Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'מראה'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. חג שמח לכולם ! שואל בשביל חבר, הוא לקח את הרכב (טיוטה פריאוס 2015) מדוד שלו שטס לחו"ל לכל חג הפסח. לרוע מזלו מישהו שבר לו את המראה בחניה. רק את הפלסטיק החיצוני, לכאורה. לא השאיר פרטים, אין מצלמות. החבר לא מעוניין שהדוד יראה שהרכב קיבל מכה. בחברת טיוטה ביקשו ממנו היום 1,800 ש"ח לפני מע"מ ועבודה. בפירוקיה זה הרבה פחות... הדוד נוחת ביום ראשון ב10 בבוקר, היות ומוסכים פותחים בערך ב7 בבוקר, נראה לי, אז אין הרבה זמן (הוא שומר שבת) איפה אפשר להשיג את החלק ? כלומר, היכן יש פירוקיה גדולה/שמתעסקים בפריוס שיהיה יותר סיכוי שיש במלאי את החלק ? אגב, כמה זה אמור לעלות + עבודה ? עדיפות לאיזור אשדוד - אופקים ושוב, חג שמח.
  2. שלום חברים, נשברה לי מראת הצד של הנהג באיביזה רפרנס 2012 (מראות שאינן מתקפלות חשמלית), הזמנתי למחר מראה חילופית על מנת להחליף אותה. כיצד מחליפים את המראה? האם המראה מחוברת עם בורג אחד ואין צורך לפרק שום דבר מתוך הרכב עצמו? תודה
  3. היי קניתי מצלמת רוורס עם מראה. המצלמה עם חיבור 5 פינים שחור ממש קטן. (המצלמה לא מתאימה לרכב) הזמנתי מצלמה התואמת את הרכב, ונינת להרכבה בבגאז' (במנורה שמעל המספר רכב) הבעיה המצלמה החדשה מגיע עם חיבור RCA צהוב ועוד חיבור חשמל כשחשבתי על זה: חשמל של המצלמה החדשה אדום ושחור (פלוס חשמל-אדום, והארכה מינוס-שחור) כבל צהוב - בתוכו 2 כבלים, צהוב - תמונה, שחור-הארכה לתמונה. (בנוסף הכבל שמגיע איתו ישלו את הכבל האדום שמתחבר לפנס רוורס) והכבל של המראה 5 פינים, אך כשחתכתי אותו ישנם 3 כבלים בתוכו ועוד 1 גלוי(נראלי הארכה) *כמובן גם יש את הכבל האדום שמחברים לפנס רוורס. אשמח לעזרה מה לחבר למה? דוד.
  4. היי. אני גרה בספרד. לפני 3 חודשים נכנסתי לסוכנות הרכב הקרובה אלי וחיפשתי את טויטטה יאריס אקטיב פאק קול. מאחר ולא היה במלאי והשירות היה קר וציני מצד המוכר בסוכנות של טויטה. מיותר לציין שלא עשיתי נסיעת מבחן ורק ישבתי במכונית והתרשמתי די לטובה. התקשרתי למדריד ואמרו לי שיש להם את הרכב במלאי מילאתי את הדרישות שלחתי כסף ומילאתי חוזה לגבי מימון 4 שנים. לאחר שבועיים הגעתי לאסוף את הרכב במדריד (8 שעות נסיעה מביתי שילבתי עם טיול סופש) אחרי שבוע התחלתי לשים לב שלא ממש נוח לי ולא הבנתי היכן הבעיה עד שראיתי פתאום שהמראה וקופסת הסנסורים המיותרת תופסת לי את כל שטח הראות. (אני אוהבת להגביהה את המושב עד המקסימום וכשאני עושה כן האף שלי מול קופסת הסנסורים ואני בקושי רואה משהו.) כדי לבקש סיוע פניתי לסוכנות הקורבה לביתי שהגיבו לי בפרצוף חמוץ איך העזתי לקנות ממדריד והם אמרו שהם סוכנות למכירה ולא ייעוץ. מסתבר שהם סוכנויות פרטיות שרק משתמשים בלוגו של החברה. צירפתי תמונה להמחשת הבעיה ושאלתי היא האם יש משהו לעשות. להיפטר מהסנסורים, להחליף למראה יותר קטנה. תודה למביני עיניין.
  5. הי, נשברה לי מראת צד בצד הנהג של הסובארו B3 שנת 2009 שלי מה שנשבר זה לא הזגוגית אלא הפלסטיק שמתחבר למרכב הרכב וגם הכיסוי הפלסטי מאחור. משום מה בארץ אני לא מצליח למצוא כזה משומש במחיר נורמאלי אלא רק חדש מהיבואן במחיר של 1,500 שח ואין סיכוי שאקנה ממנו.. אני מסתכל באתרים מחו"ל ורואה שם מראה שאמורה להתאים לרכב שלי במחיר 180 ש"ח למראה אבל יש בעיה אחת: המראה של הסובארו בארץ היא אלכסונית בפינה הקרובה למרכב הרכב בעוד שהמראות שאני רואה באתרים בחול הן מרובעות. אתם יודעים למה יש שוני בסוגי המראות בין הארץ לחו"ל והאם זה אמור להתאים בכל זאת (כי הרי כל עוד החיבור למרכב הרכב הוא זהה, לא איכפת לי איזה צורה יש לזגוגית)? תודה רבה (מצרף תמונות של המראה שלי ושל זו שמוכרים בחו"ל)
  6. חשכו עיניי הבוקר כשאני מגלה שאיזה נבלה שבר לי את המראה בצד הנהג וכמובן שלא השאיר פרטים. המראה לא נתלשה מהמקום, נראה כאילו המכסה יצא מהמקום + שבר בפנס האיתות שלו. ניסיתי להחזיר את המכסה למקום, אבל זה כאילו הוא לא תואם יותר, כנראה משהו התעקם - האם זה המכסה או הבסיס, איני יודע. בנוסף נשברו כמה פיני פלסטיק. מה עושים? איפה מתקנים בזול? מה העלות הצפויה?
  7. שלום, פגעו לי במראת הצד, וריסקו אותה לגמרי. מעבר לזאת אבד הראי, וגם מכסה הפלסטיק הצבוע. במוסך קיה אמרו שצריך להחליף את כל המראה והתושבת. אבל הם רוצים מחיר אבסורדי. 1700 כולל מעמ לחדש. או 1000 כולל מעמ למשומש. מישהו יודע על מקום אמין באזור המרכז בו ניתן לעשות זאת בזול יותר? תודה
  8. היי, אני מעוניין להחליף מראה בפולקסוואגן טרנספורטר, ובמוסך מורשה התענוג עולה פי כמה מאשר להזמין מראה תואמת מחו"ל. מישהו יכול להמליץ על מקום אמין שמתקין דבר כזה? המוסכים עצמם לא ששים לעשות את זה, כנראה כדי לגרום לך לקנות מהם, ושיוכלו לשחוט אותך במחיר. תודה.
  9. אני מחפש ראי ימין חשמלית סוזוקי בלנו שנת 1999 באזור ראשון לציון
  • תוכן חדש...