבל נמשיך בכל מה שאפשר לתקן מבלי להשקיע הרבה כסף...

אולי אני אמצא חלקים שאנשים רוצים לתרום או לפחות במחיר סמלי, לא מאמין אבל אין מה להפסיד.

פירקנו את המכסה של הבקאקס והאטם נשאר שלם2014-05-26 19.49.22 (Large).jpg. הבולמים האחוריים נראים גמורים, יש אפשרות לשפץ אותם?2014-05-25 18.53.37 (Large).jpg

אז המשך שבוע טוב

רותם. מצורפות 2 תמונות של המנוע

2014-05-25 18.53.14 (Large).jpg2014-05-25 18.53.23 (Large).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...