Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'הונדה ג'אז'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. שלום, מחפשת חודשיים+ וזקוקה לאוטו במיידי, מתלבטת בין שתי דרכי פעולה: 1. לקנות רכב זמני ישן וזול מאוד שיתן לי פתרון זמני להתניידות ואז אוכל להרשות לעצמי לחכות שיופיע רכב עם נתונים טובים שיהיה האוטו הקבוע שלי. ספציפית מסתכלת על הונדה ג'אז 2005 ידנית מטופלת עם 340 אלף ק"מ. לטווח ארוך הייתי רוצה ג'אז ידנית 2014+. כרגע אין כאלה לקנות. למישהו יצא לעשות משהו דומה? דעות? 2. ללכת על דגם שהוא פשרה בשבילי בתור אוטו קבוע, מתוך מה שזמין כרגע ביד 2. כרגע מצאתי שם פיג'ו 2008 ידנית: יד ראשונה, 2016, היסטורית טיפולים במוסך מורשה, רק 60 קמ (אבל נראה שחלק גדול בסביבה עירונית). על הנייר מתאימה לי. לא יודעת המון על הרכב מבחינת בעיות ותקלות, אשמח לחוות דעת. יש גם סקודות פאביה ידניות מ2011, קצת רנו קליאו ידניות, סוזוקי סוויפטים (רכבים שיותר קטנים ממה שאני רוצה אבל פשרה סבירה), אבל הפג'ו נראת הכי שמורה מכל מה שראיתי. הבנתי שלפג'ו אין שם טוב באמינות, רלוונטי לדגם הספציפי הזה, ולרכבים שמורים? האם סביר שתחזיק לי 3-5 שנים? טיפולים וחלקים יקרים?
  2. שלום, אשמח לעצות: יש לי ברכב (הונדה ג’אז 2016 ידנית לא היברידית) ככל הנראה מצבר מקורי (מ 2016) שהחזיק עד עכשיו ומראה סימני גסיסה. ניסיתי לברר איזה מצבר מתאים והתקשרתי למוסך מורשה שאמר לי שספציפית ספציפית להונדה ג’אז יש מצבר מיוחד שעולה 850-900 ש״ח עם 24 חודשים אחריות. נשמע קצת חשוד אבל אם המצבר המקורי החזיק שש שנים אז אולי שווה את המחיר הזה? אשמח לשמוע אם יש אנשים שהחליפו למצבר מקורי כמה זמן החזיק להם, או אם יש פה בעלי ידע וניסיון אשמח לעצות.
  3. שלום, אנחנו מתלבטים בין כמה רכבי סופר מיני. הונדה ג'אז, טויוטה יאריס, סוזוקי סוויפט אולי גם סיאט איביזה. התקציב הוא עד כ70, אבל גמיש. מחפש שיהיה מאובזר יחסית לקטגוריה, אם כי נראה לי שאולי זה כבר סטנדרטי גם לשנים 17-18 (מערכת מולטימדיה, מצלמת רוורס, בקרת שיוט - אם יש אדפטיבית מעולה), חסכוני בדלק, ולא פחות חשוב, שיהיה אמין, עם עלות טיפולים סבירה. לגבי האיביזה, היא נראית לי אחלה מסקירה קצרה שעשיתי, אבל הגיר שלה מדאיג אותי. לכן לא סגור לגביה. ולא יודע איך היא מבחינת עלות טיפולים וחלקי חילוף. המאזדה 2 גם נראית כאופציה מעניינת אבל תמיד תא הנהג הרגיש לי צפוף בדגמים ישנים, מתוך כוונה לתת תחושה ספורטיבית אולי. זה עדיין ככה? כמו כן למאזדה יש שם של זוללת דלק, זה ככה גם עם ה2? אם יש המלצות אחרות, גם פתוח לשמוע.
