Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות '2012'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 16 תוצאות

1. אהלן, שכנה שלי מוכרת שברולט קרוז 2012, היא נסע בו מאז שהוא עם 30 אלף קילומטר,מטופל טוב הקטע הוא שעכשיו הוא עם 200 אלף קילומטר עשה טסט לפני חודש, וטיפול לפני 4 חודש בגלל שהיא מכירה אותי היא עושה לי אותו ב5 וחצי שווה לקנות? נראה לי שכן, כי גם עם ילך מנוע עוד שנה שווה לעשות תיקון, מה אומרים? תודה לכולם(;
  2. היי לכם אז ככה אני הולך לקנות את הרכב הראשון שלי שזה יונדאיi 20 2012 ממגרש קטן אצלי בעיר הבנאדם אמר לי שהוא מקבל רכבים רק אם אין להם כמעט שום בעיות והכל תקין ושהוא מתחייב בבדיקה מנוע גיר שילדה, בנוסף ל3 חודשי אחריות..ועכשיו בגלל הקורונה הוא אמר לי שהוא עשה לרכב בדיקה של תושבות שמן פילטרים וכו..האם אפשר לסמוך עליו? והאם הדגם של הרכב שאני קונה אמין? יש לו 160 אלף קילומטר, יד ראשונה, הבנאדם נראה אמין אבל איך אני ידע שהכל כשורה? ממה אני אמור להזהר אשמח לתשובות.
  3. שלום חברים, ניסיתי לבדוק ולא מצאתי תשובה. האם לקיה ריו שנת 2012, מנוע G4FA עם 1396 סמ"ק, יש רצועת טיימינג או שרשרת טיימינג? במקרה של רצועה - מה טווח עלות החלפת רצועה, פחות או יותר? והאם כדאי להחליף משאבת מים, מותחנים ומחזירי שמן על הדרך? מה טווח העלות הטיפוסי? תודה לכם על כל עזרה.
  4. היי איזה צמיגות מומלצת לסוזוקי סוויפט 2012 (דגם מנוע K12B)? האם 5W40 זה טוב? הבנתי שחברות טובות זה כמו: Motul, Agip , Liqui Moly, Eurol , מי עוד? מה החברה של הפילטר שמן מנוע המקורי? האם יש צורך בפילטר אוויר מקורי או תוצרת MAN מספיק? תודה
  5. וולוו במחיר של טויוטה - יוקרה במחיר מעולה וולוו S60 שנת 2012, חודש עלייה לכביש: אוגוסט (08/2012) צבע: לבן מנוע 1600 טורבו, 180 כ"ס כולל: מערכת city safety לבלימה במקרי סכנה בעיר, התנעת כפתור, hand-brakes בכפתור, מראות מתקפלות בנעילה, מערכת להגבלת מהירות נסיעה, מוט הילוכים מהודר. צמיגי מישלן קדמיים הוחלפו בתחילת 2018. יד: שנייה. כל הטיפולים נעשו במוסך מורשה. טסט עד סוף אוגוסט 19. קילומטראז: 158 אלף האוטו עבר טיפול גדול ב150 אלף, הכולל החלפת שמן גיר ומסנן גיר. מחירון לוי יצחק: 54,290, מבקש: 48,000. למכירה בלבד, לא מעוניין בהחלפות. לפרטים נוספים: 0546626240 אימייל: [email protected] תמונות:
  6. פרטים יבשים: קיה ריו 1.2 ידנית שנת 2012 יד 2 (נוכחית) פרטית, יד ראשונה פרטית, נהג יחיד בשני המקרים. עליה לכביש דצמבר 2012 (טסט עד דצמבר 2018 ) קילומטראז' נוכחי: 107,000 ק"מ מנוע וגיר באחריות עד 20.12.2019 או 150,000 ק"מ מטופלת לכל אורך חייה במוסך מורשה קיה צפון. *** מנוע הוחלף בפברואר 2018 ע"י המוסך המורשה תחת אחריות מלאה. פירוט: בעיה בממיר הקטליטי בפברואר 2018 גרמה לדפורמציה בבוכנות, המנוע והממיר הוחלפו בשלמותם ע"י המורשה תחת אחריות, עם אחריות עד דצמבר 2019. באותה הזדמנות הוחלף גם הקלאצ' בחדש. ההחלפה היתה ב-103,000 ק"מ, הרכב נסע מאז 4-5 אלף ק"מ (ב-4 חודשים). מחיר: מחירון יד2 30,000, מחירון לוי יצחק 29,000 (מאי 2018 ). מבקש באיזור 26. לפנות בהודעה פרטית.
