Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'נעילה מרכזית'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 11 תוצאות

1. שלום, אחת הדלתות לא ננעלת בנעילה מרכזית אבל כן נפתחת כשאני פותח עם מפתח מהדלת של הנהג. מישהו יודע איך אני יכול להגיע לטפל בזה? איפה הבעיה נמצאת באוטו? איך אני מגיע לשם? צריך להחליף משהו או שאפשר לשפץ? תודה מראש!
  2. שלום חברים! לאחרונה ישנה תופעה מוזרה ברכב שלי. כאשר אני לוחץ על השלט לפתיחה (או לחילופין במפתח) הרכב נפתח וננעל חזרה מיד. רק לאחר מספר ניסיונות הוא נפתח. כמו כן לאחר סגירת כל הדלתות, הרכב נועל את עצמו אוטומטית ומתחיל להשמיע נקישות מכיון מערכת הנעילה של נעילות חוזרות ונשנות, התופעה ממשיכה גם לאחר ההתנעה ותוך כדי נסיעה. כמו כן לאחר נעילת הרכב בשלט החלונות לא נסגרים אוטומטית. ניסיתי לאפס את המערכת על-ידי ניתוק המצבר למספר דקות אך התופעה לא חלפה. מישהו נתקל בתופעה כזו? יש למישהו רעיון מה ניתן לעשות?
  3. שלום, ישנה תקלה בנעילת הרכב. לפני כחצי שנה הרכב הפסיק להגיב לשלט, לא משנה מה אלחץ בשלט הרכב לא יגיב לנעילה/פתיחה (סוללות תקינות בשלט). לאחר מכן, התחלתי לנעול את הרכב עם מפתחות. הבעיה היא שגם כאשר אני נועל עם המפתחות, לאחר כמה שעות (יכול להגיע לחצי יום) הרכב נפתח מעצמו. עם זה הצלחתי "לשרוד" איכשהו אבל לאחרונה הרכב עושה מה שבאלו מבחינת נעילת הרכב. כאשר אני מניע את הרכב פתאום הרכב ננעל נפתח ננעל וחוזר חלילה. לפעמים זה מסתכם בנעילה ולפעמים זה מסתכם בנעילה ופתיחה של הרכב כמה פעמים (משתגע). חשוב לי לציין שגם בזמן שהרכב ננעל ע"י השלט, הרכב נפתח מעצמו. אשמח לעזרה מכם לדעת מה יכולה להיות התקלה. האם אני צריך לדאוג מהתקלה? תודה, אהוד
  4. ברשותי יונדאי i30 שנת 2010 לפני מספר חודשים החלה תופעה בה הרכב ננעל לבד. לא משנה אם הרכב מונע, כבוי, עם סוויץ פתוח או סגור. כל כמה שניות מופעלת איך שהוא הוראת נעילה והרכב נסגר. עד כה ביצעתי את הדברים הבאים: החלפתי יחידה מרכזית בדלת הנהג (עזר ליומיים שלושה) ניתקתי מצבר וחיברתי לאחר כמה שעות (לא עזר) במוסך ניסו לאפס את המערכת עצמה (לא עזר) הלכתי למוסך מורשה, אמרו אין לנו רעיון, תשאיר את האוטו ונבדוק...