  4. שלום לאחרונה התחדשנו בהונדה ג'אז שנת 2019 נפח 1.3 גיר רציף ברכב מותקנת המערכת המקורית אך ראיתי שאין חיבור לאינטרנט, הדבר הראשון היה לחבר את המערכת דרך הסלולארי שלי. אז הכל באמת עובד, כולל הוויז שהתעדכן. אני מעוניין לחבר את המערכת לאינטרנט באופן קבוע עם סים נוסף. ברכב ישנו ספרון של "אדי מערכות" על המערכת סטריאו, בשיחה איתם הם לא איתרו את הרכב ובכל מקרה ביקשו בסביבות 500 ש"ח להתקנה ראשונה ועוד 100 ומשהו שקל לחבילה כל שנה, מה שנראה לי יקר בטירוף. בכל מקרה חיפשתי מתחת לתא כפפות ומצאתי שם מוחבא כבל USB של המערכת. 1. האם המערכת המקורי מגיעה עם חיבור לסים או רק USB לחיבור חיצוני. 2. במידה והחיבור מבוצע דרך USB ויש לקנות סטיק ( מודם ) האם יש משהו מומלץ או דברים מסוימים שיש לבדוק לפני רכישה באיביי. אם יש למישהו איזה מדריך בנושא אשמח לקבל.
  5. שלום חברים. ברשותי מערכת מולימדיה של אדי מערכות עם אנדרואיד 6.1 מותקנת בהונדה ג'אז. מעונין לפתוח אותה להתקנת תוכנות נוספות. יש שם כפתור כניסה לטכנאים שלא ברור כיצד מפעילים אותו ומה הקוד. אשמח לעזרה. אדי מערכות כמובן שלא מספקים את הפרטים.
  6. שלום לכולם והודה לכם מאוד להצעתם. בגדול השבתתי אקסטרייל 2017 יד 1, 0 קילומטר. אני מעריך 100k החזר קצת יותר יש מצב. אני מחזיק בנוסף הונדה אינסייט 2011 עם 300km. קיימות כרגע שתי אפשרויות: 1. סאנג יאנג רודיוס 2017, 123km במחיר כ100. 2.טויוטה ורסו 2016, 147km, יד 1 ליסינג נהג יחיד, + הונדה ג'אז 2014. יד 2 ליסינג. כמובן גם 100k. אשמח לדעתכם והמלצתכם. הכי חשוב לי מבחינת הרכבים עצמם טכנית, והאינסייט כמה אתם נותנים לה עוד? אשמח לדעתכם המקצועית.
  7. שלום לחברי הפורום, יש לי הונדה ג'אז 2014. לאחרונה החלה באופן רנדומלי להופיע לי התקלה הבאה - בעיקר במצב של בלימה בסמוך להאצה) אדגיש שלא מדובר בהפעלה מכוונת של המצב דרך הכפתור היעודי. התקלה נעלמת אחרי דימום מנוע ולא חוזרת. בנוסף (לא יודע אם יש קשר), כשהרכב במצב PARKING ידית ההילוכים לעיתים ננעלת ולא נותנת לי לשלב להילוך אחר אלא אם אני לוחץ על דוושת הבלם חזק יותר באופן משמעותי מבד"כ. גיגלתי על זה ומצאתי שאולי מדובר בסולונואיד מנגנון הנעילה, אבל אין לי באמת מושג. האם מישהו חווה תקלה דומה, מכיר פתרון או לפחות משהו ששווה לבדוק? תודה מראש!
  8. היי, לצערי, אתמול הדייהטסו סיריון (שנת 2006, 100 ק"מ :-() שלנו עברה טוטלוסט בעקבות תאונה (נכנסנו בנו מאחורה). לכן - מחפשים את הרכב הבא: אנחנו זוג, גרים במרכז - לכן מעדיפים בינוני - הכוונה שיהיה יותר גדול מהסיריון (לצורך הגדלת המשפחה), אבל מעדיפים לא משפחתית "פר אקסלנס". רוב הנסיעות במהלך השבוע הן של אישתי - על הציר של פ"ת ור"ג אך בסופשים אנחנו נוסעים הרבה לצפון - ככה שהאוטו לא המון על הכביש, אבל לא מעט. מבחינת תקציב, 50 אלף טופ - נעדיף כמובן בפחות. לאחר קריאה של כמה פוסטים בפורום, הבנתי שהאופציות שלי הן: הונדה ג'אז, פג'ו 308 שנתון 2015, קיה ריו? אם אפשר, המלצות או דיסהמלצות לגבי הדגמים הנ"ל וספציפית על הפג'ו 308 מבחינת אמינות חווית נסיעה וכו'. כמובן, שאשמח לקבל גם המלצות על דגמים אחרים שפספסתי ואתם ממליצים. כמו כן - לדעתכם, במה להתמקד יותר - קנייה ממגרש/סוכנות או מאנשים פרטים דרך יד 2 וכד'? תודה מראש, יאיר
