Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'סיאט לאון'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 18 תוצאות

1. ערב טוב לכולם, לא מצאתי פורום מתאים לזה ובחיפוש ראיתי שרוב הנושאים נפתחו בפורום הזה. אחרי חיפוש מקיף ראיתי כמה המלצות כגון פיליפס אוסרם וכו' לנורות לבנות לאוטו. אז ככה אני מעוניין להחליף את הנורות לנורות לבנות שיפיק יותר תועלת ויראה טוב יותר,ראיתי באינטרנט נורה בשם NARVA RANGE POWER White\Blue אשמח אם תוכלו להגיד לי איך הנורות האלה ו\או לתת לי המלצות תודה מראש!! עריכה: מומלץ לקרוא מדריך זה: http://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%92%D7%96%D7%99%D7%9F-%D7%A8%D7%9B%D7%91/126/%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%99%D7%9D/%D7%94%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%90-%D7%9C%D7%AA%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%AA-%D7%A7%D7%A1%D7%A0%D7%95%D7%9F
  2. שלום לכולם, לאחר 4 שנים עם פורד פיאסטה ידנית 2013 שקנית מהחברה אני מחפש לעבור למשפחתית האצ'בק אוטומטית שתתאים למשפחה קטנה. מתקופתי עם הפורד למדתי כמה דברים : 1.אמינות נוחות ואיכות נסיעה (שאגב לא רעים כלל בפיאסטה) הם דברים מאוד חשובים שלא אוכל להתפשר עליהם ברכב הבא שלי. 2. בשוק רכב בעייתי כמו שלנו, רצוי רכב שישמור על סחירות גבוהה בשוק. 3. צריך כוח, אני נוסע ממוצע ברכב אך מרבית נסיעותיי הן נסיעות ארוכות ולכן חשוב לי זמינות של כוח על מנת לבצע עקיפות בלי לאבד דפיקת לב. 4. אסור לקנות רכב חדש. 5. אשתי צריכה אוטומט (= 6.צריך קצת צבע בחיים, עיצוב ואבזור משחקים תפקיד לכן אני מחפש משפחתית אוטומטית בעלת יכולת אחסון נאה, עיצוב מגניב, אבזור שופע, כוח זמין, ואמינות גבוהה. הדגמים בהם התעניינתי הם: הונדה סיוויק האצ'בק 2013 מאזדה 3 ספיריט 2014(לא בתקציב, אבל אשמח לחוות דעת) פיג'ו 308 2014 סיאט לאון 2013 יונדאי i30 - 2013 *הסדר מבוסס על העדיפויות שלי (מדובר כמובן על רכבים עם קילומטראז'ים נמוכים ומידיים פרטיות בלבד, אם יש הצעה אחרת אשמח שתפרטו) אשמח לקבל תגובות מפורטות שמבוססות על ניסיון עם אחד הרכבים הנ''ל תוך התייחסות למרכיבים שרשמתי, תודה מראש לכל המשיבים! שוט!
  3. אחרי הרבה מאוד חיפושים באינטרנט אני לא מצאתי תשובה חד משמעית לשאלה: האם המערכת המולטימדיה המותקנת ברכב תומכת בFull link ? ברשותי מכשיר אנדרואיד מסוג LG וגם הורדתי את הAndroid Auto (בעקיפין כי אין הורדה זמינה למדינה שלנו) כשאני מחבר את כבל הUSB לשקע ומשם מחבר את המכשיר הסלולרי שלי , לא קורה כלום. חשוב לי לציין שהתהליך הזה נוסה על מספר מכשירי אנדרואיד למינהם הלכתי על פי הסרטון הזה : אני מפספס משהו ? עושה משהו לא נכון? האם זה לא זמין בארץ שלנו או במערכות שמותקנות כאן ? אולי לפנות עם השאלה הזאת לצ'מפיון מוטורס ? שבת שלום
