Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'חניה'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 14 תוצאות

1. באחת החניות החיצוניות לבנין החליט אדם לבנות קירוי על עמודים לחניה שלו. כיום העמודים עומדים בתבנית דל מעין סוכה ללא קירוי כבר יותר משנה. לציין מדובר בעמודי ברזל פרופיל מרובע בצבע אפור. האם העמודים אמורים להיות צבועים בצבע זוהר/ מזהיר כלשהו? באחת הפעמים נסעתי רוורס, החיישנים לא קלטו ונכנסתי בעמוד מאחור. העמוד התעקם. אני מודע לזה שהאחריות שלי. האם האחריות מוטלת גם על מי שהתקין את העמודים ולא סימן אותם?
  2. האם חניה עם גלגל אחד על מדרכה - מזיקה לרכב? האם זה חוקי כבר כתבו כאן https://carsforum.co.il/topic/620708-חניתי-עם-גלגל-אחד-על-מדרכה-כחול-לבן-וקיבלתי-קנס-שבו-צויין-שהרכב-חנה-עם-2-גלגלים/
  3. שלום יש לי מול הבית תמרור שכתוב עליו "שמור לרכב נכה מספר ********" בלי תמרור 437 (עם ציור של כסא גלגלים) ועל הכביש יש איקס לבן יש כזה תמרור? זה חוקי?
  4. ברחוב יש מצוקת חניה ומצאו דרך יעילה לחנות לתקופה של כמה ימים ללא דוחות. פניה למשטרה ,אומרים פנו לעירייה פניה לעירייה,אומרים אין להם דרך לתת דוח אלא רק אם הרכב חונה מעל חודש. בינתיים הפקח לא יכול לעשות דבר. אז מי שרוצה רק להסיר את לוחית הזיהוי,לחנות. והכל בסדר.לפחות לכמה ימים.
  5. היי, אשמח לעזרה בבקשה-גרתי ברחוב חד סיטרי צר שהחנייה בו בצד אחד עם שני גלגלים על המדרכה כדי לאפשר מעבר של רכב בכביש. אין שילוט שהחנייה מותרת על המדרכה, אבל בתקופה שגרתי שם תמיד חנו כך בכל יום ובכל שעה, והדייר הקודם לפניי בדירה אמר שבדק זאת עם פקח שראה ברחוב פעם ואמר לו שמותר. עזבתי את הדירה ועברתי לעיר אחרת, ולאחרונה קיבלתי בדואר התראה אחרונה מפני עיקולים מחברת עורכי דין מטעם העירייה עם ספח לתשלום עם סכום מנופח כי הקנס צבר ריביות- אבל זו הפעם הראשונה שיודעתי על דוח בכלל, לא הוצמד לי דוח על שמשת הרכב ולא ידעתי על קיומו. פניתי אליהם בכתב כדי לקבל פרטי הדוח וציינתי שאינני גרה בדירה מחודש ספטמבר וצירפתי מכתב עזיבה שבו מצוין תאריך העזיבה שלי. קיבלתי מהם מכתב תגובה עם תמונות של הרכב ואישור משלוח דואר רשום אבל היו דברים סותרים ולא הגיוניים במה ששלחו- רשמו שהוצמד דוח לשמשה למרות שרשמתי שלא ובתמונה ששלחו לא הוצמד דוח לשמשה, רשמו ששלחו דואר רשום באוק18 אבל האישור המשלוח שצירפו היה מפבר19, ציינתי מראש שעזבתי בספט18, האם יכל להיחשב כאישור מסירה לאחר התאריך שעזבתי? לא יכלתי לעדכן את הכתובת על שמי כי חזרתי להורים אז לא היה לי חוזה חדש להציג ולהעביר כתובת על שמי ורק לקראת הבחירות שאלתי איך אפשר לעדכן כתובת בלי חוזה. לא קיבלתי מהם הסבר גם מהתמונות לא, בדף ששלחו רשום 7א בסעיף העבירה בלי מלל, בדקתי באינטרנט ורשום בכללי איסור העמדת