  9. שלום לחברי הפורום. להלן סדר האירועים שהתרחשו ברכב שלי במהלך החודשיים האחרונים, כאשר בכל פעם המצב החמיר: 1. נורת מנוע (check engine) נדלקה. 2. בוצע טיפול - הוספת שמן מנוע + שמן גיר (לא הונדה מקורי). 3. הילוך לא משתלב לאחר הנעה, במנוע קר. (תחושה דומה לתחילת נסיעה בהילוך 3 ברכב ידני. נוסע לאט מאוד בלי כוח, עד לעצירה) 4. במהלך נסיעה רכב מקרטע ומדומם פתאומית. מצב שמנים תקין. מכונאי אחד חיבר למחשב, שהראה תקלת חיישן קראנק והציע להחליף אותו. מכונאי אחר טען שכנראה זו תקלה ישנה שהמחשב זוכר, אבל זו כנראה לא הבעיה הנוכחית, והמליץ להחליף את כל שמן הגיר למקורי (TVC) ואולי גם לנקות את חיישן הקראנק אך לא להחליף. אשמח מאוד ללמוד מנסיון של חברי הפורום, אם נתקלתם בבעיה כזו בעבר או יכולים לעזור בהעלאת השערות מושכלות. תודה רבה!
  10. אהלן חברים רציתי לשתף אתכם במקרה שקרה לי לפני שבוע ולקבל את דעתכם ועצותכם בנושא. ביום שני 19/2 הגעתי לרחובות לראות רכב הונדה ג'אז 2008 4 כריות אויר. בצעתי בדיקה במכון בדיקה ולאחריה נאמר לי שנורת כרית אויר נדלקה ברכב ויש צורך לבדוק את העניין. המוכר אמר שזה קרה לו לפני שבוע כשעפה למישהו טסה בכביש והנורה נדלקה וזה היה שומדבר, שבדקו והחיישנים תקינים, הרכב בטיחותי והכל בסדר. בכל זאת ניגשנו אני והמוכר למוסך מורשה של הונדה בו הרכב היה מטופל בכל תקופת האחזקה של הרכב על ידי המוכר כדי לבדוק את הנורה. באתי עם הטופס בדיקה למוסך והראיתי לחשמלאי את התקלות, החשמלאי בלי לשאול שאלות חיבר מחשב וניטרל את הנורת כרית אויר. שאלתי את החשמלאי לגבי הנורה אם לא עומד משהו מאחורי זה והאם הרכב בטיחותי ואפשר לנסוע. הוא ענה שכן זה שומדבר הכל תקין ושכנראה חיבור המחשב בבדיקה הדליק שוב את הנורה. יצאתי משם מבסוט, הייתי במורשה של הונדה הכל תקין וטוב ויפה. שלושה ימים לאחר מכן ביום חמישי 22/2 קבעתי עם המוכר להיפגש ולבצע העברות בעלות על הרכב. עשינו העברת בעלות, נסעתי משם מבסוט, עצרתי לתדלק ומיד לאחר התדלוק הנעתי את הרכב ונחשו מה? נכון, נדלקה הנורת כרית אויר שוב. התקשרתי למוכר, הוא כמובן טען שזה שומדבר ושאני אאפס אותה שוב במורשה הקרוב אליי. נגשתי ביום שישי יום למחרת למורשה בנתניה ושם הם מצאו כי ברחובות ישנו רישום של תקלה במחשב כרית אויר. רישום שנעשה עוד שבוע קודם לכן ב12/2 לפני שבכלל הייתי שם. לא נאמר לי דבר מהחשמלאי של הונדה לגבי התקלת מחשב כיאילו ועשה "קומבינה" עם המוכר וגם מצד המוכר שהיה "מופתע" לשמוע שיש כזאת תקלה ושהוא לא מכיר אותה (הבחור גם חובש כיפה בנאדם מאמין ואמין לכאורה). דיברתי עם הונדה ישראל, הם טוענים שהאשמה חלה על המוכר שלא יידע אותי בדבר ואני טוען שגם הם אשמים שנתנו לרכב עם תקלה בטיחותית כזאת חמורה לצאת מהמוסך שלהם בידיעה שאני הקונה ביצעתי בדיקת קנייה כדי לוודא שהוא תקין ונכנסתי למוסך שלהם במטרה להבין את הבעיה. עכשיו אני לא יודע מה אני יכול לעשות בנידון, המוסך מאשים את המוכר והמוכר מאשים את המוסך. עלות התיקון היא באיזור 2000-3000 ש"ח למחשב כרית אויר. אשמח לעצות בנושא חברים, כל תגובה תתקבל בברכה. תודה מראש.
