Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרייד-אין חולון חוות דעת

bars
שימו לב! השרשור הזה בן 4300 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

רציתי להביא לכם חוות דעת על טרייד-אין חולון.

אני כבר חודש וחצי מחפש פונטו גרנדה 2008 ידני 1400 או 1250 במצב טוב ולא לבן.

כמעט ובלתי אפשרי למצוא את הדרישה הזאת, עד שהחלטתי להתפשר על לבן, ראיתי מציאה של החיים:

80,000 - 1,400 ידני - ללא תאונות - מחיר התחלתי 34,900 - יד 2, ליסינג מאדם פרטי ופרטי.

התקשרתי אליהם ענה לי בחור ממש נחמד בשם גילי, שיבח את הרכב מפה ועד הודעה חדשה וציינתי לו בפירוש

שאני חייל ואין לי איך להגיע אני עושה מאמץ נורא גדול לבוא לראות את האוטו שיגיד לי בטלפון את כל הפרטים מחדש

ורשמתי אותם. הגעתי לראות את הרכב אתמול, הרכב נראה ממש טוב, תיקוני צבע קטנים אבל חוץ מזה מדהים.

במקום ביקשתי ממנו שוב לפתוח במחשב לראות את פרטי הרכב ושוב דיברנו על זה שהוא 1400 ליסינג מאדם מבוגר

וכ'ו וכ'ו.. השארתי לו 1000 שקל מקדמה והיום בבוקר אבא שלי נסע לקחת את הרכב לבדיקה, לפני הבדיקה גילי החליט

לעבור עם אבא שלי על הפרטים, אז ככה: הרכב מהשכרה, מנוע 1250 ידני, בצד הרכב צבעו את כל הכנף, לידיעתו הרכב לא עבר תאונות, 90,000 ראינו בצג.

ממש התבאסתי שלחתי את אבא שלי משם לא רציתי בכלל לשמוע עליהם,

עכשיו אני נכנס ליד 2 שוב ורואה את אותו הרכב מפורסם עם תמונות שונות ושמות של מוכרים שונים!

כל אחד שאני מתקשר אליו אומר לי להגיע לרחוב המרכבה 47 חולון.

שימו לב לפירסומים ביד 2 שהם אותו הרכב :

34,900 חולון - 1,400 סמ"ק ידני - 2008 - 82,000 - יד 2, ליסינג פרטית - גילי (המודעה הראשונה שעלתה)

34,800 תל אביב - 1,250 סמ"ק ידני - 2008 - 80,000 - יד 2, פרטית פרטית - אייל & אביב

34,800 ראשון לציון - 1,250 סמ"ק ידני - 2008 - 80,000 - יד 2, פרטית פרטית - אייל

34,800 חולון - 1,250 סמ"ק ידני - 2008 - 80,000 - יד 2, פרטית פרטית - דניאל

34,800 חולון - 1,250 סמ"ק ידני - 2008 - 80,000 - יד 2, פרטית פרטית - יניב

וכל זה רק ממה שאני שמתי לב.

אם יש למישהו את הכוח לעשות עם זה משהו זה יחסוך להרבה אנשים

תמימים כאב ראש אחר כך. מקווה שעזרתי, בהצלחה בקניית הרכב הבא שלכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין את התסכול,גם בשוק הפרטי אני משבחים חבל על הזמן בסוף אתה רואה חצי ממה שהם אומרים לא נכון.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית בודק רישיון רכב,כל זה לא היה קורה.

טוב שהמשכת הלאה!

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום לבזבז משאבים על להוציא שם רע למקום - גם ככה שוק הרכב כולו נראה זוועה.

פשוט תתרכז בלחפש רכב ראוי לרכישה, לא כל הרכבים שלהם גרוטאות כמו שלא כל סוחר רכב רמאי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום לבזבז משאבים על להוציא שם רע למקום - גם ככה שוק הרכב כולו נראה זוועה.

פשוט תתרכז בלחפש רכב ראוי לרכישה, לא כל הרכבים שלהם גרוטאות כמו שלא כל סוחר רכב רמאי.

בחיי שלעיתים איני מבין תגובות כפי התגובה שכאן.

לבחור נגרמה עוגמת-נפש, מצא לנכון לשתף אותנו, לטובתינו, שנדע להיזהר ממקום שכזה, כל אחד ובחירתו, וכל מה שיש לך לומר בתגובה זה "במקום לבזבז משאבים..", מה כואב לך? אם אינך יכול לגלות אמפטיה "לסבל" של פלוני/אלמוני, אז אתה עוד "יורד" עליו..

