Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'פורד פוקוס'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. היי, סוף סוף אחרי 30 שנה מתחדשת לי ברכב שיתן לי כנפיים. מתלבטת בין: מאזדה 2 פיאט פונטו מיצובישי סטאר פורד פוקוס (רעיונות אחרים?) מחפשת רכב אמין שהכי פחות רואה מוסך, ורוצה לדעת אם יש דגמים או שנים שידועים בתור בעייתים. מחפשת גם רכב עם צריכת דלק טובה ושירגיש כמו חבר בפנטזיה: משהו ששט בכביש כמו הטויטה קורולה 1997 שהייתה לסבא שלי ועברה אלי בירושה והייתה מדהימה
  2. שלום לכם, יש לי פורד פוקוס 2008. היום לאחר נסיעה קצרה כשכיביתי את הרכב שמעתי רעש של מאוורר ממשיך לפעול. חשבתי שיעצר לבד ,אבל כשרציתי ליסוע שוב כעבור 5 שעות המצבר היה מרוקן לגמרי. ברגע שחיברתי כבלים המצבר נטען ומיד המאוורר החל לעבוד שוב. מה לדעתכם הבעיה ואיך אפשר לטפל. תודה .
  3. כשאני נוסע בירושלים ביום יום, המזגן ברכב (פורד פוקוס טרנד 2007) מקרר, ללא ספק. אבל כשנסענו שבוע שעבר בכביש הבקעה בשעות הצהריים הרגשנו שיוצא פשוט אוויר רגיל ולא קר בכלל. איך אפשר לתקן את זה, והאם שווה או כדאי להחליף אוטו בשביל זה ? בכללי מרוצים ממנו, הרכב עם ק"מ נמוך (170000) נוסע טוב ואין הרבה תקלות.
  4. אהלן מתלבט ברכישת רכב חדש בין שלושת הדגמים - סקאלה, ארונה או פוקוס. מבחינת שימוש, מדובר ברכב שני בבית, נערכים לתאומים אז מעדיפים רכב עם תא מטען בגודל נוח. אני מניח שאם לא יהיו בעיות מיוחדות, רוצה להחזיק את הרכב 5-7 שנים אצלי. בגדול השימוש הוא נסיעה לעבודה כל יום מודיעין-ירושלים (לפעמים מודיעין ת״א) + קצת סידורים בתוך מודיעין. 1. האם כדאי ב-0 ק״מ? ראיתי במקרה של פוקוס שזה לא כדאי. מה גם שיש לי פיאסטה ועכשיו יש בפורד הטבת טרייד אין במחיר מחירון לבעלי פורד. ארונה ראיתי גרסת סטייל ב-0 ק״מ ב-100,000 ש״ח עגול. סקאלה טרם ראיתי ב-0 ק״מ, יצא לכם לראות? 2. מישהו נסע על שלושת הרכבים ויודע להשוות את חווית הנסיעה? יש לנו ראפיד בליסינג כיום, מניח שהראפיד והסקאלה חוויה זהה... יודעים לומר משהו על הארונה? חוויית הנסיעה בפיאסטה היא פשוט מצויינת מבחינתי, מאוד מהנה. 3. פורד פומה - ראיתי בכמה מקומות שצפוי להגיע בהמשך השנה לישראל, ובחו״ל הביקורות מהללות. מכירים משהו יותר קונקרטי על מתי מגיע ומחיר צפוי? מניח שהמחיר שלו יהיה דומה לזה של הארונה... אשמח לתובנות שלכם
  5. אז אחרי שפיג׳ו הודיעה שלא תהיה עוד 208GTI ורנו הודיעה שלא תהיה עוד קליאו RS, עכשיו תורה של פורד להודיע שאין להם תוכניות לבנות פוקוס RS נוספת עקב הרגולציות. אני לא אופתע אם גם במגאן וב 308 מהדור שיגיע בעתיד זה יקרה. כחובבי רכב ברור שזה מאכזב נורא אבל כמישהו שהוא בור בנושא אני מנסה להבין עד כמה באמת הרגולציה הקשוחה הזאת שגורמת ליצרניות לוותר לגמרי מוצדקת, הקטגוריה של הרכבים האלה היא כל כך שולית מבחינת ווליום ביחס לרכבים הרגילים שכבר ממזמן עברו את השינויים הנדרשים (עם כל הקטנת נפח המנועים והטורבו), למה זה כל כך מהותי לסביבה אם רכב אחד מתוך 20 (סתם הערכה) שנמכרים יהיה מזהם יחסית? זה באמת מה שיציל את הכוכב שלנו? יכול להיות שאני מפגין פה בורות קשה, אני אשמח שתאירו את עיניי.