  11. הונדה ג'אז 2003 1.4 83 כ"ס 210 אלף קמ בעלים קודמים 01 גיר ידני חיישני רוורס הרמת חלונות הוחלפו צמיגים לפני שנה קלאצ' חדש טיפול מלפני שלושה שבועות 12,500₪ טסט עד 11/18 0527777174
  12. ג'אז ידני 2009 86000 ק"מ יד 2 (01 ברישיון) . טסט אוג' .צבע שחור. מטופלת היטב . מיכני טוב מאד. 35K. אפשרות החלפה בספורטיבית ידנית חזקה (ג'ולייטה/ליאון וכד') עם הוספה מצידי.
  13. שלום לכולם! אנחנו זוג צעיר+ילד ומחפשים רכב עם הפרמטרים הבאים- הפרמטר הכי חשוב הוא שיהיה חסכוני בדלק (אני נוסע כל יום שעתיים בכבישים, כאשר הדרך משלבת נסיעה עירונית ונסיעה בין עירונית) רק גיר אוטומטי אמין כמובן שהרכב לא יהיה קטן מדי (מקום לעגלה, מקום במטען וכו'), הוא יכול להיות גם משפחתי או קצת יותר קטן במידה והוא מרווח (לא מכוניות מיני למיניהם) התקציב הוא עד 60 אלף לא היברידי כרגע הרכב שהכי מתאים מבחינת הפרמטרים הוא הונדה ג'אז. הבנתי שהוא מאוד חסכוני (גם בגירסת האוטומט), אמין ומבחינת הגודל הוא די אידיאלי (קטן מבחוץ ומרווח מבפנים). אשמח לשמוע האם יש לכם המלצות נוספות או כמובן המלצות לגבי ההונדה ממי שנוסע על כזאת. תודה מראש!
  14. היי, ברשותי הונדה ג'אז 2003. זהו חורף שני כבר שיש לי את האוטו, ויש לו בעיה קשה של חדירת מים לחלק האחורי של האוטו - מרחב הרגליים של המושבים האחוריים ומתחת למשטח הבגאז'. חורף שעבר הוצאתי מהמושבים האחוריים שני מגבות גוף גדולות ספוגות מים. עברתי פה על העצות לבעיות כאלו ואין מצב שכמות כזו באה מהמערכת של האוטו, מזגן / נוזל קירור / נוזל שמשות. רק מבחוץ. השאלה היא מאיפה זה חודר. אשמח להערות המחכימות
  15. היי יש ברשותי הונדה ג'אז 2012 שעברה 45 אלף קילומטר. אני צריך להעביר אותה טיפול רביעי, אבל מכיוון שכל מוסך מגדיר טיפול רביעי כטיפול 60,000 יש צורך להחליף שמן גיר מה שמייקר את הטיפול בבערך 500 ש"ח השאלה אם אני יכול לוותר על החלפת שמן גיר ולהוסיף את זה לטיפול הבא שאז באמת הרכב יעבור 60,000 קילומטר. המוסך טוען שלפי רשימת הטיפולים של הונדה יש צורך להחליף שמן גיר בטיפול הרביעי אפילו אם הרכב עבר רק 45000 קילומטר ולא 60,000, ואני לא יודע אם להאמין להם הם גם טוענים שאם לא אחליף שמן כיר אחרי חודשיים שלוש הרכב לא יסע. האם ברשימת הטיפולים של הונדה מודדים טיפולים לפי קילומטרג' או לפי מספר טיפולים. מה לעשות? אשמח לעזרה תודה, ויום טוב
  16. המוסך אמרו לי הבשורה היום וגם נתנו הצעת מחיר שנראה גבוהה אחרי כמה טלפונים. רציתי לשמוע המלצות על מוסכים וטיפוים כלליים על התהליך. מה עושים עם הישן. הוא עדיין בסדר אז בטח יש בה חלקים שווה ערך. אני באזור מודיעין. תודה, הלל
