Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'פורד פיאסטה'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 18 תוצאות

1. צינור בלמים של הרכב שלי פורד פיאסטה נקרע בזמן נסיעה ונאלצתי לעצור עם הבלם יד . לא זכור לי אף פעם שהחלפתי צינורות בלמים . יכול להיות שהוא נקרע מבלאי
  2. שלום, המנוע של הרכב מתחמם בנוסף נוזל הקירור בוער במיכל ( מה שגורם ליציאת הנוזל), הלכתי למוסך מורשה פורד בדקו ואמרו לי ראש מנוע ( החלפתי משאבת מים + תרמוסטט + רדיאטור תקין ) , האם כדאי לשפץ ראש מנוע ? או פשוט להחליף את כל המנוע ?? ( המנוע נסע 170 אלף ק"מ)
  3. ערב צח ומצוחצח! אני חושב על הפיאסטה (1.25 ליטר ידני) ומנסה לפענח האם משהו שם השתנה מעבר לקוסמטיקה. כן, הגריל סטייל-אסטון-מרטין נראה מצוין (לטעמי), אך נראה שיש הפרש משמעותי במחירים ביד 2 לעומת הדור היוצא. זה רק כי אנשים אוהבים את הסגנון ו/או רוצים את החדש, או שעוד משהו שם השתנה? תודה רבה.
  4. ברשותי כרגע פורד פיאסטה 2013 ambient עם 82 כ"ס. אני רוצה לשפר את הרכב ואני יודע שמהמנוע שיש כרגע ברכב אני לא אצליח להשיג משהו ששווה מאמץ. מאחר וקניית רכב חדש עם פוטנציאל גדול יותר כרגע זו לא אופציה חשבתי על החלפת מנוע. חשבתי לשים מנוע וגיר של פיאסטה ST אבל אני לא יודע קודם כל אם ניתן להשיג בארץ, ואם הרכב בכלל יישאר חוקי אחרי זה... אשמח לייעוץ לגבי המנוע והגיר של הST אם בכלל יהיה ניתן להשיג אז מה המחיר המשוער ואם יהיה צריך להחליף חלקים נוספים ברכב
  5. היי לכולם, התחיל לצאת מהמזגן ריח חמוץ (דומה מאוד לסיליקון איטום), זה לא קרה בהדרגטיות אלה ביום אחד התחיל. ניסיתי לחפש משהו על הבעיה אבל לא מצאתי שום דבר קונקרטי לגבי פתרון (מעבר ללהחליף את הפילטר, שהוחלף לפני כשנה). מה כן הבנתי, שרוב הסיכויים שהריח הוא מעובש וכדומה שהצתברו במערכת ולטיפול אפשר או לקחת למוסך (שכרגע נשמע לי מוגזם) או להשתמש ב"רימוני" חיטוי לתוך הרכב, או בקצף חיטוי (שגם פה יש המלצות לעשות אצל מומחה) שמוזרק לתוך פתח יניקת המזגן או שילוב של השניים. יש למישהו המלצה/נסיון?