  5. היי לכולם אני צריך להרכיב נעילה מרכזית בכל דלתות הרכב שלי מכיון שכל המנועים בדלתות התקלקלו. מדובר בהונדה סיוויק שנת 2006. חשמלאי רכב ששוחחתי איתו, המליץ לי לבצע את ההרכבה של החלקים בדלתות הרכב לבד. אך המערכת שמותקנת ברכב (המקורי) שונה לגמרי בצורה שלה, מזו שנמכרת בכל מקום (האוניברסלית). אך במוסך של הונדה נאמר לי שזה מה שהם מתקינים ולא כמו המקורית מכיון שהיא מאוד יקרה. מעוניין לדעת אם יש למישהו נסיון בהרכבה בדגם הזה, והאם זה מסובך להרכיב או שזה פעולה קלה? והאם יש מי שיכול להעלות סירטון הדרכה (עדיף על הדגם שלי) שאוכל לראות בבירור איך לבצע את ההתקנה? מודה לכולם מראש
  6. שלום חברים. אשמח לקבל עזרה בקידוד שלט. הרכב כאמור הוא מאזדה 3 2009, צורה ישנה. קניתי לא מזמן את הרכב, ושמתי לב אתמול שהשלט השני שלי אמנם עובד מבחינה חשמלית (יש אור חיווי חזק) אך לא פותח וסוגר את הרכב. לא יודע לומר אם זה שלט של קוברה או שקר אחר כלשהו, אני רק מקווה שאפשר לבצע את הקידוד בעצמי. תודה לעוזרים.
  7. שלום לקוראים, יש ברשותי וולוו S40 שנת 2003 המפתח עשה את שלו ושבק חיים, כרגע ניתן לפתוח רק מדלת הנהג והחלפה שלט אצל וולוו מורשה יקרה מאוד. ראיתי באינטרנט באתר הקניות עלי אקספרס יחידת נעילה מרכזית ב40 שקלים בלבד, אך אני לא יודע איך לחבר אותה ליחידת הנעילה של הרכב או איפה יחידת הנעילה של הרכב. (היה קודן ואזעקה ברכב אך פורקו). תודה מראש לעוזרים .
  8. שלום. אחרי שסובארו ואדי מערכות ואיתוראן לא פתרו וגם לא ממש הראו מקצועיות..רציתי לספר לכם על הבעיה ואיך היא נפתרה (אוליי ייעזור למישהו/י)
  9. הי לכולם, יש לי מאזדה 2, 2013, נוסעת ללא בעיה, אך לא מצליחה לנעול אותו. בדקתי עם 2 שלטים -לא נועל ולא פותח, נסיתי עם 2 מפתחות -לא מצליחה לסובב אותם עד סוף. אפשר לנעול את הרכב רק כשיושבת בפנים ומעבירה סוגר שמעל הידית בצורה ידנית. אולי מישהוא נתקע בבעיה כזו? יודע מה זה יכול להיות? לפני שאני נוסעת למוסך.. תודה
  10. שלום לכולם! לאחרונה יש לי בעיה עם הנעילה המרכזית ביונדאי אקסנט 2003 אסטים. נעילה ידנית עם המפתח עובדת מעולה וכל הדלתות ננעלות ונפתחות. נעילה עם השלט לא עובדת- כאשר אני לוחץ על כפתור בשלט אני שומע את יחידת השלט באוטו (מתחת להגה) מבצעת פעולת ממסר, כפתור הנעילה בדלת הנהג זז קלות אבל אין נעילה. פתחתי את הדלת וניסיתי לתפוס את הפולס על המנוע אבל יכול להיות שמד המתח שלי לא מהיר מספיק? מה אני מפספס? על יחידת השלט מתחת להגה רשום RFLC HY לא מצאתי הרבה מידע עליה. האם היא פותחת את דלת הנהג ומשם הדלתות נפתחות או שהיא נותנת פולס למוח של הנעילה המרכזית באוטו? ממש מתוסכל.
  11. שלום מה יכולה להיות הסיבה שנעילה מרכזית לא מגיבה מדלת (הנהג), לא באמצעות המפתח ולא באמצעות הכפתור שבדלת? כאשר מדלת הנוסע הנעילה המרכזית כן מגיבה למפתח ולכפתור. מובן שהבעיה לא במנוע הנעילה שבדלת הנהג כי הוא מגיב לנעילה מדלת הנוסע, ז"א אמורה להיות בעיה חשמלית קטנה שמחוברת לכפתור למנעול המפתח שבדלת הנהג ...
  • תוכן חדש...