  6. מנוע מקרטע עקב כניסת שמן או מיים למצתים. החלפתי אטם מכסה שסתומים.. כנראה עשו עבודה גרוע.. בכל אופן, האם ספייסרים למצתים יפתרו את בעיית הקרטוע. אני חושב להחליף חבד שוב, אטם. איזה חומר אטימה מומלץ ?? תודה לעונים..
  7. שלום אני חדש בפורום, יש לי פורד פוקוס 2012 כ 3 שנים. רק עכשיו, לפני רכישת מצלמת רכב הסתכלתי באיזור השמשה הקידמית והבחנתי שמעל המראה הפנימית יש עינית קטנה שמודבקת עם דבק דו צדדי ומחוברת לכבל שמושחל פנימה לאיפהשהו ברכב. יש למישהו מושג מה מטרת העיינית ואיך אפשר לבדוק למה היא שייכת ? ההשערה שלי היא שהיה מותקן בעבר מנגנון בטיחות כלשהו להתראה על סטיה מהנתיב וכרגע זה לא פועל. זאת עיינית קטנטנה. תודה למשיבים, גיל.
  8. שלום, יש לי פורד פוקוס 2012 שקניתי מליסינג. אני לא נוסע הרבה ברכב וחוץ מהעניין המוכר עם הגיר האוטו עובד פרפקט. לפני כמה ימים (בתמימותי) נסעתי למוסך לאחר שהרכב לא הניע כדי שיחליפו לי מצבר ועל הדרך יבדקו את הגיר ויעשו טיפול. לאחר כמה שעות קיבלתי טלפון שנאמר לי שאני צריך לשלם 6000! ש"ח על הטיפול המצבר והחלפת דיסקיות בלמים תושבת מנוע ורצועת טיימינג ונאמר לי כמה זה מסוכן לנסוע בלי בלמים וכמה הרצועת טיימינג יכולה להזיק למנוע. לא הבנתי מאיפה זה נחת עליי ולאחר דין ודברים במוסך הסכמתי שיחליפו רק את הבלמים. ביציאה מהמוסך המנהל עשה סיבוב על האוטו ואמר שהכל בסדר (אפילו לא טרח להזכיר את רצועת הטיימינג) החניתי את האוטו בעבודה קרוב למוסך ובסוף היום כשהנעתי אותו שמעתי רעשים חזקים מהמכסה מנוע שהתגברו כל לחיצה על הדוושה ובפניות ובנוסף ההגה היה כבד מאוד בסיבובים. לאחר יומיים חזרתי למוסך, אחד הנציגים שם מילא שמן הגה עשה סיבוב ואמר שהכל בסדר והוא רק רוצה לבדוק שאין נזילה, הרים את הרכב חיפש כמה דקות אח"כ הוריד חלק כלשהו בתחתית הרכב ואחרי כמה רגעים שהוא התעסק שם התחיל לנזול שמן הגה על הרצפה. נאמר לי שצריך להחליף מסרק הגה ולעשות כיוון וברגע זה אמרתי לא תודה, כשהרכיב את החלק בחזרה אחד העובדים שם אזיקון על מסרק ההגה ולאחר ששאלתי אותו אם אמור להיות שם גומי כלשהוא אמר לי לא ואמר שבכלל כל ההגה לא מקורי. שוב החניתי את האוטו בעבודה ושמתי לב שטשטף קצת שמן ממש שלולית קטנה שהתייבשה אחרי שעה ולידה הופיעה שלולית מים קטנה. סה"כ רציתי להחליף מצבר ולעשות טיפול במוסך מורשה ויצאתי עם סכום דמיוני של 7500 ש"ח שהם רצו לגבות ממני על שלל דברים. מיותר לציין שכשחזרתי למוסך לא הוזכר כלל כל העניין של רצועת הטיימינג שכל כך היה קריטי בתחילת השבוע, ואת הגיר בכלל לא בדוק כי אמרו שהאחריות הייתה ל-7 שנים והיא פגה. הייתי שמח לקבל המלצה מה עליי לעשות. תודה