  7. שלום שלום, אני נוהג על שברולט מאליבו 2007 מזה 3 שנים. אני מאוד נהנה מהחווית נהיגה של האוטו - מנוע חזק, סל"ד נמוך בשיוט (כ1700 סל"ד ב100 קמ"ש) ונוחות גבוהה. מעבר לטיפולים שנתיים לא הייתי במוסך בכלל, הרכב מתפקד מדהים בינתיים (קילומטראז' עומד על 124k) אחרי שאני כמה שנים עם הרכב, מתחיל לקרוץ לי לשדרג לדור החדש יותר. העיצוב בשנים 2008-2012 מאוד אטרקטיבי לטעמי, במיוחד בהשוואה לדור הקודם. התקציב שלי הוא 40k. נוסע בעיקר בבין-עירוני, כ14 אלף ק"מ בשנה רציתי לשמוע קצת דעות מאנשים שמכירים את שני הדורות איך הם משתווים אחד לשני מהבחינות הבאות: אמינות נוחות ביצועים (בלימה/האצה) צריכת דלק - לא עד כדי כך חשוב לי, מסתדר עם הצריכת דלק של ה2007 בנוסף, אני מתלבט לגבי הדגם של שנתון 2012 עם המנוע 2400 סמ"ק/169 כ"ס עם 6 הילוכים לעומת ה2010 שעוד אפשר למצוא עם המנוע 3500 סמ"ק/220 כ"ס 4 הילוכים. אשמח לשמוע חוות דעות. תודה רבה!
  8. שלום, הקלאצ' ברכב מחליק. בקושי אפשר להעביר להילוך ראשון ושני (הקלאצ' לא תופס). לשלישי ומעלה הקלאטצ' לא תופס. מעוניין להחליף קלאצ', מחפש המלצה למוסך אמין וזול. יודנאי i10 2012 ידנית עדיפות ל: חולון/רמת גן/פתח תקווה (אבל כל מוסך במרכז גם טוב). אם ידוע לכם גם עלות הטיפול (עבודה + חלקים + מע"מ) הצפוי, אשמח לדעת תודה
  9. שלום רב חברים, רציתי להתייעץ איתכם בכמה דברים, הרכב שלנו אמור לעבור טיפול גדול, 90,000, הרכב נקנה מליסינג, ומעולם לא היה במוסכי קיה, הוא טופל במוסכים מורשים, יש לנו תיעוד. התקשרנו למספר מוסכים מורשים של קיה, לשאול שאלות ולבדוק הצעות מחיר, בפניה שלנו מסרנו מספר רכב, וכאן התעוררו הבעיות, הבנו שדגם קיה ריו עד 2011, יש לו רצועת טיימינג שצריך להחליף, ומשנתון 2012 אפילו צורה ישנה, אין. ישנה שרשרת. ברישיון רכב כתוב, מועד מסירה ועלייה לכביש ב-2012. מוסך השלושה - 2914 ש"ח, אחרי מע"מ והנחה, הנציג שם אמר שאם יצטרכו להוסיף רצועות חיצוניות למנוע...לא הבנו כל כך...המחיר יהיה 3900 ש"ח. אמר שלפי מספר הרכב יש רצועת טיימינג, אפילו אם הוא שנת 2012. מוסך קיה ריו חולון - 3100 ש"ח, הנציגה אמרה שיש רצועת טיימינג ואמרה שהרכב הוא משנת 2011, לפי הנתונים שעולים לה במחשב. מוסך שחק פתח תקוה - 1200 ש"ח, אומרים שאין רצועת טיימינג, והרכב הוא משנת 2012, לפי הנתונים שעולים לה במחשב, ולפי מועד המסירה. מוסך קיה כפר סבא - 4100 ש"ח, הנציגה אמרה שיש רצועת טיימינג לפי מספר הרכב. אז מה קורה פה?? 1. האם אנחנו חייבים לטפל במוסכים מורשים של קיה? או רק בגלל שזה טיפול גדול? הטיפול הקודם היה במוסך הירוק בפתח תקוה. 2. איך מוודאים שנתון של רכב? לפי מועד עליה לכביש? 3. האם אני בעצמי יכול לבדוק אם יש רצועה או שרשרת? מבולבל...