רכב בדרך. רואים בשתי התמונות ששלחו שכל הרכבים מלפניי ומאחוריי חונים כך לכל אורך הרחוב, לא מאמינה שפתאום זה לא מותר, אין מגבלה של שעה ויום אין שילוט חדש, לא מאמינה שכל מי שחנה קיבל דוחות. אגב, רואים גם בתמונות ששלחו שאני השארתי הכי הרבה מעבר משאר הרכבים שבתמונות. שלחתי מכתב תגובה וציינתי שכבר עדכנתי אותם שעזבתי חודש לפני המועד שהם רשמו שפנו אליי ושאישור הדואר הרשום ששלחו בכלל על חצי שנה קדימה ולא כפי שציינו, ושבתמונות רואים שכולם חונים כך אלו מגבלות הרחוב וזה מותר כך ואפילו נבדק עם פקח ופתאום עכשיו רק אני קיבלתי דוח אחרי תקופה ארוכה שכולם חונים כך. הם בתגובה למכתבי שלחו לי שעבר הזמן שלי וחוץ מלשלם את הסכום המנופח לא זכאית לעשות כלום, ואסור היה לחנות כך. שאין לי מנוס אלא לשלם את הסכום בתוספת פיגורים ולא יכולה לבקש ביטול או להישפט כי עבר הזמן. בדקתי באינטרנט וראיתי פסיקות קודמות שלטובת הנאשם כי האכיפה לא אחידה ומקרה אחד שבו השופט פסק להפחית את הסכום לסכום המקורי. ניסיתי לפנות לעורכי דין תעבורה אבל אמרו לי שרק מכתב מהם יעלה לי קרוב לסכום המנופח של הקנס 800 ש״ח (במקור 500 שח). מה אתם ממליצים לי לעשות? מה יכולה לעשות? חושבת שהאופציה היחידה שלי היא לפנות שוב במכתב ולומר שידוע שיש שכונות בערים שבמגבלות הרחוב מותר לחנות כך, ובמקרה שלי מדובר באכיפה סלקטיבית, תקופה ארוכה כך חונים ברחוב ולא ייתכן שאני היחידה שקיבלתי דוח שבמשך תקופה ארוכה. וידוע שתיקים שיש בהם אכיפה סלקטיבית מתבטלים בתי המשפט שמגיעים. ומצאתי פסיקות קודמות בנושא אשר השופטים ביטלו את הדוח מאותן הסיבות המדוברות- אחד כן מקבל השני לא/ בתמונות של העירייה רואים שיש עוד כלי רכב שחוסמים גם הם חלק ניכר מרוחב המדרכה, וחשבתי לצרף גם תמונתו מגוגל מפות שמראות שכולם חונים כך לכל אורך הרחוב בצד הזה וזה תמיד היה מותר וזו הנורמה כולל במקום הספציפי שאני חניתי בו, ובעבר לא נתנו דוחות לחונים במקום. ולבקש שישקלו מחדש את הדוח ויבטלו או לבקש לשלם את המחיר המקורי? האם באמת לא יכולה להגיב לבקש ביטול/הפחתה/להישפט כפי שהם טוענים? הרי עניתי להם מייד לאחר שקיבלתי מהם את המכתב הראשון שבו יודעתי על הדוח. יודעת שהכתובת במשרד הפנים היא זו שקובעת אבל גם במקרה שלי שציינתי שלא יכלתי לעדכן לכתובת חדשה? האם כדאי לבקש ביטול או הפחתה? במידה וניתן? אגב, הם רשמו לי במכתב הקודם שמבקשים שאשלח להם תמצית רישום מלאה ממשרד האוכלוסין עם כל כתובותיי ההיסטוריות ואם אשלח אולי ידונו בזה שוב, חשבתי שזו חדירה לפרטיות אבל אולי כדאי לי לנסות לצרף להם עכשיו? תודה רבה!
  6. למרות שזה דרך בין עירונית, מותר לחנות בדרך עפר מעבר לשוליים של הכביש? באזור האדום בתמונה, זה כביש 90 ליד ים המלח, זה בערך אזור שאני רוצה לחנות שם לאיזה שעה, יכולים לתת לי קנס שם? או שזה חוקי?