  9. אהלן, יש לי פורד פוקוס 2012 עם 180,000 ק"מ. נדלקה נורת ממיר קטליטי. הלכתי למוסך ושמו לי תוסף בדלק. וכיבו את הנורה. למחרת נדלקה שוב. כעבור כמה ימים חזרתי ושוב כיבו לי את הנורה. שוב נדלקה. מה אפשר לעשות? במוסך אומרים שחייבים להחליף ממיר וזה עולה כ-4000 ש"ח. לא שווה לי לאוטו ששווה כ- 4000 ש"ח. יש אפשרות אחרת? מה אתם ממליצים? ובאותו עניין - תוכלי להמליץ לי על מוסך אמין לפורד פוקוס בחדרה?
  10. שלום לכולם , אז ככה , לא נגעתי ברכב כמה חודשים , אי לכך נגמר כנראה המצבר. אספר כמה עובדות: עם כבלים כמובן שהרכב מתניע ונוסע ולא נכבה. במהלך הנסיעה שומע ומרגיש לפעמים "קיקים" , וכן בעתירה, הטורים נשמרים על 750 , אבל מרגישים "קיקים". המעניין הוא , שאם אני מעביר ל N , אין שום ",קיקים" וגם במתן גז , הכל חלק. אחרי נסיעה , כאשר אני מכבה את האוטו , נראה שיש למצבר חשמל כי אני יכול לנעול עם השלט, אך כאשר מנסה להדליק , ברגע הסוויץ , שומע תקתוקים והאוטו נכבה. לפעמים , הנורה הכתומה של המנוע נדלקת ומהבהבת , אבל נכבית אח"כ. איך אני מזהה את התקלה ? האם יש כאן 2 תקלות? אם זה משאבת דלק , מדוע אם כן ב N הכל סבבה ? איך אפשר לוודא שהמצבר תקין ? תודה רבה, יובל.
  11. "מומחה הוא אדם שיודע את כל הסיבות מדוע דבר כלשהו לא יעבוד" הנרי פורד גם החלפת רצועת טיימינג לפורד שלך עושים אצל המומחים לפורד! החלפת רצועת טיימינג לפורד פוקוס/פיאסטה מכל השנים וכל הדגמים ב-1,449 ש"ח כולל מע"מ ועבודה. קיט טיימינג מקורי כולל מותחן ובורג מתיחה. ההטבה לחברי הפורום בלבד ובציון ההטבה מראש. עדי 053-7218352 דניאל 053-3405179
  12. ערב טוב. רכשתי בשעה טובה פוקוס 2012. לא הצלחתי להבין איזה גגון מתאים לרכב? נ.ב יש מחלות/בעיות נפוצות שצריך לשים לב?
  13. היי רכשתי השבוע פורד פוקוס 2012 ונתקלתי בבעיה העת חיבור הטלפון למערכת בלוטוס הפכתי את כל האינטרנט ולא מצאתי מקרה דומה המערכת מציגה שיש בלוטוס אבל כשאני לוחץ כל מה שאני רואה זה שאין מכשירים מחוברים ולמטה רשום לי Bt off בכפתור הימני למטה לחצתי עליו מספר פעמים אך המערכת נשארה ללא שינוי בנוסף לכך כשאני לוחץ על כפתור הphone במערכת על מה שקורה זה שהמערכת מושתקת ניסתי לפחות לבצע חיבור למערכת עם aux אבל גם זה לא עובד אני מניח שזה קשור אחד לשני מישהו קרה לו או נתקל במקרה דומה?