  10. קניתי את הרכב מיד ראשונה כאשר היו לו כ36,000 ק"מ מאחוריו. צבע אדום שבהונדה נקרא Milano red. רמת הגימור היא sport - מה שביחס לcomfort שהיא דרגת הבסיס מוסיפה - חיישני גשם ותאורה , קרוז קונטרול ושליטה מההגה על מערכת השמע, צמיגים 225/45/17, דוושות "ספורטיביות", עוד שני רמקולים וטוויטרים, פנסי ערפל קדמיים, הגה מעור, בקרת אקלים מפוצלת, מצלמת רוורס. אני חושב שאלו ההבדלים - אם לא טעיתי באחד מהם. הדברים שעלו בבדיקה לפני הקנייה היו שצריך לכוון מתלים, להחליף את כל הצמיגים ולבדוק את הבלמים ויזואלית. תמונה מרגע העברת הבעלות: דבר ראשון החלפתי את הצמיגים השחוקים ברביעיית FALKEN ZIEX ZE914. לאחר מכן הורדתי את הכיסויים שהיו על המושבים , ועשיתי פוליש ווקס לרכב. הוספתי פס קישוט אדום על הג'אנט. ואת חישוק הפלסטיק מעל לגלגלים צבעתי בשחור. כמו כן צג הI-MID פורק ולוטש כדי שייראה כמו שצריך, החלק למטה זה המצב לפני. למעלה זה אחרי ליטוש: בנוגע לטיפולים - כשהלכתי לעשות כיוון פרונט התברר שהסרן האחורי שלי לא מאוזן גם כן, אז הייתי צריך לאזן אותו. אחרי האיזון השליטה ברכב השתפרה בצורה ניכרת. עשיתי גם טיפול לפני טסט ב40,000 ק"מ , שכלל: צלחות + רפידות קדמיות , רפידות אחוריות, מסנני שמן ואוויר ושמן מנוע. סה"כ טיפול 1200 ש"ח. צריכת הדלק הממוצעת היא 8 ליטר ל100 ק"מ או 12.5 ק"מ לליטר. אני עוקב אחרי צריכת הדלת עם אפליקציה בשם Fuelio שעושה את העבודה נאמנה. אני נוהג בעיקר בכביש 5 הלוך וחזור. מיכל הדלק בקיבולת 50 ליטרים ואני מתדלק קבוע כ40-42 ליטרים בתדלוק - מה שנותן טווח נסיעה של כ550 ק"מ ועוד נשאר דלק במיכל. אם הייתי נוהג יותר לאט הייתי משפר את הנתון הזה, אבל אני גם לא לוחץ יותר מדי. לקח לי הרבה זמן להבין שכשאני רוצה להאיץ (במיוחד בעליות של כביש 5) יותר נוח פשוט להוריד הילוך עם הדוושות מאחורי ההגה מה שמעביר את המנוע ישירות לרצועת הכוח שלו ב3000 עד 4000 סל"ד. לחיצה על הגז תגרום לסל"ד לקפוץ בהיסטריה ל5000-6000 סל"ד במצב של תאוצה בעומס. מבחינת נקודות פחות חיוביות : - ההגה די קל ובכביש מהיר אתה מרגיש שאתה נע יותר מדי בתוך הנתיב שלך. - לא רואים דרך השמשה האחורית יותר מדי , בלי מצלמה הראות לא משהו בנסיעה אחור. - קורות קדמיות מסתירות קצת את שדה הראייה. - השמשה הקדמית ענקית וגם סוככי XL לא גדולים מספיק. - קשה למצוא תנוחת נהיגה שתהייה גם נוחה וגם לא תסתיר את לוח המחוונים העילי (היכן שמד המהירות). סה"כ אני מאוד מרוצה מהרכב ומקווה להנות ממנו עוד שנים רבות תמונה עדכנית:
  11. שלום, לפני חודש וחצי קניתי סוזוקי סוויפט 2012 ידנית. רכב חמוד והכל, בהחלט "עושה את העבודה", אבל למרות ההתנהגות הקלילה שלו, הוא מרגיש קצת איטי, במיוחד בהאצה מאפס. אולי זה הדרך בה אני מעביר הילוכים, אני לא בטוח. בכל מקרה, נתקלתי פה בפורום בפוסטים על מה שנקרא TUNING BOX וצ'יפים ותוכנות שונות למחשב המנוע. כמה הדברים האלה עולים והאם את שינוי תוכנת מחשב המנוע ניתן לבצע לבד, או שחייב בעל מקצוע? תודה.