  4. אנחנו במחשבות להחליף את הפולו של אמי (אחלה אוטו, אבל קצת צפוף לצרכים שלה) באחת מהשתיים שמעל. לצערי היא לא מוכנה לשמוע על מתחרות אחרות בקטגוריית הקומפקטיות האוטומטיות, נניח מאזדה 3 ספיריט. ההבדל במחיר לא פרמטר משמעותי מבחינתה. היתרון של הגולף- צריכת דלק טובה יותר, פנים איכותי יותר, קלה ב-בערך 110 קילו, ובעיקר יחידת הנעה שאני מכיר ומוקיר (כמו באוקטביה של אבי) ושלוש שנות אחריות. ההבדלים באבזור לרעת הלאון (כניסה/התנעה ללא מפתח, בלם יד חשמלי) לא מטים את הכף לטובתה (אם כבר אז להיפך- אמא מעדיפה סוויץ' נורמלי ובלם יד אמיתי). הגולף נראית כבחירה היותר ההגיונית (יותר זולה וחסכונית, מהירה לכשעצמה) בין הזוג. היתרון של הלאון- אבזור יותר טוב, נראית יותר טוב לטעמה, ובעיקר יחידת הנעה שונה, לטוב ולרע. לטוב- יחידה חזקה, ביצועים קרובים לגולף GTI, שיודעת להיות חסכונית שצריך (מניח שהיא תשיג משהו באיזור 1-13 עם סגנון הנהיגה שלה לעומת 2 ק"מ/ל יותר בגולף). לרעה- נושא האמינות שאינו ברור לי: בעבר היו למנועים הללו בעיות של צריכת שמן מופרזת (ששהבנתי שנפתרו, האם זה נכון?) וזוג שנות אחריות בלבד. לסיכום- הכף נוטה לכיוון הלאון, אבל: האם הבעיות של צריכת שמן וכו' במנוע 1.8 נפתרו? יש משהו שאני מפספס? נהגתי (גם אמא) בגולף של חבר ובסה"כ נשארתי עם טעם טוב בפה, טרם נהגתי (שוב, גם אמא לא נהגה) בסיאט. תודה רבה וערב טוב
  5. לאון1.8 TSI יד שניה 78 אלף ק"מ שמורה ללא תאונות גיר רגיל מטופלת בזמן. המון תוספות. 210 כ"ס. דורש 70 אלף ש"ח. 0542188633 אזור ירושלים
  6. שלום לכולם, בהמשך לפוסט שפרסמתי היום, אני עוזר לחבר לקנות מכונית חדשה. תקציב- 100K שנה- משהו כמו 2012 העדפה לקילומטראז נמוך הוא מעדיף רכב עם נוחות סבירה (כל האמור לעיל בסדר), אמינות טובה, צריכת דלק של מינימום 1:11 וחזק. הוא חשב על האלפא TCT 1.4 בגרסת 170 כ"ס יש עוד רכבים ב"סגמנט" הזה שפספסתי? יש מחלות ידועות לרכבים? תודה לעונים!!
  7. מוכר בהרצליה. 51k ק"מ. עם APR stage 1, כל השאר מקורי. כמובן ללא תאונות. 90% מהזמן בילתה בחניה תת קרקעית. צבע לבן. נהג יחד. לא עברה נסיעות בנס. שטיפות, פוליש, פלסטלינה ביד עם הציוד המתאים (שני דליים וכו') מיכל JetSeal, שמפו, מגבת מיקרופייבר וכפפה חדשים כלולים. יוצאת לשוק למשך שבועיים שלאחריהן יתכן ותעבור יד בתוך המשפחה. למעונייינים כדאי להזדרז. מבקש 110K. מחירון לא רלוונטי, שכן אין למה להשוות ברכב זה.
  8. סיאט לאון מודל 2011, עליה לכביש בחודש יולי. מנוע 1.8 TSI, גיר רגיל, יד שניה (פרטיות!), ק"מ 77000. האוטו לאחר טיפול 75000 שכלל שמן, פילטר שמן, אויר,מזגן,דלק,פלאגים הכל מקורי!!! יש קבלות על הכל! האוטו שמור בצורה יוצאת דופן!!!! תוספות: * ג'אנט 17 של FR. * תכנת ניהול מנוע של GIAC (לפני פחות מחודש! האוטו עומד על כ 200-210 כ"ס). * ספייסר של FORGE. * כל החלונות מושחרים. * השחרה של טמבון קדמי, אחורי, גג,פנסים אחוריים ומראות. * יש ציפוי לכל הדלתות ולחלק מהמכסה מנוע ומעל לגלגלים נגד שריטות בעלות של כ 5000 שקל!!! * חיישני רוורס. * דיבורית בלוטוס. 0542188633
  9. שלום , אתמול נסעתי ופתאום הרגשתי שמנוע התחיל לגמגם ולרעוד, איבוד כוח, נדלקה נורת check engine וכבתה, לחץ צמיגים , ESP (החלקה). עצרתי בצד , כיביתי מנוע, התנתי שוב והרגשתי שוב גמגום, שום מנורה לא דלקה. התחברתי עם torque ונתן שגיאה p0304 :בעיות הצתה בצילינדר 4. אחרי תחילת נסיעה עוד פעם נדלקים נורות הזהרה .רכב כעיקרון נוסע ,אך רועד (על 3 צילינדרים) היום רכב הוכנס למוסך ,נאמר לי שחוט הצתה 4 הוחלף. השאלה האם משהו נתקל בזה וזה סוף הסיפור....? אני מפחד שזה יחזור ,כמו שתואר פה: http://www.autosport.co.il/viewtopic.php?t=23137&view=previous