  7. הי חברים, כמה שניסיתי נראה כאילו מסתירים את המידע הזה בכוונה.. חיפאים, או כל מי שמכיר, היכן מחנים את הרכב בסופ"ש בזמן הפלגה? לצורך העניין הגעה לנמל ב10 בבוקר יום שישי וחזרה ב10 בבוקר יום ראשון. להקדים את התגובות - כמובן שעדיף להגיע ברכבת אבל יתכן ועקב לו"ז צפוף לא נספיק.
  8. שלום לכולם אני גר בבניין קומות וזאת חנייה משותפת כלומר חונה רכב משני הצדדים שלי אני רוצה לבנות לי סככה לרכב איך אני עושה את זה? איך אני מחבר עמודים-ואיזה? איפה אני מתחיל???
  9. אני צריך להשאיר את הרכב לשנה בחנייה פרטית, אבל לא מקורה - הרכב בן 10 והצבע מקורי ולא משהו... אשמח לטיפים איך להגן בכלל על הרכב ובמיוחד איך לשמור על הצמיגים מהתייבשות ואיך להגן על פנים הרכב מנזקי השמש. תודה מראש!
  10. שלום וברכה! אני פותח את האשכול אחרי שיטוט וקריאה של אשכולות רלוונטיים, אקווה שתצמח ממנו תועלת... הבוקר נאלצתי ללוות בן משפחה לבית החולים סורוקה בבאר שבע. מניסיוני, החניות בבית החולים עומדות בתפוסה מלאה לאורך כל שעות היום, גם הפעם הזאת לא היתה שונה. הסתובבתי מספר דקות בחניונים העמוסים, ובשלב מסוים הבנתי שאין וככל הנראה לא תהיה לי חניה מסודרת. מדובר על אנשים נואשים שכבר חנו באדום-לבן, ועלו על כל מדרכה ואי תנועה [בשטחי החניונים]. כל אותו הזמן, אותו בן משפחה נאלץ להסתדר בכוחות עצמו למרות שהיה זקוק לעזרתי. נסעתי עד הקצה הרחוק של בית החולים, מצאתי את אי התנועה הפינתי והנידח ביותר [מרחק הליכה הגון] וחניתי עליו בשיטת ארבעת הגלגלים. זה היה אילוץ גמור, אך וידאתי שאיני גורם שום הפרעה לרכב או הולך רגל. לפני כשבועיים בסיטואציה דומה [קצת פחות היו צריכים אותי בשטח] נסעתי עד לתחנת הרכבת ומצאתי שם חניה [וגם זה בקושי]... הפעם לא יכולתי לעשות זאת. כעבור כארבע שעות יצאתי ומצאתי את הדוח החביב על סך 500 ש"ח... זו הפעם הראשונה שאני נתקל בדוחות חניה בשטח בית החולים הזה. שיטת החניה על איי תנועה ומדרכות מקובלת שם לחלוטין, אני מניח שכתוצאה מחוסר ברירה. [אגב, מכמות הדוחות שאני ראיתי היום בשטח החניה רק בדרך הלוך וחזור, אני משער את התפוקה היומית ב 150,000-100,000 ש"ח בקלות!] שאלותיי: האם יש עילה להישפט? אני מודה לחלוטין בביצוע העבירה אך תוהה על השימוש הציני בכח האכיפה. איש אינו מגיע לבית החולים לטיול שנתי וכמעט כולם [למעט פורעי חוק בודדים] עשו כל מאמץ להותיר מעבר נוח לרכב והולכי הרגל. האם נקודת המבט הזו משמעותית? האם אני היחיד שרואה את הקנס כחריג? לדעתי הוא הפתיע לפחות 200-300 איש רק הבוקר... זה יכול להועיל? תודה מראש!