  12. מוכר את היפה שלי לטובת התחדשות פוקוס 2012 עליה לכביש מרץ סדאן 4דל', דגם ספורט 125HP. צבע אפור לילך מהמם, לדעתי הכי מתאים לרכב הנל. עבר 42000 ק"מ בלבד! חונה בחניה תת קרקעית בלבד ללא חשיפה לשמש. הרכב ליסינג מימוני לשעבר עם החכרה לאדם פרטי (הפחתה של 10% ע"פ לוי יצחק). מטופל במוסך פורד בלבד כולל טיפול 45 לפני חודשיים. דגם מפואר עם תוספות מקוריות כגון מגנזיום, שליטה קולית, דיבורית מובנת, מערכת משוכללת, ניקלים. הרכב ללא תאונות כלל, צבע מקורי ללא שריטה. ניתן לראות באזור כפר סבא, צור יצחק, פתח תקוה. מחירון משוקלל 75 , אני דורש 64000 , במידה ולא ימכר ימסר לטרייד אין וחבל. לפרטים קוסטה 0544476480 .
  13. קיבלתי הצעה מחברת avis על יונדאי i25, inspier 1.4 אוט'. 109 כ"ס. שנה 2012. יד 1 מליסינג יחיד. הייתי שמח לשמוע חוות דעת כללית לגבי הרכב ואמינותו, תקלות נפוצות, במה כדאי להתמקד בנסיעת המבחן ובדיקת המכון או כל דבר אחר שכדאי לדעת על הרכב. תודה מראש.
  14. שלום לפניי כמה חודשים כשרציתי למכור את הרכב ושקלתי לקנות מרצדס חיפשתי בגוגל והגעתי לאיזה פוסט שעלה פה בנושא הייתי מגיב עליו אבל הוא ננעל אז אני פותח חדש ומעדכן את החוויה שלי מהרכב שקניתי. רכשתי מרצדס C200 01.11.2011 זה הדגם שעבר מתיחת פנים קלה , הקודם היה עד 01.07.2011 מבחינת פנים הרכב ומצאתי אחת ספיישל אדישן ( תוספת של מערכת COMMAND רמקולים הרמן , שניי מסכיי LCD , גריל ספורט. אז חיפשתי משהו יחסית חדש ושמור ולא שרוט ושבור ושאר ירקות הפכתי את ת"א ( רחוב השקרנים והגנבים שידחפו לך כל דבר רק שתקנה ) וגם את כל יד 2 ולא מצאתי רכב ראוי עד ש.... מכרתי את הרכב שלי והזמנתי מונית שתיקח אותי הביתה ביקשתי מהפקידה שתשלח לי מרצדס C200 הגיע נהג עם 2012 יד ראשונה 114000 אלף ק"מ לקח אותי הביתה ואמר שמעוניין למכור התקשרתי למחרת התחרט. הסיבה שסיפרתי את הנ"ל כי יש רכבים ולא חייב להיתפשר על 400 אלף ק"מ רק צריך לחפש . מעניין לעניין באותו עניין ראיתי עוד כמה רכבים שבורים עד שפניתי לאיזה סוחר והוא קישר אותי לנהג פדאנט ברמות המחירון של 2012 הוא 85 אלף ( מחירון מונית ללא מכס ) והמחירון של 2011 הוא 67 אלף החלטתי ללכת על 2011 מאחר ומדובר בחודשיים הבדל ופער של 20 אלף לנהג מונית ועוד 20 אלף מכס. מה קיבלתי בסוף. 2011 דגם ספיישל אדישיין 300 אלף ק"מ יד ראשונה היסטוריה מלאה במוסך מורשה שילמתי לנהג 60 אלף שלחתי תצלום רשיון רכב למכס החזירו לי צלצול עוד באותו יום שעליי לשלם 28100 . התחלנו את תהליך הרכישה במכס בראשון , קומת כניסה בחור בשם אבנר הוציא שובר תשלום ומספר פקס להעברה בנקאית של הכסף שהבנק יאשר. לאחר שהבנק שלח אישור תשלום עלינו לקומה 4 שם הפקידה תקתקה שולם במחשב ( קופת תשלום משהו ) חזרנו לאבנר הוציא אישור עבור משרד הרישוי. נסענו למשרד הרישוי היו שם מליון אנשים בתור לפקידה ( שרה ) שמטפלת רק במוניות וכל הסוחרים לוקחים מספר להם ולחברים שלהם . עזבנו את המקום . נסענו לקופונית פורק המספר מונה ושם גם תשלום נוסף הורידו את המדבקות של המונית. חזרנו למשרד הרישוי שעתיים בתור הפקדנו את הרשיון , קיבלנו רשיון אדום זמני ל 48 שעות הלוחית רישוי של המונית לא תקפה