  6. "מומחה הוא אדם שיודע את כל הסיבות מדוע דבר כלשהו לא יעבוד" הנרי פורד גם החלפת רצועת טיימינג לפורד שלך עושים אצל המומחים לפורד! החלפת רצועת טיימינג לפורד פוקוס/פיאסטה מכל השנים וכל הדגמים ב-1,449 ש"ח כולל מע"מ ועבודה. קיט טיימינג מקורי כולל מותחן ובורג מתיחה. ההטבה לחברי הפורום בלבד ובציון ההטבה מראש. עדי 053-7218352 דניאל 053-3405179
  7. שלום לחברי הפורום לפני כשבועיים - הייתי צריכה להעביר את הפורד פייסטה שלי טיפול.. שגרתי קיבלתי כל מיני הצעות ממספר מוסכים, בכל מיני רמות של מחירים החל מ 500 שח ועד 3000 שח . היקרה יותר עסקה גם בהחלפת הרצועה (פורד פיאסטה 2011, 72000 קמ..) התלבטתי אם באמת צריך להחליף רצועת טיימינג, וכאן בפורום המלצתם לי בפה מלא להחליף רצועה !!!!!!!!!!! כי אני, שלא מבינה שומדבר ברכב, יכולה להיות קורבן מוצלח לכל בעל מוסך... עדי, ממוסך שי לי באור יהודה, ענה לי גם הוא בפורום הגעתי למוסך שי לי.. חייבת לציין את ההגינות של עדי הן ברמת השירות והן ברמת המחיר אני מציינת , ומקווה שלא אתאכזב , שהשירות היה מקצועי. קיבלתי הסבר, קיבלתי הבהרות קיבלתי הכוונה למה צריך לעשות ומה לא... הגינות ומקצועיות, הם מבחינתי הפרמטרים לקבלת השירות ואני מקווה שלא טעיתי. תודה לעדי ולמוסך שי לי אור יהודה ותודה לפורום הנהדר הזה שללא ספק עוזר לכל מי שלא מבינ(הׂ) ובהחלט לכל מי שמבין (ה) :wink:
  8. שלום לכולם, לפני שנה נדלקה לי המנורה check engine וכבתה ומאז אחת לשבוע בערך היא שוב נדלקת ונכבית עם ההערה "פלאג 3 לא מצית" ודי הזנחתי את זה. לאחר בדיקה ראשונה במוסך לא עלו על בעיה והיום חזרתי למוסך וביצעו בדיקה יותר עמוקה והממצאים היום שאין קומפרסיה בצילינדר 1 שזה די הגיוני כי הרכב לא סוחב ממש לאחרונה. חשוב לציין שהרכב עבר טיפולים בזמן והפלאגים הוחלפו. המוסך(לא הרשמי של פורד) חזר אליי עם הצעת מחיר של 4000 ש"ח כולל מע"מ כאשר הטיפול כולל: סט אטמים של ראש מנוע שיפוץ ראש מנוע צילינדר שמן מנוע מקורי נוזל קירור סט טיימינג עבודה מה דעתכם, האם שווה ללכת לעוד מוסך? האם המחיר הוא הוגן? תודה מראש
  9. אני מתלבט האם לרכוש פורד פיאסטה שנת 2014 גיר רובוטי אבל שמעתי הרבה על זה שלרכב הזה יש הרבה בעיות עם הגיר האם בהכרח יהיו לרכב זה בעיות עם הגיר ולא כדאי לקנות אותו?
  10. אתמול הרכיב הניע רק עם כבל התנעה , אחרי שעשיתי חיפושים בפורום, היום אני מחפשת אופציה לבדוק או להחליף את המצבר,מבקשת עזרתכם, 1. מלבד הדרישה שהמצבר ישב טוב בתושבת שלו - עוד משהו חשוב ? האם יש יצרן מועדף? 2. לדרוש אחריות למינימום -20 חודש ?אחריות יצרן או אחריות חשמלאי רכב? 3. זה משנה אם המצבר אטום (להחלפת מים מזוקקים?) 4 בחיפוש בגוגל ראיתי שיש חשמלאי רכב שגם נותנים שירות אצלך במקום לנסוע למוסך- יש לזה יתרון/חסרון? 5. ראיתי שטווח המחירים 45-55 אמפר --->500 ש"ח בערך,זה המחיר באמת ? 6. האם אני יכולה לדעת לבד האם המצבר צריך החלפה או רק לא הניע בגלל הקור
  11. צירפתי תמונה של המקומות שבהם התאספו ממש הרבה עלים (התמונה היא לא של הרכב שלי, סתם תמונה מהאינטרנט עם חצים למקומות שבהם העלים הצטברו). 1. איך אני מפרק את האזור בכדי להגיע לעלים ולנקות אותם (לא ראיתי אזכור בספר הרכב)? 2. אני מרגיש כי יש ירידה בכמות האוויר שהאוורו הפנימי מוציא (לא רמת הקור של המזגן, אלא פשוט כמות האוויר היוצא) - זה קשור? אלא המסננים דרכם האוויר עובר?