  11. שלום, אני מקווה שאני בפורום המתאים, מחפשת מקום בטוח להשאיר רכב לחמישה ימים ללא תשלום לא רחוק ממרכזית חוף הכרמל. אפילו באחת השכונות באיזור אם יש, אני לא מכירה. אני מקווה שיש פה חיפאים שיכולים לעזור, תודה תודה
  12. היי כולם . אני חדש בפורום אני מאמין שיהיה כאן אנשים מנוסים עם ידע שידעו לתת לי כלים לטיפול או הפניה נכונה. תודה מראש . קיבלתי את הרכב של סבא שלי ואני יקצר ולא יחפור סתם סוזוקי בלנו 99' סדאן מנוע : 1.6 אוטומט קילומטרז' : 88,300 (אמיתי) הרכב מטופל במורשה ללא חיסכון של שקל עם קבלות על כול דבר קטן המקרה : הרכב עמד בחניה חצי שנה ללא טסט ונתנו לי את הרכב לפני מספר ימים עשיתו לו טסט והרכב עבר נאמר לי שהניעו אותו מספר פעמים למשך זמנים קצרים "לתת למנוע לעבוד" הבעיה : כבר שלוש פעמים אני פותח את פקק הרדיאטור ואני רואה שאין מים ויש חלודה אני ממלא בערך כוס פלסטיק של מים אדומים לרדיאטור (ראו תמונוץת) וסוגר ולמחרת אותו דבר אין מים יש חלודה כבר 3 ימים הרכב לא מתחמם בנסיעות אני נוסע עם מזגן מחוץ לעיר ובתוך העיר והרכב לא מתחמם גם שלוחצים גז . יש לי כמה שאלות : האם זה דחוף להגיע למוסך לבדיקה מעמיקה ? מה יכול להיות התקלה שאין מים ? מה אפשר לעשות כדי לתקן\או לבדוק ? מצורפות תמונות של החלודה וחוסר המים , והמים האדומים שקניתי לצורך מילוי , הרכב עצמו תודה לכול העוזרים
  13. קיבלתי דו"ח בדואר רשום, על עבירת חניה מחודש מרץ. הבונוס הוא, שמכיוון שעבר כ"כ הרבה זמן, הדו"ח הוא כבר עם תוספת של 50% . מכיוון שהפעם הראשונה שאני מיודע על הקנס הזה היא רק עכשיו, האם יש אפשרות לבטל את התוספת על האיחור בתשלום?
  14. יום בהיר אחד רואה מכתב מוצמד לדלת ביתי ע"י המעקלים. פותח ומגלה שניתנו לי 3 דוחות חניה ע"י עירית פ"ת ב-2013 בעירית כמובן שלחו אותי למשרד עו"ד (פרנקל קורן). משרד עו"ד שלחו מספרי מעקב של דואר רשום שנשלח אליי כנדרש בחוק בתוך שנה מרגע ביצוע העבירה (אגב למיטב ידיעתי חוקית הם חייבים להציג הודעות המשלוח המקוריות של המכתבים הרשומים ולא פלט ששלחו לי ....) בכל מקרה לעניינינו.... נכנס לאתר הדואר ומגלה ..... מידע על פריט דואר רשום: RR********123 דבר הדואר האמור התקבל למשלוח בתאריך 19/12/2013 באמצעות יחידת הדואר הראשית אשר בפתח תקוה. דבר הדואר האמור נמסר בחזרה לשולח בתאריך 26/12/2013 באמצעות יחידת הדואר הראשית אשר בפתח תקוה. מידע על פריט דואר רשום: RR*******623 דבר הדואר האמור התקבל למשלוח בתאריך 03/11/2013 באמצעות יחידת הדואר הראשית אשר בפתח תקוה. דבר הדואר האמור נמסר בחזרה לשולח בתאריך 12/11/2013 באמצעות יחידת הדואר הראשית אשר בפתח תקוה. המכתבים רשומים נשלחו לרעננה (לכתובת מגוריי שנכונה) כיצד יתכן בתוך 7 ימים רגילים מכתב ראשון נשלח מפ"ת לרעננה, מגיע לרעננה, אינני מגיע לאסוף אותו כיוון שכמובן לא קיבלתי הודעה וחוזר חזרה לפ"ת , כל זה תוך 7 ימים (כולל שישי שבת) כנ"ל אותו סיפור עם מכתב השני - הכל כולל הכל - 9 ימים ועכשיו השאלה: מה עושים? חוקית חברת גבייה ביצע את הנדרש ושלחה את המכתב בתוך שנה מרגע העבירה, מעשית לא קיבלתי את המכתבים.
  • תוכן חדש...