בשלב זה והמספר רישוי של הרכב הוא מספר השלדה צריך לדעת את זה אם רוצים לנסוע עם הרכב. יצאנו לעמדה מספר אחד ( אם לא ציינתי קודם אז כל זה קורה במשרד הרישוי בחולון ) הבוחן בדק מספרים ונתן טופס אישור העברה לרכב פרטי. בשלב הזה משרד הרישוי נסגר וחזרנו עם הרכב הביתה למחרת 8 בבוקר יצאנו שוב למשרד הרישוי עם כל הטפסים הנהג שרגיל שהוא נוסע על מונית נסע בנתיב תחבורה ציבורית ומי עוצר אותנו שוטר עצבני שרוצה לרשום דוח 1000 ש"ח על נסיעה בנתיב תחבורה ציבורית , קצת דיבורים עצבים והסבר מצידו שהרכב עם הלוחיות הקודמות לא תקינות ולמה אנחנו נוסעים ללא לוחיות תקינות .... יצאנו משם עם אזהרה בלבד יצא גבר. שוב משרד הרישוי , שוב כל הסוחרים בתור לוקחים מספרים להם ולכל החברים שלהם כל מספר 2 פעולות מותר להם לבצע אז הם לוקחים 20 מספרים מהפקיד בכניסה מה שנשאר להם הם מחלקים לחברים שלהם שמגיעים כל פעם אחרייך ונכנסים לפנייך בתור לאחר שלוש שעות כן שלוש שעות המתנה הגענו לפקידה פחות מחמש דקות בתור שאלה אחת אם סיימנו עסקה והיא מוציאה רשיון חדש על שמי ומספר לוחית רישוי חדשה... מחוץ למשרד הרישוי ליד הגזלן יש מקום 100 ש"ח והוא מוציא לוחיות חדשות לרכב. בשלב הזה אני מתקשר לסוכנת הביטוח שלי ( עשיתי עבודת תחקיר מקדימה לגביי מחירים ) נותן לה מספר רישוי והיא טוענת שאינה יכולה לבטח כי המספר רישוי לא נותן לה רכב ושיש להמתין למחר לעדכון של המחשב של משרד הרישוי מול המאגר רכבים שלהם . בשלב הזה נסענו עם הביטוח של בעל הרכב הקודם הוא עדיין נוהג לא רציתי לקחת סיכונים . מקיף 4300 שניי נהגים בלבד מעל 24 חובה 1650 למחרת לקחתי את הרכב לשטיפה יסודית 600 שקל ניקוי גג פנים הרכב , םלוס קריסטל חיצוני . הרכב נראה מליון דולר. והנה זה קורה אני נוהג על הרכב כמה ימים בתוך העיר ולעבודה . ה ר כ ב מ ד ה י ם . הייתה לי לפניי BMW ליתר דיוק שניים אחת קופה ואחד X5 ואני רוצה לומר שהרכב הזה מבחינת הפנים עולה עליהם בהרבה. הוא גם חדש ב 10 שנים מהם .... תצרוכת דלק לאחר ששמתי תוסף היא 15.5 ק"מ לליטר (משולב עם מצב ECO , הרכב כבה ברמזורים ובכל פעם שעוצרים את הרכב לאחר שנייה ) שעולה 6.1 ש"ח שזה בשבילי מעולה לעומת המטחנת דלק הקודמת שהחזקתי במשך שלוש שנים. אז מצפה לי טסט ( 3300 ש"ח ) בקרוב וטיפול גדול של 60 אלף ק"מ, רוצה לשמוע המלצות ממקורות ראשונים המליצו לי על המרכזי בפתח תקווה לטיפול או על מוסך עשר ביפו ( 2400 ש"ח לטיפול הגדול ) אז איפה אתם מטפלים ? איפה אפשר להוריד STAR ולקנות כבל ? איך מנקים את ה DPF ? מה לבדוק ולטפל כתחזוקה מונעת ? המלצות על אתרים בחול ( פורומים )! המלצות על אתריי קניות ? סתם להיות מוכן ליום שחור ! ויאללה צאו מהקופסא ותתחילו לחיות חיים רק פעם אחת The best Or Nothing תמונות בקרוב
  15. היי רכשתי לאחרונה יונדאי i25 מודל 2012 אשמח לדעת על שמן מנוע מומלץ לשימוש לרכב הזה תודה
  16. בכל פעם שאני מניע את האוטו לאחר מנוחה ארוכה (כמו לילה) הטורים עולים ל1100 ומשמיע קולות מגמגמים חזקים, כל זה נמשך סביב ה 15-20 שניות הראשונות ואז הכל מתייצב ונקי. אשמח לדעת אם הדבר תקין ואו מה עלי לבדוק ולעשות בשביל לתקן את זה. תודה רבה!
  • תוכן חדש...