  12. יום טוב לכל חברי הפורום. קצת רקע. אני מתלבט בין שלושת הרכבים בעיסקת ליסינג פרטי. שלושת הרכבים מוצאים בערך באותו מחיר. הנסוע היא בערך 25K בשנה, הרוב בינעירוני. העיסקה היא מליסינג פרטי כך שצריכת דלק זה פרמטר חשוב, אך קודם כל חשובה לי ההנאה מהנסיעה, נוחות ואיבזור. 1. פורד פיאסטה טרנד 2016 2. טויוטה יאריס סול אוטומטי 2016 3. יונדאי i20 אינספייר החדשה 2016 מי משלושתם יהיה עדיף לנסיעות של כ100ק"מ ביום? אני די התחברתי לפיאסטה, אך עיניין הבעיות בגיר הרובוטי קצת מרתיע אותי. האם אפשר להתעלם מזה בגלל שהרכב הוא ליסינג ויש אחריות מלאה על כל התקופה שאחזיק ברכב?
  13. הי, אני מתלבט לרכוש רכב חדש סיאט איביזה או פורד פיאסטה (0 ק"מ מליסינג). שניהם בערך באותו מחיר 80,000+. מה חשוב לי ? תא מטען – שיכיל עגלתתינוק צריכת דלק ממוצעת –מקווה שיהיה גבוה מ 1:15. בטיחות אבזור תא נוסעים +פינוקים בנהיגה מה דעתכם ?
  14. אז מה שמן המנוע ונוזל הקירור המומלצים ביותר לפורד פיאסטה ידני? ואם כבר אני שואל - מה ההבדל בין ההערכים הרשומים? (5W/30 וכו' אני מבין שמדובר בדרגת הצמיגות של השמן, אבל מה יותר טוב ואיך דרגת צמיגות כזו או אחרת משפיעה על המנוע?) הערה: לפי ספר הרכב צריך לשים 5W/30, יש אחרים שיהיו טובים יותר (כמו תדלוק 98 במקום המלצת 95)? לא ראיתי שם התייחסות לסוג נוזל הקירור.
  15. שלום חברים, נתקלתי בבעיה מוזרה בפורד פיאסטה נובמבר 2010, לא חושב שזה קשור אבל החלפתי נורה באור דרך ולאחר מכן הדלקתי את המזגן כהרגלי והופתעתי לגלות שכל המזגן התהפך: במקום להוציא אוויר לפנים הוא מוציא אוויר לרגליים במקום לרגליים ולשמשה הקדמית הוא מוציא אוויר לפנים, בקיצור הכל השתגע שם, אני חי עם זה אבל זה די מציק, לא מצאתי פתרון ואין לי מושג איך זה קרה פתאום, למישהו יש רעיונות?! המזגן הוא דיגיטלי. תודה מראש.