  17. שלום לכם. אני חדש בפורום ורוצה להתייעץ עם מי שמבין. אני עומד למכור את הרכב הישן ומתכנן לרכוש סופרמיני אמינה וחסכונית. כרגע אני בוחן 2 דגמים: הונדה ג'אז ורנו קליאו. מבחינה ריגשית אני די עם רנו: העיצוב, מרחב הפנימי, הג'אנטים ותוספות כמו בקרת אקלים די מכריעים בהחלטה, אם לא דבר אחד: צריכת דלק. קראתי כמה חוות דעת, לדוגמא: http://cars.walla.co.il/item/2664056 אומרים שנהיגה "חזקה" תגרום לה לשתות דלק. מצד אחד, אני רב הזמן בפקקים. מצד שני, מעניין אותי לדעת מה בדיוק אומר "נהיגה חזקה" כי אני מכיר את עצמי בתור אחד עם רגל כבדה על הגז. ואם אני הולך על הונדה ג'אז, אז מלחתחילה אני בוחר ברכב שלא סוחב כ"כ ובעצמו לא יתן לי לצרוך דלק אבל גם החוויה תהיה זהה אודה לכם על המלצות \ מחשבות בנושא
  18. שלום, אבקש את עזרתכם בייעוץ לקנית רכב לזוג+1. שיהיה רכב אמין ותא מטען מתאים לעגלת תינוק. תקציב- 40-45 אלף.
  19. שלום לכולם , אני מחפש רכב משפחתי קומפקטי , חסכוני וידני בתקציב של 40-60 אלף . לאחר קריאת הרבה הודעות פה בפורום כל האצבעות מופנות אל הונדה ג׳אז שאומרים שיש לה מרחב פנימי מצוין. אני ואשתי מצפים לתאומים בעזרת השם ולכן חשוב לי לדעת האם ניתן להכניס עגלה לתא המטען ללא קיפול המושבים ? והאם בכללי תא המטען גדול כפי שאומרים המפרטים לשנים 2009-2010 כ 379 ליטר ללא קיפול המושבים ? שאלה שניה זה איפה אפשר למצוא רכב שכזה ? אני לא מצליח למצוא את ה 1.2 ידני כבר חודש ביד 2 . בנוסף אם יש לכם המלצה למשהו אחר אשמח לשמוע חוו״ד (רצוי רק יפני / קוראיני ) נ.ב הבנתי שבשנים שבאות אחרי 2010 תא המטען ללא קיפול מושבים הצטמצם משמעותית , האם זה נכון ? תודה למומחים. אבי
  20. שלום. א. עשיתי טיפול עשרת אלפים להונדה ג'אז שלנו שכלל החלפת פילטר אויר ופילטר שמן+שמן שעלה סה"כ 500 ש"ח- האם זהו מחיר סביר? ב. הבחור שעשה לנו את הטיפול המליץ על החלפת פלגים (יש 8 כאלה)- כמה אמור לעלות העסק הזה? ג. בנוסף, הוא אמר שכנראה שגם צריך להחליף את הבלמים (הוא צריך לראות אם רק את הרפידות או שגם את הצלחות)- קיבלתי הצעות מחיר שונות שאין בינהן שום קשר, מה העלות של דבר כזה? תודה מראש
  21. הונדה ג'אז 2008 ידני 149,000 קילומטר יד 2 רכב שמור ומטופל בפדנטיות אפס תקלות ואמינות חסרת פשרות אין רצועת טימינג (חוסך כסף). טיפולים זולים הכל עבד חסכוני מאוד 1/17 בדוק. קטן מבחוץ וענק מבפנים מתאים גם למשפחה טסט ארוך מחירון לוי יצחק משוכלל 46 אני דורש 44 ונתגמש קצת עם רצינים יש אפשרות לראות את הרכב בעמק יזרעאל או בטבריה איליה- [TABLE] [TR] [TD]050-6489303[/TD] [/TR] [TR] [/TR] [/TABLE]
  22. מבין המכוניות שנבחנו במבחן הריסוק של הארגון האמריקאי IIHS, שבוחן פגיעה בפינה הקדמית של הרכב, שברולט ספארק הוא הרכב היחיד שקיבל ציון "קביל". את הציון הגרוע ביותר קיבלו הונדה פיט/ג'אז ופיאט 500. הרכבים שנבחנו הם:Chevrolet Spark, Mazda2, Kia Rio, Toyota Yaris, 2014 Ford Fiesta, 2014 Mitsubishi Mirage, Nissan Versa, Toyota Prius C, Hyundai Accent, Fiat 500 and Honda Fit מקור: http://www.autonews.com/article/20140122/OEM11/140129973/chevy-spark-only-tiny-car-to-get-acceptable-rating-in-new-iihs-crash#axzz2rJq4fAZn משום מה, במקרה (או שלא..), תמיד המכוניות הבטוחות במבחני הריסוק האמריקאיים הם.. אמריקאיות (ע"ע טסלה S).