  14. שלום, יש לי פוקוס 2008 זו שנה שניה ברציפות, בחורף שעבר לא היו לי איתה בעיות אתמול ובתפאמיות המנוע התחיל לרעוד (בין אם הרכב עוצר או בהילוך - לא משנה קדימה או רווירס) ונורת מנוע כתומה הופיעה לסירוגין. ניגשתי היום למוסך עם חשש לנזק למנוע אך מהמוסך נמסר כי זו בעיה ידועה בפוקוס בגלל שמים חודרים לפלגים (מצתים) ואכן נמצאו שם מים שניסו להוציא אותם על ידי לחץ אויר ושחררו אותי. אבל הבעיה לא נפתרה (כמובן), והרכב ממשיך לגמגם ואפילו הנורה דולקת עכשיו באופן קבוע! יש לי מספר תהיות: 1. איך זה שבחורף הקודם לא נתקלתי בבעיה זו?! הרכב תמיד מחנה בחוץ והוא חשוף לגשם. ובנוסף ישנה גומיה שאמורה לא לאפשר מעבר מים מהפס שנמצא מתחת לווישרים אל תוך תא המנוע! 2. האם יכול להיות מצב שמקור המים הוא דווקא מי הקירור שבאים מהרדיוטר? כי בתקופה האחרונה נקרע הצינור שמכניס מים למנוע ונסעתי עם הרכב כ-30 ק"מ מבלי לשים לב עד שנורת החום נדלקה לי. אז החלפתי צינור ומאז אני מוסיף כחצי ליטר כל שבוע למיכל המים. במוסך בדקו (ע"י המכשיר שמודד לחץ) ולא נמצא כי יש בריחה של לחץ! 3. האם נסיעה עם הרכב במצב כזה גורמת לנזק כלשהו למנוע? לתת לזה צאנס עד שהתאים של המצתים יתייבשו כמו שצריך (בחום כמו חום של מנוע זה לא אמור לקחת זמן!), אבל אם כך איך זה שעדיין הסימנים קיימים? אודה לכם או תוכלו לייעץ.
  15. שלום לכולם, לפני כמה ימים התחילו לי בעיות פתאומיות במערכות חשמל שונות ברכב אני אציין את הדברים שלא עובדים: 1. שפריצרים של המגבים (לא הם לא סתומים) 2. מזגן לא עובד כלל לא בשום רמה בין 1 ל4 3. אורות רוורס וחיישני רוורס לא עובדים (יש לציין שההילוך כן נכנס וגם בלוח שעונים מופיע R ) 4. אור ערפל מאחור יש לציין שכל שאר המערכות עובדות מצויין (חלונות חשמל , נעילה מרכזית, ווינקרים) כמובן ישר בדקתי את הפיוזים ב2 התיבות שיש ברכב יש לציין שעברתי פיוז פיוז וחוץ מהפיוז של המצת שידעתי שהוא שרוף כמובן החלפתי אותו על הדרך, כל שאר הפיוזים תקינים לחלוטין. אשמח לעזרה ממישהו שנתקל בתקלות אלו או מישהו שיש לו מושג מה לעשות.. תודה רבה !
  16. בדיוק כמו בסרטון הזה. היו מורכבים לתקופה קצרה בחורף אחד בלבד, כמו חדשים. זוג לחלונות מקדימה וזוג לחלונות מאחורה. כולל הברזלים שדוחפים למסילה שמחזיקים את המגנים במקום. ללא הדבקות! אני מוכר ב-190 ש"ח. מחיפה. לפנות בהודעה פרטיות, אני בודק פעם ביום בערך את ההודעות פה. אני כבר עושה לכם סקר שוק וחוסך לכם זמן: מגני רוח חדשים (כמו הדגם הזה) בהשחלה נמכרים ב-290 ש"ח (https://www.alexsander.co.il/product/8541/013) מגני רוח חדשים בהדבקה נמכרים באזור 170-300 ש"ח.