  16. שלום לחברי הפורום היקרים, אשמח לעזרתכם: אני מחפש לקנות מכונית יד שנייה, אוטומטית, בכיוון של סופר-מיני. לאחר מחקר די מקיף של קריאה באינטרנט צמצמתי ל-3 אפשרויות: 1. פורד פיאסטה אוט' 2014 2. מאזדה 2 אוט' 2014 3. הונדה סיוויק האצ'בק 2013 (או אולי אפילו 2012), שכן אני יודע שייכת לקטגוריה שונה לגמרי.. כפי שאמרתי, קראתי הרבה על כל הדגמים, ופורד פיאסטה מציגה יתרונות רבים על פני המאזדה 2, כאשר החסרון היחיד והגדול הוא האמינות. היתרון היחיד בעצם שיש למאזדה 2 על הפיאסטה היא בתחום האמינות: ב-2011 דה מרקר דרגו את מאזדה 2 כמכוניות האמינה ביותר בארץ מבין המכוניות הקטנות, בעוד שלפורד פיאסטה דירוגי האמינות בכל העולם הם לא מאוד טובים. רוב דירוגי האמינות שמצאתי ברשת הם מארה"ב, כמו למשל קונסומר ריפורטס שקטלו את הפיאסטה... אך הדירוגים בחנו את זה שמיוצר בארה"ב ולא הדגם של פורד אירופה, שממה שאני הבנתי מיובא לארץ מגרמניה. הסיוויק טובה יותר בכל הקטגוריות, אבל היא כמובן הכי יקרה מכל האופציות (אלא אם מסתכלים על שנת הדגם של 2012), וכמובן היא יותר ישנה וייתכן שכבר לא תהיה באחריות יצרן. מה אתם מציעים? מישהו יודע משהו על האמינות של הפיאסטה שנת 2013-2014? (מדובר פחות או יותר באותו אוטו ממה שאני מבין, שינויים מזעריים) אודה לעזרתכם!
  17. שלום לכולם, אתמול הייתי באולם תצוגה וקיבלתי הצעת מחיר לפיאסטה חדשה 2015 99,500 ש"ח על הכביש. ההצעה כוללת: דגם TREND כולל מערכת מולטימדיה, GPS, מצלמת נסיעה לאחור) קודן + עלוקה חיישני רוורס ואגרת רישוי. תכלס אני די סגור על הדגם הזה, השאלה האם המחיר המוצע הוא טוב או שיש מצב להוציא מהם עוד דברים? תודה לעונים!
  18. שלום לכולם, אני עומדת בפני רכישת רכב חדש מהיבואן ומוצאת את עצמי מתאהבת דווקא בדגם הכי יקר רציתי לשאול לדעתכם ולשמוע מה אתם חושבים על המכוניות הנ״ל וכמובן אם יש לכם המלצות לרכבים מקבילים אחרים. בעיקרון - מחפשת מיני משפחתי מרווח וחסכוני יחסית בדלק. הג׳אז מצאה חן בעיניי מבחינת כמה שהיא מרווחת בתוך האוטו. אהבתי גם את זה שהיא גבוהה ביחס לאחרות. מעבר לזה התלהבתי מתא המטען שלה שגם ניראה מרווח הרבה יותר מהאחרות. נהנתי מנסיעת המבחן אבל בינינו אני לא כזאת מבינה גדולה. הדגם הספציפי המדובר הוא הלא היברידי והוצע לי ללא מערכת מולטימדיה ב113.5 או ב116 עם מערכת המולטימדיה. במקביל בדקתי את הפורד פיאסטה טרנד שמסתכמת בכ- 99 אלף לפני משא ומתן מעמיק. זה כולל את מערכת המולטימדיה, חיישני רוורס וכו׳. למרות היתרונות הענקיים שלו על פני ההונדה - לא התאהבתי. רציתי לשמוע מה דעתכם כי תמיד זה יכול להיות עניין של איש מכירות טוב יותר ופחות שעשה עבודה שייוק טובה יותר או טובה פחות... הפיאסטה על פניו ממש מבטיחה. מרווחת - אם כי פחות מהג׳אז, מנוע חזק יותק (1600 לעומת 1400) וכמובן זולה יותר. מבחינת צריכת דלק - לא הצלחתי להבין מי מהשתיים חסכונית יותר. בקיצור - אם יש פה כאלה שמתמצאים - אשמח לשמוע מה לדעתכם עדיף. אם אתם יודעים לספר קצת מבחינת שמירת ערך של הרכב, עלויות תחזוקה שוטפות, בטיחות - או כל שיקול אחר שיכול להיות רלוונטי - אשמח לדעת! כמו כן - ראיתי שהקיה ריו 5 דלתות נופלת תחת אותה סביבת מחיר. האם היא מהווה תחרות? תודה רבה! שירלי
  • תוכן חדש...