  23. הי, מרכבים קודמים שהיו לי, הייתי רגיל שכשאני מוריד את הרגל מהגז, הרכב מאט מאוד מהר. זה מאפשר להאט בצורה הדרגתית בלי להשתמש בבלמים (בלי לשחוק אותם). בהונדה ג'אז ההיברידית, גם לאחר שהורדתי לחלוטין את הרגל מדוושת הגז, הרכב נשאר עוד הרבה זמן (10 שניות בערך) באותה מהירות ואני נאלץ להשתמש בבלמים כדי לבלום. האם גם אתם נתקלתם בזה? זה מפריע לכם? יש דרך לשנות את ההתנהגות הלא נוחה הזאת? (בכל זאת, זה אמור להיות רכב חסכוני).
  24. שלום לכולם, אני עומדת בפני רכישת רכב חדש מהיבואן ומוצאת את עצמי מתאהבת דווקא בדגם הכי יקר רציתי לשאול לדעתכם ולשמוע מה אתם חושבים על המכוניות הנ״ל וכמובן אם יש לכם המלצות לרכבים מקבילים אחרים. בעיקרון - מחפשת מיני משפחתי מרווח וחסכוני יחסית בדלק. הג׳אז מצאה חן בעיניי מבחינת כמה שהיא מרווחת בתוך האוטו. אהבתי גם את זה שהיא גבוהה ביחס לאחרות. מעבר לזה התלהבתי מתא המטען שלה שגם ניראה מרווח הרבה יותר מהאחרות. נהנתי מנסיעת המבחן אבל בינינו אני לא כזאת מבינה גדולה. הדגם הספציפי המדובר הוא הלא היברידי והוצע לי ללא מערכת מולטימדיה ב113.5 או ב116 עם מערכת המולטימדיה. במקביל בדקתי את הפורד פיאסטה טרנד שמסתכמת בכ- 99 אלף לפני משא ומתן מעמיק. זה כולל את מערכת המולטימדיה, חיישני רוורס וכו׳. למרות היתרונות הענקיים שלו על פני ההונדה - לא התאהבתי. רציתי לשמוע מה דעתכם כי תמיד זה יכול להיות עניין של איש מכירות טוב יותר ופחות שעשה עבודה שייוק טובה יותר או טובה פחות... הפיאסטה על פניו ממש מבטיחה. מרווחת - אם כי פחות מהג׳אז, מנוע חזק יותק (1600 לעומת 1400) וכמובן זולה יותר. מבחינת צריכת דלק - לא הצלחתי להבין מי מהשתיים חסכונית יותר. בקיצור - אם יש פה כאלה שמתמצאים - אשמח לשמוע מה לדעתכם עדיף. אם אתם יודעים לספר קצת מבחינת שמירת ערך של הרכב, עלויות תחזוקה שוטפות, בטיחות - או כל שיקול אחר שיכול להיות רלוונטי - אשמח לדעת! כמו כן - ראיתי שהקיה ריו 5 דלתות נופלת תחת אותה סביבת מחיר. האם היא מהווה תחרות? תודה רבה! שירלי
  25. שלום לכולם, אנחנו מתלבטים לגבי רכישה של הונדה ג'אז היברידית מודל 2014. - איך הרכב הזה יסחוב בעליות לירושלים? - האם זה נכון שהמודל הזה יוחלף בחודשים הקרובים ואולי עדיף לחכות למודל החדש יותר? - האם זה נכון שהמנוע ההיברידי כאן נחשב לקצת מיושן, למשל מול הטויטוה אווריס ההיברידית - שלה גם יש נפח מנוע גדול יותר? האם יש חסרונות או יתרונות נוספים למודל הזה? תודה רבה, אליאור.
  • תוכן חדש...