  17. אנחנו משפחה עם ילד ועוד אחד בדרך, מחפשים רכב (ראשון בשבילנו) אוטומט בתקציב של 10-15K, מעדיפים כמה שיותר זול אבל מוכנים לעלות עד 20K כדי לקבל מוצר טוב ואמין יותר בצורה משמעותית. אנחנו גרים בשומרון, ביישוב על הר, שזה אומר שהרכב צריך לסחוב בעלייה. במהלך חצי השנה הקרובה הנסיעות שלנו יהיו בעיקר בין-עירוניות (לת"א פעם בשבוע ובשבתות להורים באזור ירושלים), לא בתדירות גבוהה. לאחר מכן יש סיכוי טוב שנעבור לאזור ירושלים, ואז הנסיעות יהיו יותר עירונית וכנראה גם תכופות יותר. חשובה לנו הבטיחות, נוחות משפחתית (שזה אומר בעיקר תא מטען בגודל בינוני ומעלה), ושיהיה חסכוני (לא כ"כ משנה אם בגלל צריכת דלק או מיעוט בראיית מוסך). אנחנו בשאיפה שהרכב יוכל לשמש אותנו לפחות ל4-5 שנים. אין לנו בעיה לחכות עד 3 חודשים להצעות אטרקטיביות. אני לא מבין גדול ברכבים, הרבה ממה שאני יודע - זה בזכות הפורום הנפלא הזה. אשמח מאוד להמלצות על דגמים מומלצים שעונים על הדרישות הללו. תודה רבה!
  18. שלום רב, קרוב משפחתי מעוניין לבצע עיסקת ליסינג לשנתיים. ההצעות שעלו לגמר הן: פוקוס 2013 סטיישן בעלות של 600~ ש"ח לחודש קורולה 2014 בעלות של 960~ ש"ח לחודש. בשני המקרים יש אחריות מלאה של חברת הליסינג (כולל על תיבת ההילוכים בפוקוס). מדובר על נסיעות של כ-20,000 בשנה (90% בינערוני) ומוכן לקבל על עצמו תקיעה עם הרכב פעם בשנה (במקרה של הפוקוס). אציין כי אלו הרכבים שעלו מבחינתו לגמר והוא לא מעוניין לשמוע על רכבים אחרים או על קניה בצורה אחרת. מה אתם ממליצים, בהתייחס להפרש במחיר?
  19. שלום!! מצורף קישור למי שמחפש ספר רכב/מדריך למשתמש לפורד פוקוס שנים 2011-2015 באדיבות שירות לקוחות פורד https://drive.google.com/open?id=0Bwk--COaFiTCaWk5bC1ycV9yUTA
  20. היום בבוקר, ראיתי שהבחור משפריץ נוזל בתוך האוטו, לצורך הניגוב הפנימי, והאמת נראה לי שימוש קצת חריג. אבל רק אחרי שכבר נסעתי הרחק משם, גיליתי שהרדיו תקוע על תחנה אחת ואי אפשר לשנות את התחנה או את עוצמת השמע. כמו כן, מדי כמה דקות הוא עובר מעצמו למצב mute. בשל פגישות, לא יכולתי לחזור לשטיפה, וגם קיוויתי שהתופעות יעברו אחרי כמה שעות של התייבשות. אבל הערב המצב אותו דבר. מדובר ברדיו מובנה של פורד פוקוס 2007. אני מעריך שתיקון או החלפה יעלו לפחות אלף ש"ח. מה עושים? אין לי את הקבלה, וגם אם כן, איך להוכיח שהרדיו היה תקין קודם?
