Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נתונים של פיאט גרנדה פונטו 2008 VS גרנדה פונטו 2007. מה אתם הייתם מעדיפים?

bars
שימו לב! השרשור הזה בן 3153 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לאחר חודשיים.. אני עדיין בחיפושים, ממנוע 1400 ידני כבר התייאשתי וירדתי, אני אלך על ה1250 למרות שהיא עגלה.

אני חייל מחפש משהו שלמרות שהחסכוניות והאמינות יראה טוב. ולכן ההתלבטות,

אלה 2 האופציות :

אופציה ראשונה

מנוע: 1,250 ידני

שנה: 2008

צבע: לבן

יד: 2 - ליסינג, פרטית

ק"מ: 96,000

הערות: טסט עד 11-2012, צמיגים חדשים, ברקסים חדשים, ללא תאונות, אחריות לחצי שנה על המנוע והגיר.

מחירון לוי יצחק אחרי שכלול: 38,700

אופציה שנייה

מנוע: 1,250 ידני

שנה: 2007

צבע: כתום נחושת

יד: 2 - השכרה, פרטית

ק"מ: 130,000

הערות: מגנזיום, מגיני רוח, תושבות מנוע, טסט לשנה, נעילה מרכזית בכל החלונות, גיר חדש, קלאץ' חדש, ללא תאונות.

מחירון לוי יצחק אחרי שכלול: 30,400

בגלל שהמראה החיצוני חשוב לי, באופציה הראשונה אני אצטרך להשקיע לאחר הקנייה בצביעת הגג לשחור מבריק, מגנזיום, השחרת החלונות. באופציה השנייה אני לא צריך להשקיע כלום, הרכב נראה לטעמי מעולה.

המחיר שאני יכול להביא את שניהם הינו זהה ועומד על 30 אלף, בהתחשב בהשקעה שאני צריך להוציא על האופציה הראשונה אני מעריך שזה יצא בסביבות ה3,500.

זה אומר 33,500 לעומת 30,000 מחיר סופי.

מה דעתכם? תפרטו בבקשה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

34 אלף ק"מ זה המון. זה שנה וחצי של נסיעה. לחלוטין הייתי לוקח את ה-2008, גם אם צריך להשקיע אח"כ כסף.

את הכסף של הגג תשמור, בזבוז של כסף ואח"כ יהיה לך קשה למכור את הרכב. כל היתר הן תוספות מבורכות שעוזרות למכור אח"כ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לדוקטור סובארו,אל תתחיל ישר להשקיע בשיפורים קוסמטים, אולי יהיו לך הפתעות.עוד חצי שנה יש לך טסט שזאת הוצאה של כ1100 שקל,אגב לדעתי צביעה של הגג באמת תגרום לקושי במכירה בעתיד.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לצביעת הגג, אני רואה את כל הרכבים החדשים כמעט ככה בחוץ, פשוט מצלמים תמונה לפני כדי שיראו שלא היה כלום, הולכים למוסך שיציין את זה בכתב ושזה רק שינוי קוסמטי, ואז זה נכנס לגדר האיבזור שעוזר למכירה כי הרכב יהיה מרשים יותר. רק אני חושב ככה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כניראה מדבר על הפאביה,זה משהו אחר,רוב האנשים יחשבו שהרכב הוא של מישהו צעיר שקרע את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק, גם באיביזה החדשות.. ושוב, יש תמונות + הצהרה ממוסך. אותי אישית זה היה מספק. וברגע שרכב נראה שמור הוא נראה שמור אני לא חושב שהצבע בגג זה מה שיגרום לבנאדם להגיד שקרעו את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשיקולך. עדיין הייתי לוקח את הרכב עם פחות ק"מ. בהנחה ושניהם מגיעים עם נתונים דומים מבחינת בלאי מכני והיסטוריית טיפולים, ושניהם ללא תאונות - ה-2008 לוקחת ובענק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, החלטתי ללכת על מדבקה בסוף. נראה לי עדיף.

טוב אני רואה שכולכם פה מסכימים על הלבן, עוד חבר בעל גרנדה המליץ לי עלייה.. כנראה שנוותר על המראה

החיצוני ונשקיע טיפה יותר בשביל נתונים איכותיים..

נקווה רק שלא יהיו שוב הפתעות בבדיקה

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=427586

=/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוספה אופציה נוספת :

2008 - 1,250 ידני

יד 2 פרטית, פרטית

לבן

מתחייב בבדיקה

120,000 ק"מ

לבן

+ מערכת

מחירון לפני שקלול: 45,500

מחירון לאחר שקלול: 40,500

מחיר לקניה: 30K

3 חסרונות :

1. 120,000K

2. הרכב בא מירושלים, מה שאומר שהוא סחב עליות כל היום.

3. למרות שהם טוענים שהרכב לא עבר תאונות וכמו חדש ושהם מתחייבים והמחיר הזה הוא בגלל שהבן נסע לחו"ל והוא לא חוזר בשנה הקרובה, הם נשמעים לי ערסים לא קטנים בטלפון. אבל זה משהו שאני מעדיף לא לשפוט מראש.

הם נשמעים לי ערסים בטלפון..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש להם תעודת זהות של הבן? לי זה נשמע כמו סוחר,המחיר כזה בגלל הק"מ הגבוהה ויד 2,לא מציאה גדולה בטח היד 1 הייתה השכרה או ליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי לראות את הלבן, עוד סוחר שמנסה לדחוף את הרכב לאנשים תמימים.

חצי מהפלסטיקה של הרכב שבורה, רווח בין הפנסים לטמבון, הם באו 2 אנשים וגרמתי להם הרבה

לסטור אחד את השני. שקרים מפה ועד הודעה חדשה..

נראה לי שאני אלך על הכתומה.. התפשרות על נתונים ואולי אני ימצא מוכר איכותי עם רכב שמור,

אני אובד עצות כבר עם הגרנדה הזאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתעודד זה לא רק בגרנדה,זה מצב בארץ,הרבה שקרנים,הרבה אנשים עושים מהמרכבים של "מצב תצוגה", "אוטו בובה" בסוף אתה בא ורואה שחור.

צריך סבלנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3153 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...