ולבחור- תודה על השיתוף, מן-הסתם עוד תחווה מקרים/סיטיואציות/אכזבות בחיים, זה לא אומר שהכול רע..שיהיה לך בהצלחה בהמשך החיפוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כואב לי.

אבל הוא לא יפיק שום תועלת מזה, לעומת זאת יהיה הרבה יותר פרקטי אם הוא ישקיע את הזמן הזה בלמצוא רכב ראוי.

להכנס ליד 2 ולראות את אותו הרכב מפורסם עשרות פעמים על גבי סוכניות מכירה כאלה ואחרות זה משהו שרואים כל יום, נכון זה חדש לו וזה הכניס אותו להלם אבל פשוט מיותר להוציא על זה אנרגיה.

הכוונה כאן היתה שהוא יקח מהתגובה שלי רק את מה שצריך מבלי להפגע.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הוא לא יפיק שום תועלת מזה, לעומת זאת יהיה הרבה יותר פרקטי אם הוא ישקיע את הזמן הזה בלמצוא רכב ראוי.

אתה צוחק עלינו או שאתה רציני (ואז הרשה לי להשתתף בצערך)?

הוא עושה מעשה אזרחי ujcrh מהמעלה הראשונה ואתה מגנה אותו על זה? :brickwall:

לך, לך תגזום את הכבשים שלך!:wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהוא עשה מעשה אזרחי - אתה יודע, לא כל דבר חייבים לכתוב, יש דברים ברורים.

בשבילו - שימשיך הלאה, שימצא רכב ראוי.

אין כמו פאמילי גאי!

http://www.youtube.com/watch?v=n5LDurv_VQs דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

http://www.youtube.com/watch?v=5AHDGBzJwoQ&feature=related דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי בזה הרבה בעבר. אתה מגיע ופתאום הבונבוניירה מקבלת עוד 60 אלף ק"מ בהפתעה :lol: :lol: :lol: :lol:

המסקנה - צריך להגיד להם בטלפון - שאתה רוצה לקבל לידיך את כל הפרטים, במידה ואפילו פרט אחד שונה לא תהייה עסקה.

תשדר שאתה רציני ואז הם "יבדקו" שוב, לפעמים יגידו לך שהפרטים במודעה נכונים, לפעמים יתקנו.

בפעם האחרונה שחבר רכש דרך סוחר, זאת הייתה גרנדה פונטו 2007 ידנית ולא היה שום שקר - ידעתי מראש שמדובר ברכב השכרה לשעבר, שהוא יד שנייה, את מספר הק"מ שלו ואת היסטוריית הטיפולים הוצאנו דרך המוסך של פיאט. ככה שלא הכל שחור, גם בגיזרת הסוחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי איתם סיפור דומה שחיפשתי טויוטה פריוס...

גם מרכב יד שנייה הןא היה יד שלישית מפרטי הוא היה ליסינג, ובקילומטרז' טעות של 30,000.

ואז הוא אומר לך סליחה שטעיתי אני ידבר עם הבוס שיוריד במחיר בגלל הטעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שגם לי זה קרה, בסנטרל פלוס בראשל"צ.

60,000 ק"מ במצב חדש נאמר לי בטלפון..

הגעתי, 150,000... "על אי ההבנה אני יוריד לך את המחיר ל27 אלף באמת רק כדי שתצא בהרגשה טובה"..

לא מבין איך הם מנסים למכור ככה, יש אשכרה אנשים שאוכלים את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיטת מצליח.

מביאים אותך לסניף קודם כל ובכל מחיר ואח"כ אולי יצא להם לסגור מזה עסקה - עם מתוך עשרה לקוחות הם תופסים 1, הם כבר עשו רווח.

הקטע הוא שזה כמעט בכל סוכנות וכמעט בכל מקום ככה היום ובגלל זה אמרתי שחבל בכלל שתבזבז על זה מזמנך ותמשיך הלאה למצוא רכב ראוי.

לא התכוונתי לאמר שאתה עושה משהו לא בסדר, אלא פשוט זו מכת מדינה ולא רק בתחום הרכב, גם בחברות שמוכרות לך שירותים כאלו ואחרים זה ככה ובגלל זה רוב המאמצים שלך צריכים ללכת על להשיג לעצמך דיל כמה שיותר טוב.

כשאתה בודק רכב אתה צריך להקפיד גם לבדוק את המסמכים שלו לעומת איך שהוא רשום במשרד התחבורה - בנוסף לבדיקה במוסכים ומכוני בדיקה.

ברגע שאתה רואה דיל שנראה טוב בגלל המחיר - תהיה בטוח שמשהו שם מוסתר מפניך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4300 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...