  21. מערכת בלוטוס ברכב תקועה . מקבלים הודעה שמכסת המתחברים למערכת מלאה ולא ניתן להתחבר. לא ניתן לאפס את זה . האם יש למי מכם פתרון? שבת שלום
  22. כשהייתי הבוקר במוסך לבצע טיפול שגרתי המוסכניק שלי סיפר לי סיפור מעניין: הגיע אדם שהתלונן שהסטרטר שלו לא מגיב לעיתים קרובות, פשוט לא מניע ולא מסתובב, אין שום צליל. כמובן שבמוסך הכל היה תקין, לא מפתיע. המוסכניק לא רצה להתחיל להלאות את הנהג בהחלפות של סטרטר\מצבר וכו' מאחר והתקלה חוזרת על עצמה לעיתים ולא 100% מהזמן וכי חבל לו על כיסו והציע לו לעבור אצל מרכז השירות של פורד לחוות דעת. לבסוף פורד החליפו, תחת אחריות מורחבת, את מחשב הגיר והתקלה נפתרה. מסתבר שמידי פעם המחשב לא התקבע על הילוך P וכתוצאה לא היה ניתן להניע. מקווה שמישהו יעזר בזה מתישהו כשיגגל סטרטר\ פורד פוקוס\ לעיתים\ מניע.
  23. דיברתי עם מישהו שמוכר פורד פוקוס 2012 4 דלתות, ללא תאונות, יד שניה (ראשונה ליסינג), 115.000 ק"מ. החליף גיר לגיר חדש של פורד (אחריות 10 שנים על הגיר). מציע אותו ב-32,000 אלף - מה המשמעות של החלפת הגיר? האם זה צריך להדליק לי נורה אדומה בקשר למצב הרכב? - האם המחיר הוא הוגן? תודה
  24. שלום רב, לפני כשנה וחצי המזגן(מדחס) בפורד פוקוס שלי החל להפסיק לעבוד לסירוגין, בדרך כלל זה היה קורה כשהייתי עולה על במפרים, או בבלימות חדות. פניתי לחבר טוב מהתחום ולדבריו המדחס הלך ויש צורך להחליפו, שילמתי לו 1800 ש"ח עבור החלפת המדחס, חצי שנה אחרי, הבעיה חזרה. פניתי היום על פי המלצה באחד מאתרי הרכב לטכנאי מיזוג מקצועי. בבדיקה שהוא עשה הוא אמר שהכבל שמתחבר למדחס הולחם בצורה לא טובה ומכאן הניתוקים, לדבריו הוא לא חושב שהמדחס אכן הוחלף כפי שנאמר לי, כי אם כן הוא היה אמור להיות צבוע באדום, הוא חושב שסה"כ הלחימו את החוט. לאחר שהוא מצא כבל מתאים הוא החליף לי אותו, הפעלתי את המזגן והמזגן חזר לעבוד. לאחר דקה, אותו טכנאי ניתק את הכבל ואמר לי שצריך להחליף את הסליל של המדחס כי הוא מוציא עשן, יצאתי מהרכב וביקשתי ממנו שיחבר שוב את הכבל כדי שאוכל לראות את העשן שיוצא. הוא סירב בטענה שהרכב יוכל להינזק והוא לא מוכן לקחת אחריות, אמרתי לו שהאחריות היא עלי, הוא לא הסכים, הוא הציע להחליף לי את הסליל ב 300 ש"ח, סליל מקורי חדש. כולל עבודה 600 ש"ח. אודה לכל מי שיוכל לענות לי על השאלות: 1. האם באמת המדחס לא הוחלף 2. יש מצב שטכנאי חרטט אותי לגבי העשן שיוצא מהמדחס בגלל הסליל הלקוי כביכול.
  25. אהלן, אני מחפש רכב כבר הרבה זמן, ולא מצליח להגיע להחלטה/רכישה מכל מיני סיבות. כרגע הצתמצמתי ל2 רכבים שונים בתכלית : פורד פוקוס, 2009, יד 2 מליסינג, עם 122,000 ק"מ , במחיר (אם אני מוסיף טיפולים , וצמיגים שאני אחליף) 31 אלף שקל ורנו קליאו דור 3 , 2010, יד 2, עם 66,000 ק"מ ב 33 אלף שקל. (נמצא לפני שלב הבדיקה ) המכנה המשותף העיקרי בין הרכבים האלה הוא המחיר. אשמח לחוות דעת השוואתית בנוגע לנושאים בסדר חשיבות הזה: אמינות הרכב / עלות אחזקה נוחות הנסיעה/ ישיבה צריכת דלק חוות דעת אישית. מודה מראש לעוזרים
  • תוכן חדש...