  10. שלום, חיפשתי דיון בנושא שיפור של סיאט לאון 1.8 TSI אבל לא מצאתי, אז אניא שאל פה. אז לאחר כשנה עם לאון עם 160 כ"ס, התחלתי כבר להשתעמם ומחפש להוסיף קצת כוח. מה מומלץ לגעת ברכב מבחינה של תוכנה? במה לא מומלץ לגעת? ואם אפשר טווחי מחירים בבקשה ומקומות מקצועיים. תודה רבה
  11. שלום לכולם, אני קצת חדש בכל הנושא של רכבי טורבו ויש לי שאלה. יש לי סיאט לאון 2011 1800 TSI. מעוניין לקנות פילטר אוויר של סימוטה ולפני יש לי כמה שאלות: דבר ראשון מה כל הקטע של הפילטר הפתוח? דבר שני האם וכאשר אני ניגש לטסט ופותחים את המכסה מנוע, דבר כזה מאושר או שצריך לפרק כל פעם? ודבר שלישי סכום של כ500 ש"ח על פילטר חדש כולל הצנרת שישב כחודש על רכב שהושבת זה משתלם? תודה לעונים
  12. בכל פעם שאני מניע את האוטו לאחר מנוחה ארוכה (כמו לילה) הטורים עולים ל1100 ומשמיע קולות מגמגמים חזקים, כל זה נמשך סביב ה 15-20 שניות הראשונות ואז הכל מתייצב ונקי. אשמח לדעת אם הדבר תקין ואו מה עלי לבדוק ולעשות בשביל לתקן את זה. תודה רבה!
  13. שלום רב, אחרי שנה וחצי עם האיביזה הFR האדומה נשרפו לי מבפנים הפנסים והתחילו לקבל סדקים קטנים , לצערי צ'מפיון מוטורס אומרים שזה קורה לכל המכוניות ולא מוכנים לקחת על זה אחריות למרות שהרכב עדיין באחריות, בגלל שקורה לכולם אתם מזניחים את הלקוחות שלכם ששילמו לכם מאות אלפי שקלים, פשוט זוועה!
  14. שלום לכולם, סיאט לאון 2011 רציתי להחליף נורה בתא מטען וכנראה כאשר המברג החליק לי הוא עשה בטעות איזה קצר קטן. ומאז הנורה לא נדלקת. החלפתי כמה נורות וכלום לא עובד. בדקתי את הפיוזים שליד ההגה גם הכל תקין. האם יתכן שהנגד שעל הבית נורה נשרף? (מצורפת תמונה) אם כן כמה אום הוא? ובאיזה דרך אני יכול לבדוק אם מגיע חשמל לבית נורה או לא? תודה
  15. שלום חברים, צריך את עצתכם ברשותי סיאט לאון 1.8TSI ידנית 2012 שמלבד הג'נט, הכל סטוק. כפי הנראה מדרכה רעה פגעה לי באינטרקולר ואני צריך להחליפו. א) האם כדאי לי להחליפו לאינטרקולר של A3 ב3500 או לAPR ב4200? מה המשמעות ברכב שאין לו שום שיפור? ב) אם לא, היכן מומלץ להשיג חליפי במחיר טוב?
  16. נכבדי הפורום שלום, אז הגיע הזמן להחליף את הרכב הנוכחי, ואני מעוניין בסיאט ליאון 1.8 (2010-2012 מפאת ענייני תקציב). אני כבר כמה שבועות מחפש בלוחות המודעות ומתלבט רבות. הרכב הנוכחי שלי הוא ידני ואני מאוד אוהב אותו ונהנה ממנו. היות וההיצע בליאון לא גדול מדי, הרחבתי את החיפוש לתיבות ידניות והן DSG. רציתי לבקש חוות דעת כללית לגבי ה-DSG והלאון, הרכב הספציפי אותו אני שוקל לקנות עבר כ-77 אלף קילומטר בכשנתיים וחצי. האם כל הסיפורים לגבי התיבה והמנועים מבוססים? (מותחנים, שרשראות ושאר רכיבים) האם ישנם דברים מיוחדים אליהם יש לשים לב? (מעין "מחלות" של הדגם הספציפי) שאלה אחרונה אך חשובה ביותר, האם יש לכם המלצה לגבי מכון בדיקה/מוסך לשם בדיקה לפני קנייה באיזור עכו-נהריה? בתודה מראש ושבת שלום!
  17. מעוניין ברכישת סיאט לאון 2012 , שמתי לב שהרכב (1.8TSI) עם גיר DSG זול משמעותית מאוטו רכב עם גיר ידני (אותו שנתון) האם יש סיבה לדאגה? או שהגיר הרובוטי בדגמי 2012 אמין יחסית? (חשוב לציין שיש אחריות יצרן לגיר ל 5 שנים...) , תודה מראש
  • תוכן חדש...